לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2008, 11:12
צלמית המשתמש של דור
  דור דור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jebobes שמתחילה ב "אכן כן, ממש לפני שניה הייתי..."

זה כבר באמת תלוי בך.
קודם כל חשוב שתדע - אם אתה לא מעצב, אין ממש טעם שתשתמש בפוטושופ. אתרים פשוטים אפשר ליישם ישר ב-HTML ו-CSS בלי לחתוך עיצובים בפוטושופ.
אתה יכול, אם אתה רוצה, להכין קודם כל את העיצוב ורק אחר כך לעבוד על האתר, אבל באותה מידה אתה יכול להכין תבנית HTML "גנרית" ולעצב אותה ב-CSS רק אחרי שכל התכנים כבר הוכנסו.

לגבי "הכנסת" העיצוב לאתר, יש לך בגדול שתי אפשרויות:
1. להשתמש בכלי החיתוך המובנה בפוטושופ, להגדיר את כל האיזורים באתר, ואחר כך לשמור את התוצאה כאתר. האפשרות הזאת די בעייתית, כי היא יוצרת קוד מאוד מסובך ולא קריא (מה שגם יקשה על קידום האתר במנועי החיפוש).
2. להסתכל על העיצוב ולהבין איך החלקים שלו מתחברים, ואז לחלק את האיזורים לתגי HTML. לאחר מכן מסתכלים שוב בעיצוב ובודקים את כל הצבעים, הגרדיאנטים והאפקטים המיוחדים ומחליטים איך ליישם אותם באתר. יהיה די טיפשי, למשל, ליישם צבע רקע סטטי עם תמונת רקע ענקית. בחירה טובה יותר תהיה שימוש במאפיין צבע הרקע ב-CSS. גרדיאנט, לעומת זאת, יצריך תמונת רקע - זה פשוט מסורבל מדי "לחולל" אותו דינאמית עם CSS. האפשרות הזאת מן הסתם יותר מסובכת, אבל יוצרת קוד הרבה יותר קריא ופשוט.

אם לא הבנת חלק ממה שאמרתי, אל תדאג. תלמד HTML ו-CSS, ואתה תראה שזה כבר יבוא לבד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2008, 17:56
  Jebobes Jebobes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "זה כבר באמת תלוי בך. קודם כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דור
זה כבר באמת תלוי בך.
קודם כל חשוב שתדע - אם אתה לא מעצב, אין ממש טעם שתשתמש בפוטושופ. אתרים פשוטים אפשר ליישם ישר ב-HTML ו-CSS בלי לחתוך עיצובים בפוטושופ.
אתה יכול, אם אתה רוצה, להכין קודם כל את העיצוב ורק אחר כך לעבוד על האתר, אבל באותה מידה אתה יכול להכין תבנית HTML "גנרית" ולעצב אותה ב-CSS רק אחרי שכל התכנים כבר הוכנסו.

לגבי "הכנסת" העיצוב לאתר, יש לך בגדול שתי אפשרויות:
1. להשתמש בכלי החיתוך המובנה בפוטושופ, להגדיר את כל האיזורים באתר, ואחר כך לשמור את התוצאה כאתר. האפשרות הזאת די בעייתית, כי היא יוצרת קוד מאוד מסובך ולא קריא (מה שגם יקשה על קידום האתר במנועי החיפוש).
2. להסתכל על העיצוב ולהבין איך החלקים שלו מתחברים, ואז לחלק את האיזורים לתגי HTML. לאחר מכן מסתכלים שוב בעיצוב ובודקים את כל הצבעים, הגרדיאנטים והאפקטים המיוחדים ומחליטים איך ליישם אותם באתר. יהיה די טיפשי, למשל, ליישם צבע רקע סטטי עם תמונת רקע ענקית. בחירה טובה יותר תהיה שימוש במאפיין צבע הרקע ב-CSS. גרדיאנט, לעומת זאת, יצריך תמונת רקע - זה פשוט מסורבל מדי "לחולל" אותו דינאמית עם CSS. האפשרות הזאת מן הסתם יותר מסובכת, אבל יוצרת קוד הרבה יותר קריא ופשוט.

אם לא הבנת חלק ממה שאמרתי, אל תדאג. תלמד HTML ו-CSS, ואתה תראה שזה כבר יבוא לבד

קודם כל תודה על ההתייחסות.
אתה משדר נינוחות ורוגע - תודה על כך.

לגבי מה שאמרת,
בעיקרו אני מתמחה בפוטושופ בתחום הצילום , ולכן לא נראה לי שהידע יעזור לי בתחום בניית האתרים..
אז אני סומך עלייך ואתחיל ללמוד פוטושופ.
עוד שאלה או שתיים ברשותך.
מתי אדע "לעבור לcss".. אם בcss אני בעצם מעצב את האתר, מתי מגיע השלב הזה?
ובאיזה כלי אני משתמש - סתומרת תוכנה.. יש תוכנת css?

שוב תודה רבה,
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר