לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 10:12
  ofir25 ofir25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.08
ראיון פרט

שלום אני מלש"ב עם פרופיל 97 שאמור נכון להיום להתגייס בנובמבר
לפני מספר ימים אמא שלי ללשכ"ג מכתב בו סיפרתי על הנכות של אבי (כף ידו השמאלית משותקת כמעט לחלוטין) ועל מחלתו של אחי הגדול בן 22 (חולה קרוני במחלת מעיים,קיבל פטור רפואי משירות צבאי) שנאלצים לאשפז אותו כל פעם שיש התקף של המחלה ובקיצור החיים בבית לא קלים זה לא שיש קשיים כלכליים אבל עדיין אחי רוב הזמן כבר לא בבית ואבא לא יכול לעשות דברים רבים ופשוטים אפילו כמו החלפת סוללות בשלט וכל דבר אחר שצריך לעשות או לסדר בבית.
אמא רשמה להם על כל זה ועל כך שאני נחוץ להם בבית ושירות קרבי יפגע בהתנהלות תקינה בבית כי אני עוזר תמיד להורים מסיע את אחותי הקטנה שומר עליה כשצריך נוסע לעשות קניות ועוד המון דברים שרק לי יש את האפשרות או הזמן לבצע אותם וממש ביקשה והתחננה שלא ישלחו אותי לקרבי. כמובן הכל בצירוף מסמכים רפואיים המוכיחים את הכל

בתגובה ראיתי היום שעידכנו לי בקיוסק זימון למדור-פרט ראיון פרט.
אם יש למישהו מושג מה הולך להיות שם ומה המטרות וההשלכות של הראיון הזה אני אשמח לדעת
שלא תבינו אותי לא נכון אני מעוניין להתגייס ולתרום אבל פשוט אני יודע שאם אני לא אהיה בבית לפחות יומיים שלוש בשבוע החיים בבית יתחרבנו לגמרי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2008, 19:39
  ofir25 ofir25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "יראיינו אותך, יראו מה מצבך..."

טוב אני מקפיץ את האשכול.
לאחר הזימון והכל התבקשתי לשלוח מסמכים רפואיים שהמשקית ת"ש בלשכת גיוס ביקשה
שלחתי והיום עדכנו לי שהחלטה שלילת
אמא שלי כבר מתחרפנת היא לא יודעת מה לעשות וכל היום פקעת עצבים מרגישה יאוש וכל היום אומרת שהיא לא יודעת מה היא תעשה ומה יהיה ואיך יסתדרו בבית בקיצור היא קיבלה את זה ממש לא טוב
אני כבר לא יודע מה לעשות תכלס אני ממש חושב שאיזשהם הקלות בטוח מגיעות לי ולא הגיוני שרופא שלא מכיר אותי ואת המשפחה יחליט על סמך שתי דפים אם ההורים שלי צריכים עזרה בבית או לא
בקיצור האם יש עוד משהו שאני יכול לעשות בעניין אני לא רוצה להסתבך עם שקרים ולהוריד פרופיל על שטויות
הסברתי למשקית תש שאני ממש רוצה לתרום אבל אני לא מוכן להרוס את החיים בבית.
בקיצור אני כבר ממש מיואש מכל הסיפור הזה.אין לי כוח לצבא האטום הזה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:36

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר