לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2008, 18:53
  אובזרוור אובזרוור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
זה מפורסם בכל החשודיתונים כולל NFC וערוץ 10 ומחר בחינמון הביביתון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "העובדה שמדובר בפרסום בחשודיתון, מריחה כמו ספין חשודאי..."

והסיפור הוא מאוד פשוט

עודף פטפטת בתשקורת והתערבות בג"צ בעניינים לא לו

ולכך כמה וכמה משמעויות חמורות במיוחד מבחינת החוגים הימניים:

1. בג"צ דוחף את המדינה לשחרר רוצחים שהממשלה מעוניינת להימנע משחרורם
2. עיקר הסיכון הוא בהתערבות עתידית של בג"צ במהלכי ביטחון קריטיים כמו תקיפה באירן. תארו לעצמכם שיהיו מי שיעתרו נגד תקיפה כזו כי זה מסכן את חייהם או רכושם.
3. המפסידים העיקריים מהתערבות בג"צ היו וישארו חוגי הימין שרק ימצאו עצמם עמוק יותר בידי שופטי בג"צ
4. התערבות כזו מכשירה ביתר שאת התערבות עתידית בעינייני דת/מדינה כאשר מדיניות הסטאטוס קוו תעבור "עקמת" לכיוון שמאל.
5. אולמרט ופרידמן הם קוו החפירות האחרון לפני השתלטות מוחלטת של כנופיות שלטון החוק על השלטון והכתבת אקטיביזים שיפוטי אולטרא סמולני !!!

ראו הוזהרתם ימנים רפי שכל שכמוכם. אל תגידו "לא ידענו" מסבירים לכם את המציאות ואתם מתאמצים לבצע חרקירי....!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2008, 20:36
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
הלוואי ואתה צודק אבל אני לא בטוח
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "העובדה שמדובר בפרסום בחשודיתון, מריחה כמו ספין חשודאי..."

במקביל לפירסום הזה במעריב יש ציטוטים במקורות אחרים של בכיר בחיזבאללה שהודיע שחיזבאללה מתעקש על שיחרור אסירים פלסטינים בעסקה ולצערי גם אינני מופתע. החיזבאללה מבחינתו עשה צעד מתוחכם-נתן לכולם להבין שהעיסקה כבר סגורה למעשה וה"בנים" עוד מעט בבית וכך יצר לחץ רב על הממשלה הישראלית לבצע את העיסקה. ברגע האחרון הוא מוסיף תנאים לעיסקה ואף עשוי לממשם בשל הדינמיקה שנוצרה. אני חושב שנסראללה מבין שה"איומים" להכריז על הנעדרים כחללים לא יתממשו לעולם (וגם אם כן יהיו רק מהשפה לחוץ) והאווירה שנוצרה בציבור הישראלי בעקבות ה"או טו טו" סגירה של העיסקה רק חיזקה זאת. אני חושש שייתכן בהחלט שנפלנו בפח, העיסקה מתרחקת ותג המחיר עולה. פשוט לא מסוגלים לסתום אצלנו את הפה.
הלוואי ואתבדה ואתה תצא צודק ב-100 אחוז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר