לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2008, 12:13
  rafithegreat rafithegreat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.05
טוב, אז מה אני אמור לעשות עכשיו?

שלום לכולם..

עד לפני כחצי שנה הייתי בטוח שאני על דרך המלך לכמה תפקידים מאד מאד משמעותיים בצה"ל.. מאז קרו מספר דברים - נפלתי בירפ"א ב' על סעיף ראייה, נפלתי ממיונים לתלפיות, נפלתי מחבצלות, עברתי את המיונים לשחקים, נפלתי במבחני המצב של אע"מ, עברתי את אלו של אמ"מ, ונפלתי בראיון של אמ"מ.
כרגע, לא נותר לי הרבה.. היה לי הזימון ה"מסווג" כביכול לאגף משאבי אנוש בבית החייל בת"א (ומהם לא שמעתי, זה היה לפני כשלושה חודשים), ונותר לי בנתיים פרופיל 82 עם סעיף ראייה ופלטפוס, ומנילה קרבית שאין לי בה רצון. כן, אני רוצה.. מאד, מאד רוצה לשרת בחיל המודיעין, בתפקיד מחקר מודיעיני או בתור משהו אחר בעל משמעות/חשיבות גבוהה.

יש לי אזרחות זרה (בריטניה) ודובר עברית ואנגלית כשפות אם.

כשדיברתי עם הפקידה שאמרה לי שלא עברתי את המיונים לאמ"מ שאלתי אותה אם יש ביכולתי להציע מועמדו למסלולים אחרים במודיעין.. היא אמרה שלא בטענה כי כל המיונים כבר הסתיימו.. כלומר, במילים פשוטות, אתה תקוע עכשיו. לך לכל"צ.

השאלה שלי היא - מה אני יכול לעשות עכשיו? המוטיבציה שלי לשרת במודיעין גבוהה אלפי מונים מאשר המוטיבציה לשרת בקרבי, אך נפלתי מכל העניינים הנ"ל.. מה אתם ממליצים לי לעשות? מה כדאי לי לעשות?

אשמח לקבל מכם ייעוץ והכוונה.. תודה =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2008, 22:57
  משתמש זכר larushkin larushkin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.06
יש עוד הרבה כמוך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafithegreat שמתחילה ב "טוב, אז מה אני אמור לעשות עכשיו?"

אתה ממש אבל ממש לא היחיד. (לא שזה אמור לעודד אותך)
אני מצטער להגיד לך שאני מתאכזב פעמים רבות גם בשביל עצמי וגם בשביל חברים שהרמה שלהם מאוד גבוהה והאם אנשים איכותיים. שיטת המיון בצבא לפעמים כל כך לא נכונה.

אני אתן לך דוגמא אישית שלי.
אני מתמיין לכל מה שאמרת חוץ משחקים\חבצלות. למה? לא יודע. קיבלתי בדואר את הדף שאומר למלא באינטרנט את השאלון של שחקים\חבצלות. מילאתי אותו בצורה טובה (השקעתי בו-לא חירטטתי). אני בנוסף לומד 15 יח"ל אלקטרוניקה ומחשבים ו5 פיזיקה. ויש בשחקים צורך בידע במחשבים.
אני דובר שפה נוספת כשפת אם. יש לי נתונים ראשוניים שנראה לי מספיקים לנסות להתמיין. אבל הוחלט שלא.
אז תמיד יהיה את זה שיגיד שיש להם שיקולים משלהם וימצא איזה סיבה אבל בתכלס.. חבל.

וחבר נוסף.. סיים גיבוש טיס ולא התקבל. ולא התמיין לשום דבר אחר חוץ מזה. לאחר בירור גילה שיש לו קב"א 53. ולא נתנו לו להתמיין לכלום..

אין לך הרבה מה לעשות. אם אתה ממש רוצה (לא יודע אם זה שווה את זה) אני חושב שאפשר לצאת לש.ש או סתם לעשות דח"ש ואז לגשת לסבב מיונים הבא. תבדוק את העניין
בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר