לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2008, 17:32
  יחידה מובחרת יחידה מובחרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל יחידה מובחרת
מאמר - גיבוש צנחנים דובדבן 9-10.4

היום הראשון...
4 וחצי בבוקר נוסעים לכיוון הרכבת לוקחים רכבת ויוצאים לכיוון תל אביב (הקופונים שקיבלתי בדואר עם הזימון מתאימים גם לרכבת מה שהרבה לא ידעו ושילמו סתם כסף לרכבת) מגיעים ב8 בבוקר לתל השומר פרגולה א' תנסו לא לאחר.
אחרי שכולם יושבים באים כמה חיילים מחלקים לכם טפסים ששם אתה תמלאו כל מני פרטים על עצמכם ופרטים על ההורים שלכם (תשאלו את ההורים שלכם לפני שאתם באים איפה הם שירתו מה הם עשו בצבא וכאלה כי שואלים בטפסים) תוך כדי שאתם ממלים בא חייל ולוקח כל פעם קבוצה לעבור קליטה סך הכל לדעת שהגעתם לגיבוש.
אחרי שכולם מסיימים שזה לוקח בערך שעה לפחות בא הרופא מסביר לכם שלא כדי לתקשר כמה זה חשוב להגיד את התאמת ומסביר על מכת חום איך להימנע וכאלה אחרי שהוא מסיים מחלקים אותכם לקבצות (היינו בגיבוש עצמו 230 איש זה המספר הכי גבוהה שראיתי) מחלקים לקבוצות שכל קבוצה יש בא 40 ילדים בערך מכירים את המפקד מסביר קצת ואז הולכים מתישבים מחכים שיביאו מדים מתלבשים והולכים לרופא בודקים דופק מי שיש לו גבוהה מקבל מד חום יש מין ראיון כזה עם הרופא הוא מאשר שאתם תקינים חותם וגמרתם עם זה. יש כאלה ששאלו אותם אם הם ישנו 7 שעות והם אמרו שפחות ופשוט החזירו אותם הביתה אז אל תגידו דבר כזה.
אחרי כולם מסיימים הולכים ליד האוהלים עושים מסדר מימיה שפה אני סבלתי קשות אני בקושי מסיים שתי כוסות ולסיים כזאת מיימיה זה לא קל בכלל ואז יש אוכל לחמנייה עם חומוס ונקניק זה בככלל לא מזיז נשארתי רעבואין מה לעשות חברה תביאו אוכל מהבית זה חשוב אני נשארתי רעב וחשבתי שיהיה אוכל כי כולם אמרו לי שיש אוכל חבל על הזמן וזה לא היה.
אחרי זה יושבים קצת באוהלים נחים קצצת משמם בסיבות 4 קראו לנו והיה בר אור.הבר אור נעשה בקבוצות חדשות עם מספרים והבר אור גם כפיפות בטן ושכיבות סמיכה.
האלפיים נעשה על מסלול קצת קשה עם חול וירידות ועליות אני חושב שמי שבכושר סביר לא משהו רציני יכול לעבור את זה בלי בעיות.
אחרי שכולם מסיימים נחים עוד קצת אוכלים ערב גם לחמנה עם גבינות היה גם פירות אחרי זה כולם מסתדרים קוראים לכמה ילדים הם אלה שעפו בגלל התוצאות הנמוחות בבר אור היו בערך 10 ילדים .
מחלקים קבוצות חדשות שאיתם תהיו בגיבוש מחר היו בערך 9 צוותים עם 20 או 25 ילדים בערך מסבירים מה יהיה מחר והולכים לשירותים והולכים לישון היום הראשון נגמר די מתיש ומשעמם

היום השני:
קמים ברבע ל4 כולם צריכים להיות מוכנים לקפל אוהלים ולהיות עם מדים תוך 10 דקות תכינו את הדברים יום לפני. מסתדרים בצוותים מקבלים תה עם עוגה ויוצאים לכייון הריצת אלפיים שהיית אתמול עושים קצת חימום ואז מתחיל החלק הפיזי הקשה.לכל צוות יש את המפקד שלה שאותו עוד לא פגשתם ועוד איזה 5 שכל הזמן רושמים מה אתם עושים ממש הכל .
ספרינטים: יש חבית איזה 30 מטר בערך צריך לעקיף אותה ולחזור להיות בשלשות תוך 20 שניות לא אפשרי אחרי שחוזרים הוא שואל אם עמדתם בזמן כמובן שלא ואז צא וצא וצא וצא וצא ואז משהו חדש חוזרים וקופצים עם הברכיים לחזה ברצף שזה ממש קשה זה קורע ואז עוד פעם רצים ואז עוד פעם קפיצות פה יש ממש בלאגן יש חול כולם נדחפים וזה החלק שבו פורשים הרוב אחרי שעה ומשהו בערך הוא אומר להסתדר בעיגול.זה היה מין משחק שכולם קופצים עם החזה לברכים ורק ל4 מותר לעמוד אם יותר מ4 עומדים הוא מוסיף 5 דקות לתרגיל זה ממש קשה וכל פעם אתה מפסיק ועוד הרבה מפסיקים והוא כבר הגיע ל20 דקות שאנחנו צריכים לעשות את הדבר הזה אבל זה היה סתם שטויות כל הזמן רושמם אם מי שמפסיק וכמובן את האחרונים והראשונים שמגיעים בספרינטים לאחר כל זה אמר לנו לעשות ח' ופתאום אתה מגלה שמ23 חברה נשארנו 11.אז חברה אל תשברו התחלה ותנסו כמובן לא להגיע אחרונים ולא לפהסיק לרוץ או לקפוץ .
שותים נחים איזה 5 דקות ואז התרגיל הבא.

אלונקה:
פותחים אלונקה שמים עלייה שקי חול לא זוכר כמה ואז הוא אומר שזה תחרות אישית וה4 שמגיעים לוקחים אותה.היו בערך איזה 10 מקצים אני הגעתי פעם כן פעם לא זה כר חלק פחות קשה ופחות שובר. אחרי זה עוברים לתרגיל הבא

זחילות:

בערך עוד 30 ואו 40 מטר שצריך לזחול עליו שזה חול אבנים וקוצים התרגיל הכי כואב בגיבוש פה הייתי ממש חלש והגעתי תמיד בין האחרונים ותמיד רושמים את האחרונים ואז עוד סיבוב ועוד סיבוב ופתאום הוא אומר שי סיבובים ואז עוד סיבוב שרק שהפעם תוך כדי שאתה זוחל הוא צועק משהו לא זוכר ואתה צריך לעקוף את זה שלפניך לא הצלחתי לא הייתי טוב בזה בכלל

דיון קבוצתי:
צריך לדון על חסימת אתרי פורנו.
לא ממש השתתפתי רק אמרתי מה אני חושב היו כאלה שלקחו את הכל וגם דיברו הרבה שטויות תנסו לדבר לעניין להקשיב לכולם ולא לדבר שטויות

אחרי זה תרגיל קבוצתי:
יש שלוש עמודים עם צמיגים ב4 גדלים שונים כולם על עמוד אחד צריך להעביר את כל הצמיגים באותו הסדר מהגדול לקטן לעמוד האחרון אבל רק לצמיג אחד מותר להיות באוויר לא הצלחנו ובגלל זה רצנו
ואז נתן לנו עוד הזדמנות כמעט הצלחנו אבל הוא הפסיק שנייה לפני ונתן לנו לרוץ שוב.

עוד תרגיל קבוצתי :
יש ריבוע עם חבלים בתוכו עוברת לבה אנחנו צריכים לעבור לצד שני שיש לנו צמיג חבית ועמוד עץ גדול כמובן שלא הצלחנו חחח קצת באסה שלא הצלחנו כלום ואז עוד פעם רצים בגלל זה..

שקי חול:
מזה חששתי הכי הרבה ובאמת זה קשה המפקד אומר לקחת את השק הי גדול שאתם רואים ולחזור יש ירידה ואז עוד ירידה ממש חדה ואז הכל בעלייה עשינו סיבוב אחד רק שעכשיו צריך לעשות סיבוב עם השק מעל הראש באוויר עם ידיים ישרות זה ממש קשה איך אפשרר עושים סיבוב כולם מצליחים עוד סיבוב בקושי הצלחתי ואז 10 סיבובים רצוף. חשבתי אני מת אבל מתחילים כמובן שאחרי סיבוב לא יכלתי להורדתי את השק על הראש אחרי כמה שניות גם הרוב הורידו תנסו כמובן ללהחזיק כמה שיותר אחרי 3 סיבובים הוא החזיר אותנו עכשיו שמים 5 שקים רצים את כל זה ו5 הראשונים לוקחים את השק מעל הרש באוויר הגעתי פעמיים בערך לא היה הרבה מקצים אחרי זה הולכים לירידה אחרת עוד פעם אותו תרגיל רצים ירידה ואז עלייה והחמש הראשונים לוקחים את השק היה בערך איזה 10 מקצים אם אני זוכר טוב.

משימה קבוצתית:
לצייר את מפת ארץ ישראל על החול ולסמן ערים חשובות אחרי שמסיימים הוא שואל איפה נמצאים כמה מקומות לא זוכר איזה..

מסע:
המפקד אומר שיוצאים למסע 10 קילומטר ושלא יודעים מתי נחזור ושכל פעם שהוא מתרחק ומרים את היד אם תוך 10 שניות אנחנו לא לידו הוא מתחיל לחזור אחורה מסע לא ממש קל אבל בטוח שזה לא 10 קילומטר אולי 3 קילומטר במסע תנסו לעזור הרבה מתחת לאלונקה בלי לצעוק כל מני שטויות ולקקל או משהו כזה פשוט תהיו שקטים ותעזרו כמה שיותר.

חוזרים לבסיס כולם שמחים שזה נגמר מתקלחם אוכלים ואז ראיונות בראיון יהיה גם עלמה שכתבתם בטופס של יום לפני אז אל תמלאו שם שטויות כי יבדקו אותכם תחשבו בבית על חסרון ויתרון שלכם אותי הוא שאל ופשוט לא ממש היה לי למרות שבטוח שיש לכל אחד אבל לא חושבים על זה באותו הרגע אל תשקרו ויהיה טוב. תביאו אוכל מהבית כי אני הייתי רעב.
היינו בהתחלה 230 בערך עפו איזה 20 בבדיקות הרפואיות ועוד 10 בבר אור לאחר הגיבוש היינו בערך 100 ילדים די הרבה פרשו אל תפרשו בהתחלה כי זה באמת קשה אבל כל מי שפרש פרש פה ואחרי זה כבר לא פשרו יותר אז ככה שמי שמסיים את ההתחלה בדרך כלל מסיים את הגיבוש.

בהצלחה לכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר