לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2008, 13:22
  meniAnti meniAnti אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.07
זה בקשר לאגוז

אני בגיל 21 ועדיין לא התגייסתי מכיוון שלמדתי עד עכשיו, אני אחרי הצו הראשון יש לי פרופיל 97 עם שני סעיפי ליקוי 1- ראיה קל (משקפיים) 2 - תולדות של פגיעה ב CNS עם הבראה מלאה.

התקשרתי למדור סיירות והם אמרו לי שאני לא מתאים בגלל סעיף (כנראה מהסעיף של הראיה קל [משקפיים]).

1) האם יש דרך בכל אופן להגיע לאגוז או שבגלל שהמדור סיירות לא רצו אותי אז לא יקחו אותי לגיבוש הגדס"ר?
2) שמעתי שיש אפשרות להגיש חריג סיירות מה זה אומר והאם זה שייך אלי ואיך בדיוק עושים את זה?
3) מה עושים בדיוק בגיבוש של הגדס"ר (יש למישהו לינקים)?
4) האם הגיבוש של הגדס"ר של גולני שונה מהגיבושים של החטיבות האחרות (צנחנים וגבעתי)?
5) יש דרך להתאמן לגיבוש הזה?
6) הגיבוש נעשה עם נעליים צבאיות או עם איזה שבא לי?
7) כמב זמן עובר מהרגע שאני מגוייס עד הגיבוש ומה עושים עד אז ז"א מה ההליך שעוברים מהיום הראשון עד אז?

סליחה שפתחתי אשכול חדש כי לא התלחתי להגיב.

תודה מראש לכל המגיבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2008, 13:36
  משתמש זכר oiboot oiboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל oiboot
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meniAnti שמתחילה ב "זה בקשר לאגוז"

טוב, אתחיל לענות .
1. אתה צריך כנראה להוציא חריג, כדאי לך לברר מהו הסעיף הפוסל אותך מסיירות (אני מאמין שזהו ליקוי הראייה).
2. אתה צריך לפקסס למדור סיירות בקשה מפורטת לקבל חריג סיירות. בה אתה רושם מהם הסעיפים הפוסלים שלך ומדוע מגיע דווקא לך ולמרות דווקא סעיף/ים אלו להיות חלק מהסיירות ובמקרה שלך - סיירת אגוז.
3. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...46&postcount=13 גיבוש יחטיות גולני נוב' 04.
4. הוא קצת יותר קל מגיבוש יחטיות צנחנים (לפחות זה מה שהבנתי והסקתי מגיבושי היחטיות של אוג' 08) ובערך כמו הגיבושי יחטיות של גבעתי ונח"ל (למרות שממה שהבנתי, גיבוש יחטיות בנח"ל בימינו זה קייטנה).
5. אני אישית מציע לך להתאמן לתוצאות מצטיינות בבר-אור (אתה לא תצטרך את התוצאות של הבחינה, אמנם תצטרך את תוצאות האימונים) ותתאמן על ספרינטים, והרבה. תקרא כמה מאמרים על גיבושים (כן, כן, גם גיבוש מטכ"ל/שלדג) ותתחיל להתאמן לפי המתכונות.
6. כל גיבוש נעשה עם הנעליים האישיות שלך. תבוא עם אלה שהכי נוחות לך, לא יקרה איתן שום דבר נוראי.
7. גיבוש יחטיות, אם עדיין דבר לא השתנה בגולני, נערך ביום הרביעי של הטרום-טירונות. מה עושים בטרום-טירונות? מצטרף לשאלה, אין לי מושג חח.

ישן 28-08-2008, 11:54
  משתמש זכר oiboot oiboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל oiboot
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי meniAnti שמתחילה ב "יש לי כבר תאריך לגיוס ולא קיבלתי מנילה היתכן?"

1. על זה באמת אני לא יכול לענות.
2. התקשר מיד למדור קד"צ ושאל אותם למה עדיין לא שלחו לך מנילה. וגם תשאל אותם לאן אתה מגויס.
3. עוד לא מאוחר לשנות את המנילה שלך, נראה לי. במיוחד אם זה לגולני/גבעתי/נח"ל. במקרה שלך, עוד לא מאוחר למלא מנילה .
4. עדיין לא. 17/11, 16/03 ועוד שקל כלשהו ביולי הינם תאריכים ראשוניים וכלליים לגיוס קרבי. חודשיים בערך לפני הגיוס אתה אמור לקבל את יעד הגיוס שלך.
5. אם גם המנילה שלך לא תשפיע, אני מצטער, אחינו, תצטרך לסרב פינוי בבקו"ם. כי משם לא יוצאים. אבל אומרים ששריון וחת"ם זה מקומות טובים, וגם לכפירניקים משדרגים את התנאים .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר