לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 15:33
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
ברק אמר דברים נכונים על ציפי

וקדימה אבל שכח לומר את הדברים הנכונים על עצמו.
אדריכל הבריחה מלבנון שתכנן להוציא את צה,ל ביוני וברח משם במאי כמו גנב בלילה תוך כדי הפקרת ציוד צבאי.
מוזיאון החיזבאללה צריך לרשום על הקיר תבליט נתרם עיי גדול תבוסתני האוייב מר אהוד ברח.
לא סתם אמר מנכ"ל חזבאללה השייך נסראללה טראללה ישראל חשבו שהם יקבעו את לוח הזמן שלהם לנסיגה אבל אנחנו החלטנו אחרת וביצענו את התכניות שלנו והם התקפלו משם בבהלה באישון לילה.
גם מוחמד דחלאן שבתחילת דרכו היה מתכנן ומבצע פעילות טירור נגד ישראל ואחר כך הפך להיות משת"פ של ישראל אמר על ברק הוא כל כך תבוסתן שהוציא לנו את החשק להלחם בהם.
מה שמשגע כאן זה החוצפה שלהם ברק ומופז המפקיר וציפי לבני שהסכם הפסקת האש שלה היה חור גדול וביזיון אטומי ושאמרה זה הסכם טוב לישראל והוציאה גיחוכים מהאוייב מה שמשגע את כאן איך יש להם חוצפה לבוא אחרי הכשלונות שלהם ולבקש את תמיכת הציבור.
ומה שמשגע עוד יותר זה איך הציבור בישראל אף על פי שרואה הוא את הכשלונות ואת הביזיונות שהפוליטיקאים העלובים האה השאירו אחריהם איך הציבור תומך בהם.
זה משהו שאני לא יכול להבין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2008, 08:28
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אתה לא מבין - ואני לא מאמין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "ברק אמר דברים נכונים על ציפי"

לא מאמין שאתה לוקח ברצינות הצהרות תקשורתיות של נסראללה ודחלאן. למי אכפת מה הם אומרים? מה שהיה לי אכפת שבנסיגה מלבנון ספגנו 0 הרוגים. זהו. זה שהשארנו הררי ציוד מאחורה זה בזוני, נכון.

אבל.

אבל, לבוא לטעון ששר הבטחון / רמטכ"ל לשעבר / יוצא מטכ"ל / החייל ההכי מעוטר בצה"ל לא מבין בבטחון... זה כבר משהו אחר לחלוטין וממש לא נכון. אין ספק שיש לו עדיפות בידע בטחוני על פני לבני (אם כי לא בהכרח על פני מופז).

למרות שאני, אישית, דווקא תומך בלבני - אני לא רואה את הציבור בארץ בוחר, לאחר לבנון 2, עוד פעם ראש ממשלה בלי שום ניסיון צבאי משמעותי. פשוט לא רואה את זה קורה.

למה עדיין אנשים הולכים אחריי ברק ודומיו? פשוט. מה האלטרנטיבות? כלם חושבים שכל הכנסת רקובה למעט בודדים מאוד. והבודדים האלה לעולם לא יהיו ראשי ממשלה. ומאחר וחייבים לבחור במישהו... אז... בוחרים.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 16-08-2008 בשעה 08:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר