לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2008, 20:48
  עזרה-נפשית עזרה-נפשית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
נואש נפשית, לא יודע מה לעשות.

היי, מצטער אם הכותרת לא לעיניין, באמת שלא ידעתי איך לנסח אותה.

אני כותב כאן כי אני כבר לא יודע מה לעשות.
התגייסתי לפני פחות משנה ואני משרת כרגע בבסיס פתוח קרוב לבית. התנאים שלי בסדר, השעות בסדר [8 עד 4], המפקד טוב, האנשים סבבה.. תפקיד גם בסדר, אבל אני מרגיש מועקה נפשית מאוד חזקה כבר כמה חודשים.
דיברתי עם המפקד שלי על זה והוא בא לקראתי והקל עליי בתנאים, אבל אני פשוט לא יכול להשתחרר מהמועקה הזאת. אני חסר תיאבון, חסר חשק, אין לי מצב רוח, ירדתי במשקל, אני כל הזמן בדיכאון.. יש לי גם הרבה בעיות בבית ואני לא יודע מה לעשות, אני פשוט מרגיש חלש נפשית.

אני לא יודע למי לפנות, מה לעשות, אני מרגיש שאני מאבד את השפיות שלי. כל הזמן יושב בבית בדיכאון, אומר לעצמי למה התגייסתי [למרות ששוב כמו שאמרתי, לא קשה לי, אבל אני באמת צריך להיות יותר בבית.. הבעיה היא שהמפקד שלי לא יכול כבר לבוא יותר לקראתי, הוא עשה את המקס' האפשרי], אני יודע שקשה לכם כאן בפורום לקבל את מה שאני אומר כי הרוב פה קרביים ומורעלים, אבל קשה לי.. באמת.
אני לא יודע למי לפנות, חשבתי לפנות לגורמי ברה"ן, אבל מצד שני אני לא יודע מה אני רוצה מעצמי ומהצבא. אני לא רוצה לצאת מהצבא, באמת שלא, אני רוצה שיקלו עליי, אבל מצד שני אני כבר לא יודע איך יכולים להקל עליי כי באמת שבאו לקראתי...

מה עליי לעשות? תעזרו לי! אני נואש!

תודה ומקווה שבאמת תוכלו לעזור לי...

:\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר