לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2008, 13:22
  avilan avilan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.08
בעיות פרופיל - רוצה להגיע לפלס"ר שריון

שלום

אני מתגייס ביום ראשון הקרוב ה-23 למרץ לשיריון ואני רוצה ללכת לגיבוש פלס"ר שיריון.
אני מתאמן כבר זמן רב כדי לנסות ולעבור את הגיבוש אבל היום התברר לי שהפרופיל לי הוא 72!!

בשבילי זהו הלם מוחלט כי אני מתכונן לגיבוש כבר הרבה זמן ופתאום פחות משבוע לפני הגיבוש אני נמצא בכלל לא כשיר!

לפני 3 שבועות הייתי אצל אורטופד בלשכת הגיוס לוועדה רפואית. האורטופד בחן את המסמכים הרפואיים שלי ובדק אותי ומצא אותי כשיר לשירות יחידות חי"ר, או לפי המילים שלו "אני מעלה לך את הפרופיל ל-82".
יצאתי מלשכת הגיוס במחשבה שאם האורטופד אומר לי שהוא מעלה את הפרופיל אז לא צריכה להיות בעיה.

כעבור ששבועיים אני מתקשר לוודא שבאמת הפרופיל שונה אך בלשכת הגיוס טוענים שהפרופיל שלי עדיין 72. לתומתי חשבתי שהם פשוט שחכו לעדכן את הפרופיל שלי ולכן שלחתי אליהם מכתב בו אני מבקש לעדכן את הפרופיל שלי ל-82.

היום מתברר שהם בכלל לא מתכוונים לשנות את הפרופיל שלי משום שלפי ספר הפרופילים שלהם אי אפשר לקבוע לבעיה שלי (תיקון רצועה צולבת בברך) פרופיל 82 אלא רק 72 או 97. מוזר שאפשר לתת 97 אבל לא 82.

בקיצור כמו שאתם קוראים, אני נואש וחייב עצה או פתרון לבעיה שלי. אני מרגיש שאני יכול לתרום לצבא הרבה יותר בפלס"ר שיריון מאשר בשיריון רגיל, כמו כן אין לי באמת שום בעיה רפואית אני מתאמן בספורט מספר פעמים בשבוע ורק בירוקרטיה צבאית מונעת ממני בצורה אבסורדית לתרום לצבא כפי יכולתי.

חוץ מזה יש לי עוד שאלה:
האם אפשר, בהנחה שהפרופיל מתאים, לעשות גיבוש פלס"ר גם מספר חודשים לאחר שהתגייסתי לשיריון?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר