לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2008, 03:01
  BobSacamano BobSacamano אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.08
השתחררתי מהצבא ומעוניין לחזור

התגייסתי כל"צ ב2007 ושירתי בחיל החימוש. מההתחלה רציתי להיות לוחם אבל לא אפשרו לי בגלל שסומנתי בתור אחד עם "פוטנציאל להופעת קשיי הסתגלות" או משהו כזה. לפני הגיוס קבעתי פגישה עם קב"ן וקיוויתי שיעלו לי את הפרופיל אבל במקום שלחו אותי לטירונות ל"אנשים כמוני" כדי לראות איך אסתדר במסגרת.
הגעתי עם המון מוטיבציה, קרעתי את התחת, נפצעתי והמשכתי למרות הפציעה שלא טופלה. אחרי שנפצעתי הכל השתנה, המוטיבציה ירדה, והחשק לעזוב את הצבא שהרגשתי מתייחס אליי בזלזול. הכול התפרץ בסופשבוע אחד בטירונות שכול התסכול שהרגשתי על זה ששלחו אותי ל"טירונות מיוחדת", שלא התייחסו לפציעה שלי למרות שאמרו שיטפלו, ששיקרו לי ואמרו שאני אעשה טירונות 02 רגילה ולא מקוצרת, "מיוחדת", איך שלא תקראו לזה. התקשרתי להורים שלי וביקשתי שיוציאו אותי משם. זה לא קרה אבל בסופשבוע נחתי, נרגעתי וחזרתי לעצמי הישן שרצה ללכת לקרבי ונתתי מה שנשאר לי עד סוף הטירונות.

כשהגעתי הביתה והשפעת האדרנלין חלפה גיליתי שכפות הרגליים שלי במצב גרוע יותר משחשבתי. אם בטירונות הצלחתי לגייס את כוח הרצון להמשיך למרות הכאב, בבית גיליתי שאני בקושי מסוגל ללכת ושכבתי בבית במשך שבועות וכל רופא צבאי שראיתי התייחס אליי בזלזול וזה הגביר את תחושת התסכול.

אחרי הגיוס המחורבן שהיה לי, הטירונות המחורבנת והפציעה זה הפך ל"אני נגד המערכת האטומה הזאת שלא אכפת לה ממני". כעסתי על כל מה שעברתי, לא אהבתי את הבסיס שלי או את המפקדים שלי. לא אהבתי את איך שהם התייחסו לאמא שלי בטלפון ואת האיומים שלהם. החלטתי לצאת מהצבא. ההורים שיתפו פעולה ואחרי 4 חודשים ו3 פגישות עם קב"ן ופסיכיאטר שחררו אותי מהצבא.

פעלתי לפי טארגט 21 ואמא שלי שסיפרה לקב"ן הקצנות והשתחררתי על "אישיות מופנמת".

עכשיו אני רוצה לחזור לצבא בתור לוחם. מאז שהשתחררתי(3 חודשים) אני מרגיש תחושת ריקנות. רציתי להיות לוחם, אני יודע שאני יכול להיות לוחם ושאם אני לא אעשה את זה אני אסתכל אחורה וארגיש שהחמצתי הזדמנות לממש את הפוטנציאל שלי.

לא מזמן קראתי על בחור בשם ולדיסלב לייכטמן שהשתחרר מהצבא עקב מצוקה אישית ומנהל מאבק לחזור לצבא ולשרת בתור לוחם, וזה נתן לי תקווה שגם אני יכול. לא מאוחר מדי בשבילי, אני סה"כ בן 18.

מה אני יכול לעשות ומה הסיכוי שיאפשרו לי לחזור לצה"ל ולשרת בתור לוחם?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר