לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 21:37
  פיסמייקר פיסמייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.07
עוד על שלטון הדיקטטורה ברוטר:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתר רוטר.נט תמיד מזכיר לי את מודעות הענק התלויות בקבוצות של עשרה"

לפני ימים אחדים, אחד הכותבים שם, יהודי אינטיליגנטי ונוכשר, אהוד על רוב חברי הפורום, מחזיק בדעות ימניות מתונות, ובוודאי לא מתלהם מצוי, פירסם אשכול(יום לאחר הטבח בישיבה בי-ם) שכותרתו:
"אחותו של הרפש מאמש-כל הכפר עומד מאחוריו", והכוונה כמובן לאותו מרצח מירושלים.
לא עברו דקות אחדות, ואחד המנהלים המפוחדים, שינה את הכותרת ל"אחותו של המחבל מי-ם".
פנה אליו מפרסם האשכול( בעל הניק"גודמן")-ושאל מדוע מתערבים בניסוח הכותרת מבלי לשאול להסכמתו.
התפתח דין ודברים קצר בין השניים, שבסיומו מצא את עצמו "גודמן" הנדהם-חסום לכל הפורומים ברוטר...ולהזכירכם, מדובר באחד הגולשים האהודים בפורום סקופים שם.
ואשאל שאלת תם:
אם זו לא דיקטטורה ושכרון כח-אז מה היא דיקטטורה..?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2008, 10:40
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ניהול לא הוגן בצו"ב פרש.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פיסמייקר שמתחילה ב "עוד על שלטון הדיקטטורה ברוטר:"

גם בפרש יש מנהלים לא הוגנים.
בשנים האחרונות הייתי כותב בפורום צבא וביטחון. כעיקרון, הם נגד פירסום פוליטיקה. עיקרון שאני מקבל.
אלא שבשם העיקרון הזה, נמחקות הודעות שאינן עינייני ביטחון מובהקים. ל "עינייני ביטחון מובהקים" אני קורא "דיונים על גרוטאות מתכת". שכן, הגבול בין מדינאות-פוליטיקה וביטחון, בייחוד בישראל נהייה מאוד מטושטש. כי פוליטיקה, מדינאות, אסטרטגיה, פיסכולוגיה ומוסר הם העושים את ההבדל נשק לגרוטאת מתכת.

זה מלבד הנושא של מלחמה פסיכולוגית ובטחון. כאשר תעמולת אויב, משפיעה על הוראות פתיחה באש או יציאה לפעולות צבאיות, אז אנחנו בבעיה. אז לא כל המנהלים בפורום צו"ב מרוצים מדיונים כאלה.

אבל מה שהכי חורה לי ביומיים האחרונים זה שנחסמתי לשבועיים, ואין עם מי לדבר.
אילו פורומים היו דמוקרטיה, אבל הם לא. למנהלים יש וצריך להיות כוח ללא עוררין. אבל הפעם מדובר במוסר כפול אמיתי. כאשר גולש תימהוני, נכנס לאשכול בנושא "גניבות ציוד בידי בדואים" והתחיל לקרוא לכולם גזענים רצחניים. מספר הודעות כאלו עברו ללא תגובה של מנהלים. אבל כאשר השבתי לו כגמולו, בהתקפה ישירה ובשפה נקייה, ועל זה נחסמתי לשבועיים, וחבל.

לפי חילופי הודעות קודמות בנושאים קרובים עם אותו המנהל, אני יודע שאין לי עם מי לדבר.
אמתין לסיום תקופת העונש, בשקט. אבל לקטר כאן, אני מקווה שעדיין מותר.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 02-04-2008 בשעה 10:45.
ישן 02-04-2008, 13:40
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טרחתי וחפרתי למצוא את התגובה המדוברת
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "ניהול לא הוגן בצו"ב פרש."

מה נגיד... קשה ומעצבן להיות מנהל: בדיוק דברים כאלה "הספיקו לי". במקום שבו ישנם אנשים שמנצלים את חופש הביטוי לטובת חופש הביזוי (וברור לי שהם עושים זאת בציניות) אני לא רוצה להיות שופט של בתי משפט, אלא מעדיף להיות שופט של רחוב.

מה שכן: כל עוד חוסמים אותך שלא על רקע של קללות או משהו שאתה יכול להגיד שיצא לך ברגע של עצבים, זה לא משהו לחשוב עליו. כולה מישהו החרים לך קופסאת סיגריות... תהיה בריא יותר.

עם כל הרצון להחטיף (מילולית) לטיפוסים כמוהו, למדתי במשך הזמן שלפעמים התחושה שלך ש"הכנסת לו" מסתירה את העובדה שהוא השיג את מטרתו (וברור לי שבשביל מישהו כזה, לראות את תגובתו נשראת לבדה יש שם במעלה האשכול, זה הדבר המעצבן ביותר) ולכן אני משתדל שלא לענות. בסופו של יום הוא יגיד לעצמו "הנה עוד ג'ובניק/צ'וחון/דוס גיבור מקלדת שמעז עלי, זה שהיה בעורב וכו' וכו'.

פה ושם יוצא לי להיות במצב שבו "אחד כזה" צריך אותי ובלי שביקשתי את זה: בכאלה הזדמנויות מראים לו מאיפה משתין הדג. מנסיוני, ללא הרייטינג ואור הזרקורים, הקשקשנים האלה הרבה פחות "אידאולוגים", ומתחבאים מאחורי "הלו, זה לא אישי".

ישן 02-04-2008, 11:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
דיקטטורה נשמע לי כמו מונח שצריך לשמור למקום שהוא חסר תחליף, נחלת הכלל
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פיסמייקר שמתחילה ב "עוד על שלטון הדיקטטורה ברוטר:"

ואיכשהו מעוגן כמערכת שלכאורה אמורה להיות מורכבת ובעלת איזונים ובלמים.

רוטר.נט הוא בסך הכל פשקוויל, ממש לא משהו מהנ"ל, ולכן קשה להאשים את בעליו בדיקטטורה. ממה שאני זוכר מהמלחמה, רוטר.נט הוא מין אתר פפרצי שרוקד ממש על הגבול הדק של חוקי הצנזורה, ומשוטט כמה מטרים טובים מעבר לגבולות האתיקה והמוסר (אבל רק כמה מטרים, כדי שיוכל להגיד "לא שמתי לב שעברתי").

אני עוד זוכר את ניצן אור כשהיה סתם גולש זניח שאיש לא ניסה לנחש מיהו כי לא עניין איש. זוכר גם את הפארסה שבה רוטר.נט וגולשיו חשבו שהרייטינג הוא חוק, עד שיואב יצחק כופף להם את היד בעדינות, והחזיר את בעלי האתר לפרופורציה הנכונה: מקום של סורקי תדרים, בעלי ביפרים, מתנדבים בזק"א/משמר אזרחי/מד"א שמדווחים על כל מה שרץ אצלם בתקשורת המבצעית.

בשלב מסויים, בדיוק כמו בכתות דתיות אחרות, התפתח שם פולחן של השילוש הקדוש (האתר, ניצן אור ואלוקי ישראל) ומאז, לצופה מבחוץ, המקום נראה הזוי לחלוטין.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר