לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2008, 14:12
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
צבאי ידויי אבנים בגליל המערבי וברמלה (לא רמאללה)

אלמונים יידו אבנים לעבר ניידת שיטור קהילתי ביישוב דיר חנא בגליל המערבי שמשת הניידת נופצה ומתנדב נפצע באורח קל מאוד. בכביש 42 נפגעה לפחות מכונית אחת מאבנים שיידו ילדים מרמלה. נהגת: "אחת האבנים פגעה במכונית שלי. למזלי, השמשה לא התנפצה"

נהגים שנסעו בכביש 42 ברמלה דיווחו הערב (יום ה') על ילדים שיידו לעברם אבנים. רק בנס לא נגרמה תאונה. בדיר חנא שבגליל המערבי יידו אלמונים אבנים לעבר ניידת שיטור קהילתי. שמשת הניידת נופצה ומתנדב נפצע באורח קל מאוד. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור המיידים.

כוחות משטרה מתחנת רמלה הוקפצו לכביש 42, בחיפוש אחר הילדים שיידו אבנים. מוקדם יותר נעצרו מספר קטינים ערבים שהשתתפו באירוע דומה, ובמשטרה מתכוונים להגיש נגדם כתב אישום.

אחת הנהגות שנסעה ברכבה וספגה אבן סיפרה ל-ynet: "נסעתי בכביש ופתאום ראיתי כמה ילדים קטנים, אולי בני 10 או 11 ליד הכביש, ופתאום הם זרקו את האבנים. אחת מהן פגעה באוטו שלי והיה רעש חזק. למזלי, השמשה לא התנפצה.

"המשכתי לנסוע עוד כמה מאות מטרים להתרחק מהם, ואז עצרתי לראות אם נגרם נזק. זה היה מפחיד, ורק בנס לא עשיתי תאונה. הסתכלתי במראה אחורה וראיתי שהם המשיכו לזרוק על מכוניות אחרות. מיד התקשרתי למשטרה, ואני מקווה שהם יעצרו אותם. זה פשוט סכנת חיים".

כבר בשעות אחר הצהריים המאוחרות התקבל דיווח על בני נוער ערבים שמיידים אבנים על מכוניות, והם נעצרו.

לידיעה המלאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר