לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2008, 13:39
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FuRiOuS_Revenge שמתחילה ב "מחפש מדפסת משולבת"

למה אתה צריך אותנו אם אתה מחפש משהו שמחיר השוק שלו גבוה בהרבה מהמחיר שאתה מוכן לשלם?
עיין באתר השוואת מחירים (נגיד, זאפ) מצא מדפסות שמעניינות אותך ותוכל להעלות כאן מספר דגמים ולבקש עזרה בהשוואה בינהם.
יש בזאפ בסה"כ 23 מדפסות לייזר צבעוניות משולבות (ראה קישור לעיל).
רק שתיים מתוך ה23 נמכרות בפחות מ2000 ש"ח, שתיהן ביותר מ1800) המדפסת הזולה ביותר לא כוללת פקס, שאמנם לא נמצא ברשימת הדרישות שלך, אבל אם אתה כבר קונה מכשיר הדפסה יקר כ"כ...

שים לב לשאלות שאתה צריך לשאול את עצמך:
האם אני רוצה פקס?
מה מחירי הטונרים של המדפסת שאני קונה (להשוות ביחס לכמות הדפסות מוצהרת), בסוף הרי תשלם על טונרים יותר מאשר על המדפסת והפערים יכולים להיות עצומים!
מה אני צריך לסרוק? האם רק דפים, או גם ספרים (אחת המדפסות היקרות יותר לא מאפשרת סריקה מספרים!)?
האם אני זקוק לאפשרות "להריץ" כמות גדולה של דפים (גם בצילום וסריקה ולא רק בפקס) או שמספיק לי לשלוח/לצלם/לסרוק כל פעם דף אחד (שתח המדפסות הזולות וגם חלק מהיקרות לא מאפשרות "הרצה" או שמאפשרות הרצה של עמודים בודדים)?
עד כמה חשובה לי מהירות ההדפסה? מה אני הולך להדפיס? האם עבודות בWORD ומעט תרשימים, פוסטרים, תמונות באיכות PHOTO, חוברות או פליירים על נייר עיתון?
עד כמה חשובה לי האיכות?

כשתדע לענות לעצמך על השאלות הנ"ל ותכול להסביר מה אתה רוצה אולי תוכל לקבל התייחסות.

אגב, אני רוצה מכונית משולבת, מרוץ-אלגנטית-משפחתית-מסחרית במחיר טוב, נגיד עד 2,000 ש"ח. על מה אתה ממליץ לי? ותשתדל לענות מהר ומקצועי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר