לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2008, 21:08
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
אם תרצו אין זו אגדה- העלתי פרופיל אחרי שנתיים!

בלילה האחרון לא יכולתי לישון מרוב לחץ, זומנתי לסיכום פרופיל בלשכת הגיוס לאחר עשרות ערעורים ששלחתי במשך שנתיים (כן רבותיי, שנתיים) ללשכת הגיוס (ולבקו"ם ולמדור רפואה, וקצין רפואה ראשי וכו' וכו'). כמובן שהתקופה הזאתי הייתה מאוד קשה ומבאסת בשבילי כי תמיד רציתי להיות רק חייל קרבי, תמיד היו את האנשים שאמרו לי "אתה יכול לתרום לצבא ולמדינה גם בתור ג'ובניק" מאוד כעסתי על האמירה הזאת- לא רציתי להיות ג'ובניק, רציתי להיות קרבי! שלא יתנו לי להיות קרבי? מה פתאום?! לא נכנעתי ולא ויתרתי והמשכתי ללחוץ, הפעלתי קשרים מפה ועד הודעה חדשה של אבא שלי (קצין בכיר במשטרה) ושל ראש המכינה הקדם צבאית בה אני לומד (אל"מ במיל'). עם כל תשובה שלילית שקיבלתי התסכול גבר, אך גם הרצון... ברצוני רק להבהיר פה את הנקודה שהסיבה עליה הורד לי הפרופיל, היה לגמרי חסר טעם, משום שהוא לא השפיע עליי בשום אופן, ולא הגביל אותי בשום דרך בריאותית או גופנית ובטח שאין לו השפעה עתידית על מצב בריאותי, וחיזקתי את טיעוניי בבדיקות שונות ומשונות וחוות דעת של רופאים מומחים...
בסופו של דבר שלחתי מכתב חריף מאוד (9 דפים) לנציב קבילות חיילים (למרות שעדין לא התגייסתי) בו הבעתי את מורת רוחי מהתנהלות הצבא כלפיי, ויכול להיות שהמילה 'בג"ץ' הוזכרה שם במקרה. לא עברו ימים רבים וקיבלתי שיחת טלפון מלשכת הגיוס והחיילת הנחמדה אמרה לי שעינייני בטיפול ומופנה לתל השומר לקבלת חוות דעת מרופא מומחה צבאי, ו"מה שהוא יגיד זה מה שיהיה" עברו חודשיים והתבקשתי להביא עוד כמה בדיקות ואחריהן זומנתי להיום (1.06.08) לסיכום פרופיל אצל רופאה ראשית של לשכת הגיוס...
אני חייב להגיד שהיא לא נראתה נרגשת או מודעת לגודל המעמד בו היא נמצאת, למען האמת הייתי אומר שהיא נראתה די משועממת, היא בהתה בשקט במסמכים לשי למשך חמש דקות, ואז פתאום התחילה לשאול אותי כל מיני שאלות שהייתי בטוח במאת האחוזים שיובילו אותי לעוד סדרת בדיקות ועוד ימים ארוכים של המתנה לתשובה, אבל בסופו של דבר היא אמרה את צמד המילים המתוק ביותר ששמעתי בחיי "שמונים ושתיים" באותו רגע התמוגגתי בכיסאי מרוב תענוג, וכך באו לקיצם שנה ו9 חודשים של תסכול עצבות והמון המון כעס... אני גם חייבי לציין שהפרופיל הועלה בדקה התשעים, בגלל שהקיבוע ליחידות הלוחמות נעשה עד שבוע הבא ואני רוצה להתגייס ביולי-אוגוסט לגולני\גבעתי\נח"ל.... לסיכום: חברל,ך אם יש משהו שתרצו מספיק ותדעו שזכותכם לקבל אותו ולא תרפו מזה (וחובה שיהיו כמה ניסים בדרך) אתם תוכלו להגיע לאן שאתם רק רוצים.
שבוע טוב וגיוס קל לכולם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר