לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2008, 14:44
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בלבול מוחלט - בקשה ליום סיירות וקבלת שאלון העדפות

שלום.
אז ככה, אני מבקש ממי שיכול שיעזור כי ממש התבלבלתי מכל הסיפור...
תעזרו לי אם אתם מבינים במה מדובר.

הסיפור עוד מתחיל באשכול הקודם שפתחתי שבו כתבתי שהתקשרתי למדור סיירות ואמרו שאני לא זכאי ליום סיירות בקיץ הקרוב (ביולי, כי אני אמור להתגייס במרץ 2009) בגלל סעיף ליקוי ראייה קל - בגלל סיבה רפואית.
הסברתי להם שזאת טעות מכיוון שבסיכום פרופיל הבאתי בדיקת ראייה מעודכנת מרופא עיניים מומחה והם אמרו שכל טענה שיש לי אני צריך לשלוח את הבקשה ללשכ"ג וכך עשיתי.
שלחתי הן למדור סיירות והן ללשכ"ג פקס שבו מוסבר שנפלה טעות וכי הבאתי לסיכום הפרופיל בדיקת ראייה מעודכנת שקובעת שיש לי ליקוי ראייה קל והוא: - 1 בשתי העיניים, סעיף שלא מונע את השתתפותי ביום סיירות ובנוסף לכך צירפתי את המסמך מרופא העיניים המומחה.
אכן בקיוסק המידע האישי ראיתי ששלחתי פקס והוא התקבל כאשר הנושא הוא יום סיירות והתת פנייה היא יום שדה או משהו כזה...
אחר יום התעדכן לי גם הפקס שהתקבל בלשכ"ג הגיוס כנראה ורשום: נושא הפנייה - תחום: רפואי, נושא פנייה - תת תחום: שאלון רפואי ומסמכים רפואיים.
מס' עמודים: 2 (אכן כמו ששלחתי, 1 המכתב עצמו, ועוד 1 המסמך מהרופא).
בנוסף לכך ראיתי פקס שבכלל לא שלחתי! נושא הפנייה: מיון ושאלוני יח"ש, נושא הפנייה - תת תחום: גיבושים. 3 עמ'.

אין לי מושג איך זה מתקשר אלי כי אני לא שלחתי פקס עם שלושה עמודים בנושא שאלוני יח"ש וכו'.. סה"כ ביקשתי לתקן טעות בנוגע ליום סיירות כי לפ"י ליקוי הראייה הקיים אצלי אני זכאי ליום סיירות.

בנוסף לכך קיבלתי היום מכתב הביתה שאומר:

הנדון: בקשה לקבלת שאלון העדפות.
1. פנייתך התקבלה במדורינו.
2. בשלב זה לא ניתן להיענות לפנייתך.
3. שאלון העדפות יישלח לביתך כ - 6 חודשים לפני מועד גיוסך.
4. שים לב! במיודה ומועד גיוסך יתקיים במהלך החצי שנה הקרובה... וכו'...
5. בהצלחה

בברכה, רב סמל מתקדם ראש מדור מיון ובקרה.

לא הבנתי למה קיבלתי את המכתב הזה, ברור לי שבגלל שאני אמור להתגייס רק בעוד שנה אני אמור לקבל את המנילה רק בעוד חצי שנה ולא ביקשתי לקבל אותה כעת.
התקשרתי למדור מיון ובקרה בטלפון הבא: 03-7373290 ואף אחד לא ענה לי ולכן התקשרתי ללשכ"ג תל השומר פעמיים וזה התוכן. בשיחה הראשונה היא לא הבינה אותי ואמרה לי שאני אקבל את השאלון העדפות וזה נשלח לי בגלל שביקשתי יום סיירות וכו'.. לא הבנתי כלום מהשיחה.
היא אמרה הפרופיל שלי לא השתנה וגם לא הסעיף ליקוי ושהיום הגיעה התוצאה והם לא משנים לי את הפרופיל או משהו כזה.. לא נשמע הגיוני ואמין ולא הבנתי ממה כלום!
בשיחה השנייה היא הייתה יותר נחמדה ואמרה שזה אכן בגלל ששלחתי בקשה להתמיינות ליום סיירות ושאם אני אהיה זכאי אני אקבל ומנילה אני גם כן אקבל ומנילה קרבית בגלל הפרופיל שלי אבל היא לא יודעת אם אני זכאי ליום סיירות או לא.
התקשרתי גם אתמול ואתמול מישהי אחרת אמרה לי שתשובה ממדור רפואי תהיה בתחילת השבוע הבא או משהו כזה.

לסיכום, מישהו מוכן לעשות לי סדר בבלאגן? לא הבנתי איך מבקשת התמיינות ליום סיירות קיבלתי בקשה לקבלת שאלון העדפות.

תודה!

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 20-03-2008 בשעה 14:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2008, 15:18
  THDUR THDUR אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי S!T שמתחילה ב "אה זה מלשכת גיוס.. תשמע אני..."

זה העניין, ששלחתי את זה לטיפול המדור הרפואי בלשכ"ג וקיבלתי משהו אחר לחלוטין.. שלא קשור בכלל לנושא.
ולמה הם צריכים לשנות לי את הסעיף? הסעיף קיים וכך גם ציינתי במכתב, מה שהוספתי ואמרתי הוא שהסעיף קיים אבל לא מונע ממני השתתפות ביום סיירות בגלל שעפ"י הרף אני יכול עם ליקוי ברף כזה להשתתף ביום סיירות.
לא ביקשתי לבטל את הסעיף...

ד.א, עוד משהו שנזכרתי בו עכשיו והוא חשוב!
כשהלכתי לצו ראשון באתי כמובן ללא אותה בדיקה מדוברת.. ואז בסיכום פרופיל שנערך לי כמעט שלוש שבועות לאחר מכן הרופא אכן עידכן בתיק האישי את המס' בעיניים - את אותו סעיף ליקוי ראייה קל אבל בטח אף אחד לא תיקן את המס' או משהו כזה כי לא היה לי פרופיל בגלל בדיקה אחרת...
אז כנראה מכאן נובעות כל הטעויות.

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 20-03-2008 בשעה 15:30.
ישן 20-03-2008, 15:32
  THDUR THDUR אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי S!T שמתחילה ב "אה או קיי..אז אתה כבר מבקש..."

אם לא ראית שכתבתי בהודעה הקודמת את זה אז הנה:

ד.א, עוד משהו שנזכרתי בו עכשיו והוא חשוב!
כשהלכתי לצו ראשון באתי כמובן ללא אותה בדיקה מדוברת.. ואז בסיכום פרופיל שנערך לי כמעט שלוש שבועות לאחר מכן הרופא אכן עידכן בתיק האישי את המס' בעיניים - את אותו סעיף ליקוי ראייה קל אבל בטח אף אחד לא תיקן את המס' או משהו כזה כי לא היה לי פרופיל בגלל בדיקה אחרת...
אז כנראה מכאן נובעות כל הטעויות.

בקשר להודעה שלך, נכון שיש לי סעיף ליקוי ראייה קל אבל אני לא דורש חריג חי"ר יום סיירות כי הרף של הסעיף ליקוי ראייה שלי מאפשר יום סיירות גם מבלי חריג.. אני מכיר מישהו עם -1 שקיבל יום סיירות ובכלל עפ"י הרף של מדור סיירות ובכלל אני אמור לקבל יום סיירות אחרי התיקון ששלחתי.

וכשלך אישרו את הבקשה חריג מה כתבת להם ואמרו לך מההתחלה למה אתה לא זכאי? ואיך ידעת שבעצם אישרו לך? אמרו לך במדור סיירות/לשכ"ג? שלחו לך מכתב? עידכון בקיוסק מידע? מה?

ועוד משהו, אם אתה כמוני ביקשת יום סיירות וכו' ולא קיבלת את המכתב המוזר שאני קיבלתי זה אומר שמשהו כאן לא בסדר, שהם התבלבלו.
לך הופיע בקיוסק מידע אישי הודעה על פקס שלא שלחת? כאילו אין שום קשר בין מה שאני ביקשתי ושלחתי לבין מה שקיבלתי.

כאילו מה הקשר בין זה לבין זה? אמרתי לה שלא שלחתי פקס כזה והיא אומרת: נו.. אבל זה בגלל שביקשת יום סיירות או משהו כזה.
כאילו מה הקשר? אני ממש מבולבל...

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 20-03-2008 בשעה 15:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר