לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2008, 18:50
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
פנייה מוזרה

אני כותבת מכיתה ד' שירים וסיפורים.. וכבר שנתיים בערך לא כתבתי יצירות... בעבר העלתי לאתר במה חדשה את היצירות שלי. היום נכנסתי למייל וקיבלתי הודעה מוזרה ליצור קשר עם פסח מיילין, על פי חיפוש מהיר בגוגל גיליתי שהור יו"ר איגוד הכותבים הצעירים בארץ. ומשורר. על פי מה שהיה רשום הוא מעוניין לדון איתי בנושא שירים.
התקשרתי למספר שהיה רשום מטה ודברתי עם בחור שנשמע בהחלט מאוד מבוגר, שאל לשמי, עניתי את השם הפרטי ומיד הוא ידע את השם משפחה (למרות שחייגתי על חסוי למקרה שזו מתיחה). מסתבר שהוא מוציא איזו אסופת שירים ומעוניין להוציא שיר שלי לאור בתוכה.

אני אולי נשמעת קצת סקפטית אבל... מישהו קיבל מייל כזה ביומיים האחרונים ?
ראשית רציתי לבדוק שזו לא מתיחה, שעוד אנשים קיבלו את זה. ובכלל- כמה אנשים? כדי לדעת אם אני סתם נכללת בעוד הרבה אנשים שקבלו את המייל או שהוא אהב את שכתבתי.
לא העלתי מעל שנתיים יצירה חדשה לבמהחדשה, כך שלא הופעתי בעמוד הראשון הרבה זמן, פשוט נשמע לי קצת תמוה.

למנהלים - סליחה אם זה מעט לא קשור אבל כמובן אם אשאל במה שבראש לא יהיו הרבה יוצרים שיענו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 07-08-2008, 08:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "פנייה מוזרה"

לא להתעסק, חד וחלק.

גם אלי פנו בעבר בבקשה לפרסם את אחד הסיפורים שלי באסופת יצירות של יוצרים צעירים- אז קראו להוצאה "שורות".
שלחנו את החומרים, התבקשנו לשלם עבור עלויות ההדפסה וכו' והובטח לנו שהספרים יוצעו למכירה ב"צומת ספרים". כמובן שלא דובים ולא יער. היינו צריכים לרדוף נואשות אחרי האחראים, דוחים בדרך שלל תירוצים ותואנות למה הספר עדיין לא יצא.

בסופו של דבר הספרים הודפסו- אך מעולם לא הוצגו למכירה, ובעיקר- סתם גנבו את כספנו.

יכול להיות שהייתי נאיבית ומטומטמת, אבל כשאתה כותב משהו ומישהו רוצה לפרסם- זה עושה לך נעים. כשמסתבר שאותו אדם הוא פשוט שרלטן ונוכל- זה כבר פחות נעים.

חזרה לפורום
ישן 07-08-2008, 11:07
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לא להתעסק, חד וחלק. גם אלי..."

גם אליי פנו בעבר מ''שורות', ונפגשתי איתם ושילמנו וקיבלתי 10 עותקים וגם אני לא ראיתי את זה על המדפים תקופה אבל אחר כך כשהסתובבתי לאחר שנה ראיתי לא רק את הספר הנ"ל ראיתי גם עוד כמה אסופות של אותה החברה שהמשיכה לפרסם עוד כמה ספרים של יוצרים. אז לא יודעת... תחפשי שוב
ולגבי ההוא... אני שוקלת לבקש ממנו להיפגש כדי לראות לאן החומרים שלי מועברים ולאן זה יתפרסם. וההבדל הרציני פה זה שהוא לא מבקש כסף ולא אומר שנקבל כסף, ומעבר לזה, החומרים שלי כבר מוצגים באינטרנט באתר, כך שהוא לא היה חייב לשאול ויכל לקחת אם הוא צריך להעתיק שירים. הוא הבטיח שהשם שלי יהיה מעל החומר וכל הזכויות שמורות לי. ושזה לא כרוך בשום תשלום.
נשמע קצת יותר אמין מהקודם, לא ?...

תות

ותודה לשאר על התמיכה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר