לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2008, 19:59
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
צה"ל מגלה אחראיות לחיילים - מפנה הטירונים מזיקים.

"צה"ל החליט לפנות את הטירונים מבסיס זיקים

ל-ynet נודע כי סגן הרמטכ"ל הורה לפנות את הטירונים מהבסיס הגדול שנפגע בעבר מקסאם, עד סוף השנה. בצבא מסבירים שלמהלך אין קשר לאיום הרקטות וכי במקום יוצבו חיילים אחרים. מנגד, מפקדים בבסיס טוענים שמדובר ב"החלטה צורמת" ואומרים כי "הדבר מעיד על מגמה של צה"ל לצמצם ככל שניתן שהותם של חיילי מפקדה בעוטף עזה" ... " YNET
------------------

הכותרת שלי לא נאמרת בציניות - פינוי הטירונים מבסיס זיקים הוא צעד הגיוני ומתבקש. אין שום סיבה לסכן חיי חיילים במקום שהסיכון בו כבר הוכח באופן מכאיב, לא יגרע דבר מאימון הטירונים במיקום אחר
ומצער רק שלא הגיעו למסקנה מוקדם הרבה יותר וגם שהביצוע אינו מיידי.
מה שלא תקין בהתנהלות (של הממשלה!) - שאין דואג לאזרחים החשופים לאותו סיכון.
במצב הנוכחי כל מי שאין לו צורך חיוני להמצא באיזור הסכנה עליו להתפנות משם - רצוי לקריית הממשלה...
ראוי שהמוני ישראל יגיעו אף הם לשביתת שבת מתמשכת - עד שההנהגה שבורחת מאחראיותה,
תפנים שלא מדובר בגזירת טבע ותוכיח שהחזירה השקט והבטחון לאיזור.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2008, 04:55
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
כמו שכתבתי במקום אחר:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "צה"ל מגלה אחראיות לחיילים - מפנה הטירונים מזיקים."

הילדים שאלו אותי למה אנחנו לא בורחים אם יורים עלינו גראדים וקסאמים וכוסאמו למינהו.
הראתי להם בלי טיפת דמגוגיה את מפת "ארצנו הקטנטונת". מדדנו בסרגל קנה מידה והגענו יחד למסקנה שבעצם אין לאן לברוח. יש פוגרומצ'יקים מצפון, ממזרח ומדרום. נשאר המערב. הבעיה היא שהקטנים עוד לא למדו לשחות, הגדול יודע לעשות "פלאצ' - פלאצ'" במים אבל עד קפריסין לא יגיע ואני בעוונותי - דימונאי במקור, יעני אצלנו היה חוף אבל בלי ים. אני יודע לצוף ועם הזרמים בים כאן אני מאקסימום אגיע כחרצף לחופי תל אביב.

שורה תחתונה וכאמור לעיל - אין לאן וצריך להשאר.

עכשיו בא לי אותו גנראל סגן רמטכ"ל ובגלל "טראומות של קסאם" ( כן , כן,,, תספר לי שזה לא זה..), מעביר בסיס עם חיילים. המגוחך הוא הטיעון שמדובר בבסיס טירונים של חיילים לא קרביים. בגלל זה צריך שלא יהיו בקו האש.

רגע!!!! אדון סמך רמטכ"ל. הילדים שלי גם עדיין ג'ובניקים. אמנם אחד מבלבל את המוח מגיל ארבע על שייטת 13, (בחדר שלו פוסטרים של שייטת 13 ושל 669 רחמנא לצלן), ואחת הודיעה שתהיה טייסת אבל עד אז - הם ג'ובניקים. הולכים בבוקר לחטיבת ביניים ולגן חובה ולכיתה א'.

אז אדון "סגן ראש המטה הכללי" - אולי תפנה גם אותנו לבסיס אחר... אולי תפנה בעצם את כל המדינה למקום אחר?

היו פעם חבר'ה שקראו לעצמם "ניו ישראל". הם רצו להקים מדינת ישראל חדשה באוסטרליה. בלי ים. ככה שלא יוכלו להפוך אותנו לאוכל של דגים. אז אם אתם שומעים "ניו ישראל" - זה הזמן שלכם. דברו עם ה"סמך" ואם תהיו משכנעים אולי הוא יעביר את בסיס "זיקים" לניו ישראל. תקבלו ככה גם צבא מוכן. אמנם רק יחידות עורף ושירותים אבל זה טוב מכלום כי ממילה ב"ניו ישראל" אין אויבים.

"צבא נס לעולם לא יובס".
ישן 19-06-2008, 08:37
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
בתור מי שהבנת הנקרא שלו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "בתור אבא שכל הילדים שלו..."

גובלת באפס, אתה מרשה לעצמך למלא הרבה פעימות מונה בתגובות מטומטמות.
אבל בגלל שאתה כל כך איטי בהבנה - אני אסביר לך לאט כי קיפודים ידועים בהבנה איטית.
1. הילדים בבית ספר. זה ג'ובניקים באופן זמני.
2. הסבתא לא בשדרות.
3. אנחנו מנגד לזה באשקלון.
4. בתור אזרח שמילא את חובותיו המלאות בכל מה שקשור בשירות סדיר, מילואים, מיסים, בחירות ועוד - אני מרשה לעצמי להגיד לסגן הרמטכ"ל, לא רק שהוא לדעתי טועה אלא שלדעתי העשייה שלו מהווה ביזיון לכל מה שנקרא פעם בצה"ל "דוגמא אישית".

אתה מוזמן לא לענות מאחר והתגובות שלך מעבר לנ"ל לא מעניינות.

נערך לאחרונה ע"י The_Merlin בתאריך 19-06-2008 בשעה 08:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר