לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2008, 18:42
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שאלון רפואי וזימונים

שלום, מצטערת אם אני חוזרת על שאלות שנשאלו, עשיתי חיפוש אבל זה ענה לי רק חלקית.

היה לי צו ראשון לפני 7 חודשים (ב3.9) ורק לפני כשבוע החזרתי את השאלון הרפואי (מסיבות טיפשיות, אבל בסופו של דבר זה נשלח והתקבל) אני לומדת ערבית וכמה חברים שלי שלומדים איתי עשו אחרי את הצו, אבל כבר קיבלו זימונים ועברו כמה ראיונות (באו לכנס מודיעין, אם אני לא טועה, עשו שאלון 300, ריאיון אישי ואפילו התקבלו) אני בנתיים עדיין מחכה.

עכשיו, לא קיבלתי עוד זימונים בגלל שלא החזרתי בזמן את השאלון הרפואי? יש קשר בין הדברים? או שפשוט לא נמצאתי מתאימה? החברים שלי זומנו עוד לפני הבגרויות, הציונים שלי לא כאלה גרועים יחסית לשאר שקיבלו וממה שהבנתי, הקב"א שלי לפחות 52, כי קיבלתי הזמנה ליום עיון בעתודה.

כשהתקשרתי ללשכה הם אמרו לי שזימונים זה חצי שנה לפני הגיוס. אולי הבנתי את זה לא נכון, אבל זה טיפה לא הגיוני, החברים שלי לא עומדים להתגייס באמצע י"ב.

(סבלנות יש לי, אני פשוט תוהה למה זה מתאחר כ"כ)

תודה מראש וסליחה אם השאלה הזאת כבר נטחנה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2008, 08:03
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שאלון רפואי וזימונים"

זימונים לתפקידי המודיעין בד"כ אינם קשורים למצבך הרפואי (אלא אם כן שחררו אותך על 21), אינני מבין בדיוק איזה שאלון רפואי את מדברת שצריך להביא ללשכת הגיוס לאחר הצו ראשון, בזמני (לפני שנתיים כולה) קבלתי לדואר עם הצו את השאלון הרפואי והתבקשתי שהוא ימולא ע"י רופא המשפחה ויישלח חזרה ללשכה בדואר או שאביא אותו איתי לצו ראשון. בעקרון תפקידו של השאלון הוא לוודא שאת בריאה משום שיכול להיות שיש מצב רפואי שקיים אצל המלש"ב שרופאי לשכת הגיוס לא יוכלו לעלות עליו בבדיקה השגרתית שהם עושים שם, כנראה שהשאלון הוא סוג של כסת"ח לצבא...לסיכום אין קשר בין שאלון רפואי למיונים למיניהם למודיעין. בקשר לזימונים יכול להיות מאוד שפשוט נמצאת לא מתאימה למיון הזה או שפשוט את חסרת סבלנות בעליל, לדוגמא המון מחבריי קיבלו זימון צוות אוויר לפני כשנה ואילו אני קיבלתי את הזימון רק לפני שבוע (נשכח פה רגע מהעובדה שאני לא רוצה את זה בכלל)... מקסימום את יכולה להתקשר ללכת גיוס ולשאול עם יש אפשרות לקבל זימונים למודיעין, ועוד מידע תוכלי למצוא באתר של חמ"ן www.idf.il/aman.

בהצלחה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר