לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2008, 19:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בשעה טובה, חוק חדש, אסור למכור כלי עישון לעישון סמים

כנסת ישראל בעוד פנינה חוקתית: מהיום עונש מאסר למי שימכור באנג או כלי לעישון סמים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3560516,00.html

חוק מעולה וגאוני, אם לא יהיו באנגים, לא יעשנו סמים. כמו שהיה לפני שהתחילו למכור באנגים, לא היו סמים.

אני מציע שילכו ישר עד הסוף ופשוט יכבו לכולם את האור. כשאין אור, לא מוצאים את הקססה ולא את הבאנג ואז גם לא מעשנים.

לא ברור איך הצליחו האנשים המבוגרים (בגיל) להגיע לחקיקת חוק כל כך, אבל כל כך ילדותי, מפגר ואידיוטי. אין איזו ביקרות עצמית, ביקורת חיצונית, ביקורת כלשהי על הדרך הכושלת שבה מטפלת ממשלת ישראל בתופעת התפשטות השימוש בסמים ?
חבל על צינורות ההשקיה של הגינות הציבוריות שיפלו קורבן לטפשותם (אפילו לא תמימותם) של מחוקקי החוק הגאוני הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2008, 23:16
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בשעה טובה, חוק חדש, אסור למכור כלי עישון לעישון סמים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
[5] עישון סמים מתחיל בגיל הנעורים ונגישות לכלי עישון הינה עוד מחסום ולו בפני חלק קטן מהעלולים למעוד. אני מניח כי כאדם בוגר ומבוגר גם אתה אינך מעוניין כי מישהו יתעשר ממכירת כלים המשחיתים את גופם ונפשם של אחרים. אבל זה כבר שייך לאשכול אחר.

אם אני אזרום עם התשובה שלך (העברתי אותך אשכול) אז קודם יש לסגור את ערוצי הטלויזיה והאינטרנט בשביל לא להשחית את בני הנעורים המתהלכים ברחובות ומתבוננים במדפי פיצוציותץ גם ככה סיגריות אסור להם לקנות שם אז מה כבר יש להם לחפש בפיצוציה ? ובנוסף, בשביל להתחיל לאסור את סוחרי כלי העישון יש להקצות כח אדם, האם יש מספיק כח אדם ונלחמו כבר בכל סוחרי הסמים שיקצו שוטרים על מנת לפשפש בפיצוציות ?

וזה נקרא לעשות וי על תכנית הפעולה למלחמה בסמים ? זה מצחיק ומגוחך ומיותר
ישן 27-06-2008, 09:13
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
השחתת בני הנעורים ע"י פילוסוף נאור אינה משולה להשחתתם ע"י חומרים הרסניים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה] [5]..."

ועם כל הויכוח האינטרנטי בינינו איני סבור כי אתה שמח בהיות אחרים מכורים לסמים.

קיומו של חוק אין משמעותו הקצאת יחידת משטרה ארצית למימושו אלא הבעת עמדה של המחוקק. החוק יוצר תשתית משפטית להעמדה לדין אנשים רעים ותאבי בצע המתעשרים ממסכנותם ותלותם של אחרים גם אם הצליחו להשליך את החומר לאסלה לפני הגעת מחלק הסמים לחנותם.

המחוקק ומן הסתם גם הרוב בחברה [וזוהי כמובן השערה בלבד] - נגד הפיכת השימוש בסמים ובודאי הסחר בהם לחוקיים. אם זהו נושא הדיון ניתן להתמקד בו.

מאחר וכרגע העמדה היא כי שימוש וסחר בסמים אינם מעשה חוקי - הגיוני כי הרשות המבצעת תנסה ליצור לעצמה כלים להתמודדות עם הבעיה. נסה לחשוב על כך מנקודת ההשקפה של שוק חופשי ואמץ לרגע את עמדתו של הממונה על ההגבלים העסקיים - מדוע שאותה פיצוציה תתעשר גם ממכירת הסמים וגם ממכירת הכלים לשימוש בהם?

באשר לדאגתך למערכות ההשקיה וגל גניבות הוואזות וכלי הפורצלן הצפוי - הרי שבכך אתה מרמז כי יש משהו שלילי העלול להיות כרוך בשימוש בסמים. הסר דאגה מלבך שכן מי שקונה כלי לפרחים וצינור קצר מהפיצוציה יכול לקנות אותם גם מACE קנה ובנה ולא חייב לגנוב אותן מחצרך.
ישן 27-06-2008, 09:29
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "השחתת בני הנעורים ע"י פילוסוף נאור אינה משולה להשחתתם ע"י חומרים הרסניים"

חייבים להפריד את הדיון לגורמים.
מניעת התעשרותם של סוחרי סמים וסוחרי כלי עישון כפועל יוצא של מסכנות המשתמשים היא אכן פעולה מבורכת, אבל זו הצגה לא נכונה של הדברים.
המשתמשים בבאנגים אינם מסכנים, לא בהכללה לפחות.
החוק הזה הוא חלק ממערכה למלחמה בסמים, אם המטרה היא אחרת כל הבסיס שאני נשען עליו אינו נכון למעשה.
ממשלת ישראל והגופים האמונים על המלחמה בסמים מפשלים לאורך השנים. מחקרים מראים X ורוחמה אברהם ודומיה (היא מעורבת בחוק הזה לעניות דעתי כמו בחוק איסור השתייה בלילה) בוחרים לעשות Y. ואחרי זה שואלים מי המסטול פה. מדינות נאורות נוטשות דרכי פעולה שבישאל רק מאמצים אותן כעת.
נלמד שקמפיינים מפחידים אינם מפחידים את בני הנוער אלא להפך. עשו מחקרים, בדקו אנשים, אימצו מסקנות. ובישראל ? לאחרונה יצא קמפיין הפחדה בניגוד לכל הסטטיסטיקות שנחקרו.

אז לקבל את חוק איסור מכירת הבאנגים ? בתור חוק נחוץ ? בתור חוק שאכן ימנע את השימוש בסמים ?
אז המחוקק אמר את שלו, אני בור בתחום הסמים הוא אמר. אני אטמון את ראשי בחול ואז לא אראה את המשתמשים.
אני אאסור על מכירת באנגים, ואז אנשים לא יעשנו סמים בבאנגים. אבל זו משוואה עם יותר משני נעלמים. לא יהיה באנג יהיה משהו אחר.

הבורות ממש כואבת. לשמוע שוטר או לשמוע את נציני הועד למלחמה בסמים, מדברים על סם כלשהו, על סכנה כלשהי עושה לי ממש כאב אוזניים. אפילו את שמות הסמים איש אינו יודע לבטא כמו שצריך שלא נדבר על ההרכב הכימי, על משפחות סמים, משפחות השפעה, ומה מותר או אסור לעשות במקרים נפוצים.

צר לי אבל אינני שמח על חוק שכזה, אני עצוב.
נקודת המוצא שלי היא שאכן יש להלחם בנגע הסמים. אבל יש לעשות זאת בצורה מושכלת ולא לירות למטרה שאתה חושב שהיא נכונה, אחרי שעשרות לפניך נטשו את אותה מטרה בגלל רצף כשלונות.
ישן 27-06-2008, 10:09
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נו, אז לשם שנוי אנו מסכימים כי יש לשאוף לאותה מטרה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חייבים להפריד את הדיון..."

לגבי החוק הנקודתי הזה - בודאי שלא יפתור את הבעיה וישמש רק כלי עזר שולי בכדי להקשות על הנגישות של חלק מהקורבנות לפתיון.

איני יודע מי הגיש את הצעת החוק ואני מניח כי קיבלה את אישור משרד המשפטים וכי נידונה בועדה הראויה בכנסת. אני בהחלט מסכים כי סמים הינו נושא רציני מכדי להפקיד את החקיקה הנוגעת לו בידי רוחמה אברהם ואת ישומה בידי נצ"מ המבצע תפקיד רוחב בין חקר פשיעת צווארון לבן לבין תפקיד בכיר במשטרת התנועה. לא בשל איכותו של הנצ"מ אלא מאחר ובנושא זה יש להתמקצע לפחות כפי שמתמקצעים הנבלים שמנגד
ישן 27-06-2008, 00:04
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
עישון ה-THC עלול לגרום לנזק עצום לכלכלת מדינת ישראל.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "אתה יודע הרבה מתרגזים על..."

על סגריות ומוצרי טבק יש מיסים, ולמיטב ידיעתי אין זה פשוט כ"כ לגדל טבק.

על משקאות אלכוהולים יש מיסים, והכנת משקואת אלכוהולים נע בין תהליך לא מסובך במיוחד אך דורש השקעה וזמן (הכנת משקאות ע"י התססה כגון בירה, שיכר או יין שדורש השקעה נוספת כדי שיצא טוב) ובין תהליך מסובך יותר, מסוכן יותר ויתכן שאף בלתי חוקי ללא רשיון מתאים (זיקוק אלכוהול לקבלת משקאות בעלי אחוז אלכוהול גבוה כגון וויסקי, וודקה וכו').

שלא לדבר על מגוון תרופות עליהם גם יש מיסים ולפחות חלקן מיוצר ע"י חברות ישראליות (טבע?).

בכל אחד ואחד ממקורות ההכנסה הללו יכול צמח הקנביס לפגוע. והגידול? לפי שמעתי אפשר ע"י השקעה מינימלית לגדל חומר איכותי יותר מרוב מה שנמצא בשוק, ועל גידול צמחים לא משלמים מיסים ולא צריך לשם כך רשיון.

ישן 27-06-2008, 07:06
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בשעה טובה, חוק חדש, אסור למכור כלי עישון לעישון סמים"

אתה יודע ישראל היא מדינה נאורה ואצלינו משתדלים לעשות הכל לפני פעולה קיצונית.

למען האמת אני בעד שיעבור חוק שמאפשר לירות בפיקות הבירכיים של כל פושר שיתפס מוכר סמים לנוער,אפילו באמצע הרחוב.
גם טבק ואלכוהול כמו גם סכינים נמצאים ברשימת המורחקים מגיל הפוזה.
"תביא מבחנה" זה מילת מפתח ללילה פרוע,אפילו אם יעשה שימוש בניצני כרוב מיובשים לצורך הקססה.

בתור אדם מבוגר "יצירתי" עזוב את צינורות ההשקייה...שמעתי שיש גם צינורות אלומיניום,צינורות פלסטיק של חשמל ומשפכים קטנים מפח.בעיניין הברכיים,בתור מבוגר שמודע (או לא) להשלכות יחליט לבד.

זה כמו להגיד לילד "אל תיסע באוטו כי אין לך רשיון" אבל לתת לו את המפתח ביד,ירצה לנסוע...שישקיע שיאלתר מפתח.

ישן 27-06-2008, 10:55
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05

לכול הבורים שחשובשים שסמים זה הדבר הכי קיצוני שיש.

למה אותם מתחסדים לא מציעים להוציא את הרכב הפרטי מחוץ לחוק.
אני בטוח שהוא הרס אנשים ומשפחות הרבה יותר מכול הסמים.
המלחמה בסמים היא המלחמה הכי מטופשת שיש.
מבחן התוצאה למרות הרדיפות מצד השלטונות זה לא מפחית את הנגע ולא רק בארץ.
מה המלחמה בסמים מייצרת?
מנגוני אכיפת חוק יקרים ומסורבלים , יצירת פושעים בכוח והכי חשוב בניית ארגוני פשע וטרור חזקים.
הניסוי ה"אצילי" בשנות ה20 של המאה העשרים בארצות הברית זאת ההוכחה הכי גדולה.
וזה בגלל אנשים שיש להם את היומרה וה והצביעות להגיד לי מה לצרוך והכניס לגופי.
כול החוקים נגד סמים התחילו בארצות הברית ה"נאורה" במאה ה19 שקרטלי מגדלי הטבק פחדו מתחרות.

ופשוט יוצרים פשעים היכן שאין.

להיות מסטול הוא חלק מטבע האדם.
לייצר סאטלה האונשות יודעת כבר 5000 שנה.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 27-06-2008 בשעה 10:59.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר