לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2008, 14:03
  almoggg69 almoggg69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.07
למי שמחפש מידע על גיבוש ימ"ס
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Yamas Respect שמתחילה ב "אני יודע הכל על גיבוש..."

יש כתבה ברשת מפורטת בדיוק על מה שעוברים שם כולל סוגי מבחנים והכל
ניסיתי לחפש אותה שוב ולא מצאתי אני אשתדל למצוא את הכתבה בשבילך

אגב הכתבה דיי מדוייקת ממה שאני יודע (ויש לי מילה בנושא=] )

כמה מבחנים קטנים : 1. ידיים שלובות מאחורי הראש המדריך עומד מולך ותופס מקל בגובה העיינים שלך פחות או יותר כשהוא צועק ימין (ותוך כדי משחרר את המקל\ברזל \מה שזה לא יהיה) אתה צריך לתפוס את המקל ביד ימין.. שמאל ביד שמאל וחוזר חלילה ....

2.יש כל מיני קפיצות שהם מבקשים ממך לבצע יד ימין וראש לכיוון אחד והיד השניה לכיוון אחר תוך פיסוק של הרגליים (קצת קשה להסביר את זה .....סלחו לי אם לא הייתי מובן כלכך) ועוד כמה מבחני קורדינציה

3. בוחן אם16 אם אתה במג"ב אתה כבר אמור לדעת מהו ....אם לא אתה תעבור בטירונות לא מסובך קצת מהירות קצת דיוק וזהו..

4. בוחן על עוזי ואקדח

אגב מלמדים אותכם כמה שעות על עוזי ואקדח (M16 אתה כבור אמור להיות טוב אם לא המצב שלך גרוע ) יהיו לך חתכים עמוקים באצבעות מרוב דריכות של הנשק(כן כן כמו בבט"פ)......עושים לך זחילות עם תיק הפעלה (לכל מגבני"ק יש סיוטים ממסדרי סמל בגלל התיק הזה) שכולל בתוכו שכפ"ץ אלה אפוד קסדה (יכול להיות שהם יהיו עלייך) ועוד כמה דברים

יש הרבה תיזוזים ....יש את המסע ביער גימזו היודע לשימצה, ועוד הקפצות באמצע הלילה ותיזוזים של שעות כשאתה הרוג אחרי יום שלם של קריעת תחת, ויתור על זכויות מטכ"ל וכו' .....קיצור גיבוש לא קל תאחלו לי בהצלחה בע"ה למרות שזה לא החלום שלי אבל אולי מישם אני אגיע ביתר קלות לייעוד שלי =]

אם יהיו עוד שאלות אשמח לענות בתקווה שאדע את התשובות יום טוב .....

נ.ב הזחילות שמתוארות בתגובה אינם זחילות של 20 מטר כמו שכולנו רגילים לעשות וקמים עם שריטות בידיים אלא זחילות למרחק של 400 ו 500 מטר כפול הרבה פעמים ביום ( זה לא צחוקקקקקק!!! אני מכיר את בית חורון טוב והבחור לא הגזים במרחק!!) אבל עדיין אל תגידו נואש תתנו הכל ויהיה טוב =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2008, 14:14
  Jigit Jigit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.08
גיבוש כמו של כל יחידת עילית עם קשה יותר!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שועל סגול שמתחילה ב "גיבוש ימ"ס..."

אני גם מיתגייחס למג"ב ואני רוצה להיות בימס בעזרת ה'

אבל כמו שאנשים אומרים זה יחידה מסווגת חבל על הזמן שומעים אותם רק כשהם מבצעים חיסולים בעזה או בשטחים ששומעים תמיד בחדשות

והימסניקים הם עם ביצים כמו שאומרים "הכי גדולות בצה"ל" למה כי הם ניכנס 4 חבר'ה לתוך הקאסבה בשכם או למחנה פליטים ברצועה לחסל מישהו

זה לא כמו גדו דשל חטיבה כלשהי שיש לך שיריון והנדסה מקדימה וחיפוי אויירי

בקיצור אחי בצהלחה עם אתה מיתגייס למגב תשאיר איסיקיו

והבחור שאמר שימס זה רק למישרוצה קרירה צבאית צודק כי 90 אחוז חותמים קבע וממשיכים אחר כך לשבכ ותאמין לי משכורת שלהם זה משכורת משכורת ותנאים תנאים וגם הכבוד והאגו!!!

אז בהצלחה אחי!!!

אללה מג"ב מרץ 08!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר