לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 15:20
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yochyb1 שמתחילה ב "המחשב מנתק לי את האינטרנט."

כאשר חיברת מודם רגיל ישירות איזה תופעה בדיוק הייתה בניתוק??
החייגן פתאום התנתק והצלחת להתחבר אח"כ ישירות או רק אחרי כיבוי והפעלה של המחשב?
הסתכלת על המודם בזמן הניתוקים שאתה מקבל?

כל כמה זמן מגיע ניתוק כזה?
ניסית לחבר את אותו מודם גם על המחשב השני ולראות אם התופעה באה לידיי ביטוי שם?

ברמת העיקרון אני לא חושב שזה אפשרי שמחשב אחד ספציפי יכול לנתק רשת שלמה כל עוד ישנו ראוטר .... ראוטר הוא ה"מחשב המרכזי" שמחבר את שאר המחשבים לאינטרנט והוא אינו תלוי במחשבים אחרים על מנת להיות מחובר לאינטרנט (הוא תלוי רק בהגדרות הראשוניות שלו) כלומר שלא אמורה להיות השפעה של מחשב ספציפי על העבודה של כל הרשת, בדקת עם התמיכה של בזק לגבי הניתוקים? יכול להיות שזה בא מבעיית תשתית!
שוב ככל שתיתן יותר פרטים כך אוכל לעזור יותר!

נערך לאחרונה ע"י RiU בתאריך 08-03-2008 בשעה 15:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2008, 16:28
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "כאשר חיברת מודם רגיל ישירות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RiU
כאשר חיברת מודם רגיל ישירות איזה תופעה בדיוק הייתה בניתוק??

לא הייתה שום תופעה מלבד העובדה שלא היה אינטרנט. לפעמים ההתחברות לקחה קצת יותר זמן אבל לבסוף התחבר. אגב, גם לא ניתן היה להתחבר ל 1@1 . גם כיבוי המודם/הראוטר והפעלתו לא הואילו. כיבוי המחשב וגם המודם/הראוטר והפעלתם מחדש איפשרה להתחבר אולם לזמן קצר. אגב, המודם והראוטר התנהגו באוםן דומה בענין ההתחברות/התנתקות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי RiU
ניסית לחבר את אותו מודם גם על המחשב השני ולראות אם התופעה באה לידיי ביטוי שם?
לא. לא ניסיתי. כי המחשב השני עובד גם על הראוטר לכן לא חשבתי שאי התנתקות האינטרנט בחיבור ישיר למודם תלמד אותי משהו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי RiU
כל כמה זמן מגיע ניתוק כזה?

החיבור מחזיק לפעמים שעה אחת. לפעמים יותר ולפעמים פחות.
ישן 10-03-2008, 00:21
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yochyb1 שמתחילה ב "המחשב מנתק לי את האינטרנט."

האמת שאם זה עובד טוב עם המחשב הנוסף
ושאתה מחבר את הרשת בחזרה לשני המחשבים (בהנחה שאתה מתחבר עם ראוטר ולא כבל מוצלב או משהו שהמחשב התקול משמש כאיזה פאקטור של התחברות מצידו ◄ כלומר שיתוף של אינטרנט או חייגן) אז נישמע לי ממש ממש לא הגיוני שהמחשב הוא זה שגורם לניתוקים של הראוטר שלך וששני המחשבים לא יוכלו לגלוש!
אני לא מומחה גדול לרשתות אבל לפי מה שאני מבין זה לא אמור לעבוד ככה ושהמחשב התקול יגרום למחשב שעובד טוב להתנתק דרך הרשת בכל מקרה אם זה המצב עובדתית הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו זה וירוסים!
אני מציע לך להתקשר לספק האנטרנט שלך (אם אפשר לדעת מי הוא אולי אוכל לעזור לך יותר טוב)
ולשאול אותם , אם הם רואים את הניתוקים (ברוב הסיכויים שהם לא יעזרו לך עם לא רכשת את הראוטר מהם למרות שאני לא יודע מי הספק ככה אני מבין שזה עובד ברוב החברות אם לא כולם) אבל תשאל אותם אם הם רואים את הניתוקים ואיזה סוג ניתוק זה אותו דבר אתה גם יכול להתקשר לחברת התשתית ולשאול אותם , כי יש כמה סוגי ניתוקים ואני יודע שלפחות ב 012 סמייל אפשר לאבחן את התקלה של ניתוקים בעזרת הממשק כי שם אתה גם רואה איזה סוג ניתוק הלקוח חווה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר