לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2008, 01:12
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
יש את NOIP, DYNDNS ועוד שירותים דומים.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "אני מכיר את השירות של no IP..."

נכון, כאשר אתם משתמש בשירות החינמי שלהם אתה לא יכול לבוא אליהם בטענות לגבי איכות או זמינות השירות, אולם אני משתמש בשירות זה מספר שנים (DYNDNS) ועד היום לא היתה לי איתו ולו תקלה אחת.

למה בדיוק התכוונת כאשר כתבת "ה IP שלך נירשם באתרים כאלה ואחרים שלפעמים יכולים להיות מפוקפקים או מכילים וירוסים וספייוורים"? שאתר כמו DYNDNS ימסור את הכתובת שלי לגורמים עוינים? אני בספק.

אם כבר, כתובת ב-DYNDNS הרבה יותר בטוחה מ-IP קבוע, כי אם אני חושד שמישהו מנסה להתנכל בי בכוונה דרך הכתובת הקבועה שלי ב-DYNDNS אני יכול להחליף אותה (כלומר, ליצור כתובת חדשה) במהירות ובקלות, לעומת המצב המקביל ב-IP קבוע אצל הספקית שאז אני צריך להתקשר לתמיכה ולבקש שיחליפו לי.

בכל מקרה, אם אתה רציני, אתה תדאג מראש להגן על הרשת שלך מפני תקיפות מבחוץ, בין אם יש לך IP קבוע ובין אם לא.

שירות ה-IP הקבוע מתומחר בצורה מוגזמת וללא הצדקה אצל ספקיות האינטרנט. אולי בתקופת ה-DIALUP היה יתרון ב-IP משתנה כי רוב הלקוחות לא היו מחוברים בו זמנית ובצורה כזו היה ניתן לחסוך בכמות כתובות ה-IP שהספקית רכשה, אולם היום רוב הלקוחות מחוברים 24/7 כך שאין בכך שום הגיון למנוע ממי שרוצה IP קבוע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2008, 08:23
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אין שום בעית אבטחה בשימוש בשירותי DYNDNS
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "מה ערכי שירות יוזם אפילו לא..."

יחסית לשימוש ב-IP קבוע של ספקית האינטרנט.

נכון,שימוש בכתובת קבועה, בין אם דרך IP קבוע מספקית האינטרנט או דרך שירות בסגנון DYNDNS גורם לפגיעות מסוימת (אם אדם שרוצה לפגוע בך יודע מה כתובת שלך יש לו פרק זמן הרבה יותר גדול לנסות ולפרוץ למחשב שלך, לעומת בשימוש בכתובת לא קבוע, בה כל פרק זמן מסוים הכתובת משתנה), אבל אם אתה משתמש חכם (םרטי וקל וחומר עיסקי) אתה תדאג למגן את הרשת שלך מספיק טוב על מנת למנוע פריצה אליה.

בנוגע לזמינות, כאשר מדובר בכתובת לשימוש פנימי (לדוגמא, ידידנו פותח האשכול שבסה"כ רוצה להתחבר מדי פעם לרשת במקום העבודה מהבית) אפשר לשפר את הזמינות ע"י שימוש במספר שירותי כתובת במקביל (לדוגמא, גם DYNDNS, גם NOIP וכו'), ואז במידה ובשירות אחד יש תקלה, יש לך גיבוי משירותים אחרים.

מה שכן יכול להוות תרוץ לשימוש ב-IP קבוע מספקית האינטרנט ולא בשירות בסגנון DYNDNS זה:
א) אם מדובר בכתובת שהקהל הרחב צריך להשתמש בה. לדוגמא, כתובת לשרת WEB, FTP או כל שרת אחר הנמצא בעסק שלך. במקרה כזה כל תקלה, ולו באורך שעה תמימה, עלולה לגרום לך נזק. שלא לדבר על הכתובת הלא מחמיאה. כמו כן, העולם ברוב המקרים מכיר רק כתובת אחת שלך ולא יתחיל לנסות כמה כתובות.
ב) שימוש פנימי לתהליך קריטי. במקרה שמדובר בתהליך שאם יכשל הוא יגרום להפסקת כל העבודה בעסק מן הסתם תרצה פתרון מהיר ביותר של התקלה. רק תקווה שספקית האינטרנט שלך אכן מציעה שירות אקספרס לעסקים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר