לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2008, 22:32
  משתמשת נקבה Rap Girl-17 Rap Girl-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.08
שלח הודעה דרך ICQ אל Rap Girl-17
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "אני לא יודע לאיזה ראיון..."

חח.. עם היו עונים לשיחות..זה היה מצוין.
עדיין לא הביאו לי מנילה. נראה לי אני היחידה שתקועה בצו "ראשון" עוד משנה שעברה!

אין לי בעיה לפרט.. תמיד הייתי אנטי צבא.. אז כשבאתי לצו הראשון אמרתי לכול מי שמעוניין לשמוע וגם לכאלה שלא.. שאני לא מעוניינת לשרת וישר אמרתי שזה או שירות לאומי או כלא.

עברה שנה וקבלתי שכל.. התחלתי להכיר הרבה מגבניקים התחלתי להיתעניין במג"ב לקרוא עליהם ובקיצור הגעתי למצב כזה שאני יודעת הכל על מג"ב.. יותר נכון יודעת מה שצריך לדעת וגם הלכתי בתל השומר איפה שמצאים יחידות וראיתי עוד על מג"ב ובקיצור אני מורעלת עליהם חח..

עכשיו אני ממש רוצה להגיע ליחדת ימ"ג.. אבל הכושר שלי על הפנים.. וגם כשהיה תמבחנים במחשב עשיתי אותם גרוע והיה שם לדרג כמה אני מעוניינת לשרת וכמה מוטבציה יש ועשיתי שאין בכלל.

אז אני לא יודעת מה לעשות עכשיו.. כי הייתי אנטי ופתאום אני רוצה לקרבי :\..

ועוד יש לי לשפר תכושר וכול זה ובקיצור אני רוצה להיתגייס כמה שיותר מאוחר.. לא יודעת איך לעשות את זה. ומחר אין לי מושג למי לפנות ולמי לספר שמי אחת שלא רצתה צבא עכשיו מתה להגיע למג"ב.. מקווה שהבנת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2008, 16:53

לבנות בעיתיות?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הזלזול הזה לא יביא אותך רחוק,..."

זה הדבר הכי טיפשי שיכולת להגיד..
הקב"א שלי יצא נמוך ולא מתאים לשרת בצבא.. הביאו לי פטור לפני כמה זמן.. ואז שלחו זמיונים היום הלכתי אליה והיא אמרה לי שהקב"א שלי נמוך ושאני לא מתגייסת אבל שזה ראיון אישי לראות עם לגיס אותי או לא. בכללי פתחתי עוד הודעה ששם כתבתי בערך מה היה רק יותר על מג"ב.. וזהו אמרה ש99 אחוז אני כן מתגייסת אבל לתפקידים שמתאימים לקב"א. ולמה שהיא תתרום ואני לא? ואמרתי לה גם שהייתי אנטי צבא ועכשיו אני ממש רוצה להיתגייס במיוחד למג"ב.. ושהבנתי שלמה שאחרים יתרמו ואני לא? והיא אמרה שהיא מסכימה איתי .. וקיצר קב"א נמוך באשמתם בגלל שלא הסכימו לי תהקלות שיש לי למרות שיש לי.. כי אני צריכה הקראה.. תאכלס כמו שאמרתי קראתי ופשוט לא הבנתי מה אני קוראת.

בקיצור עד שניהתה מוטיבציה לשרת והכל.. היא פשוט עברה.. אני מרגישה שעם זה לא למג"ב אז פשוט לא בא לי להיתגייס.. ולא מעניין אותי לתרום בכל דרך.. כי לסדר דפים לא ניקרא לתרום.

נערך לאחרונה ע"י Rap Girl-17 בתאריך 23-06-2008 בשעה 17:12.
ישן 23-06-2008, 17:32
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Rap Girl-17 שמתחילה ב "לבנות בעיתיות?"

קודם כל, תבדקי למי את אומרת דברים כמו שכתבת לפני שאת מקלידה אותם. אני נותנת לעצמי להניח שבנושא הזה אני מבינה יותר ממך.

דבר שני- כן, מדובר בראיון לבנות בעייתיות, מהסיבה הפשוטה שבנות ללא בעיות לא מראיינים. עצם העובדה שהמוטיבציה הירודה שלך לשירות גרמה לך לעשות את המבחנים בצורה מטופשת לא משליכה אוטומטית על צה"ל ודרכי המיון שלו. פישלת? שאי בתוצאות.
לצה"ל יש דרכים לבדוק אבחונים דידקטיים (במידה והבאת) ובמידה ולא- הגישי בקשה למבחנים חוזרים.

לא ידוע לי שבגלל ראיון אחד אמורה לרדת המוטיבציה לשרת. מה שיפה זה שאצלך הקיצוניות היא עד הסוף- או מג"ב או כלום.

אני מציעה שתעשי עם עצמך חושבים אם את רוצה לתרום למדינה. אם כן- תשרתי בכל תפקיד שיתנו לך, גם אם זה למיין סיכות, כי כנראה ששם צה"ל צריך אותך- בלמיין סיכות. אם לא מעניין אותך לתרום למדינה ומה שבאמת חשוב לך זה הסיפוק האישי שלך ותו לא- אין לך מה לחפש בתור חיילת לדעתי.

ישן 24-06-2008, 18:44

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "קודם כל, תבדקי למי את אומרת..."

מצטערת,האמת שאני ואת דברנו על דברים שונים
אני הוזמנתי לרעיון בגלל הקב"א הנמוך שלי..
ואת אמרת שזה לכאלה שהן בעיתיות שזה מה שהיה לאחותי התאומה היום ... ולא לי.
אצלי זה רק בגלל הקב"א.. שרצו להביא לי פטור אבל היא התחילה להגיד שחוץ מזה אין סיבה שאני לא אתגייס ולמה שאחרים יעשו ואני לא .. ובקיצור חפרה על זה טיפה.

בקשר ללתרום למדינה .. לא אני לא רוצה לתרום למדינה.. אני רוצה לתרום לעצמי ולמדינה.. אני לא מתכוונת לסבול שנתיים כי אני תורמת למדינה.

עם אני לא אגיע למג"ב אני ירגיש הכי מעפן בעולם כי אני אוהבת את מג"ב.
לכל אחד יש תחלום שלו ותשאיפות שלו בצבא או בחיים עצמם וזה החלום והשאיפה שלי.. ולהגיד לך תאמת? אני לא רואה שום סיבה בעולם לוותר על זה.

אני יודעת שאני יתרום יותר בתור לוחמת מאשר למיין סיכות.. שאחרות ימינו סיכות העיקר שאחרי השנתיים בצבא יגידו לעצמן "יאלה כוסאמק הצבא הזה אני תשנתיים שלי תרמתי ולא מעניין אותי איך"

ואותי כן מעניין איך הכי הרבה לתרום למדינה אבל גם לעצמי.

כמו שלצבא לא אכפת מהחיילים שלו אני לא רואה סיבה שיהיה לי אכפת עם הצבא צריך אותי בתור ממינת סיכות.

ואני כזאת שאני אומרת תדברים כמו שהם,את אולי מנהלת של הפורום הזה אבל זה לא אומר שאני יתחיל להיתחנף ולענות יפה על מה שלא נראה לי במה שאמרת.. זכותי להגיד לך שאני לא מסכימה איתך. ועם בא לך לכי ותמייני סיכות.. אבל אני ומג"ב זה לנצח ואני כן יגיע לשם ויתרום הרבה יותר.
ישן 24-06-2008, 19:20
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Rap Girl-17 שמתחילה ב "מצטערת,האמת שאני ואת דברנו על..."

שלא תביני לא נכון.
אני בעד להלחם על משהו שאתה רוצה עד הסוף וללכת עם זה. אני רק חושבת שבמידה ואתה לא מצליח (וגם את זה צריך לקחת בחשבון) אתה צריך לעשות כל דבר כדי לתרום.
את לא הולכת לצבא רק בשביל הכיף שלך, את הולכת כדי לשרת את המדינה.
לשרת-
משמעו שלא בכל מקרה תאהבי את מה שתעשי, אבל זה מה שהמדינה דורשת ממך.

אני סיימתי לשרת בצה"ל כבר, ותאמיני לי שאיפה שהיו שמים אותי- שם הייתי משרתת. גם אני לא בחרתי את הפקיד שאליו הגעתי כאופציה ראשונה, ובכל זאת הגעתי אליו ועשיתי אותו על הצד הטוב ביותר.

תקלטי- את לא עושה לצבא טובה. זו חובתך בתור אזרחית.

ישן 24-06-2008, 20:38

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "שלא תביני לא נכון. אני בעד..."

אני יעשה הכל בשביל להגיע למג"ב מבחנתי אין משהו אחר..
אני פשוט יעשה הכל בשביל להיות שם.
אני יכולה להגיד עכשיו שעם לא יצא לי מג"ב שזה פחות מאחוז. אני כן ישרת במקום אחר אבל בפחות מוטיבציה זה הכל.. זה שלא בא לי להיתגייס לדברים אחרים לא אומר שאני יתחיל להישתמט.. לדעתי הצבא תורם לי כמו שאני תורמת לו. ולא יקרה לי כלום עם אני במשך שנתיים ישרת.. פשוט מקווה עם כל הרצון שלי לשרת תשנתיים האלה במקום שאני רוצה ששם אני ירגיש שהינה אני תורמת כי זה חשוב להרגיש בבוקר שאת קמה שאת לא סתם.. חייבים להרגיש סיפוק עצמי בשביל להמשיך.. אולי לא אצל כולם זה ככה אבל אצלי זה כן.

בכלל טירונות רגילה היא פחות קשה מסיימת אותה באה לבסיס אחרכך והולכת ב5 בצהורים את גם תורמת ככה נו ומה יצא מזה? כשאת יודעת שמה שרצית בכלל זה שיקרעו אותך במשך 4 חודשיים בטירונות ואז בשירות עצמו. שתיהיה לוחמת ותרגישי אחרכך שהבאת את כולך בשביל המדינה ובשביל עצמך. שתיהיה גאה בעצמך אחרכך.

כי זה מה שאני יהיה.. אני יהיה גאה בעצמי על זה שבחרתי דרך קשה על פניי הקלה.. בשנהם את תורמת אבל הדרכים הם שונות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר