לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2008, 21:54
צלמית המשתמש של אסיף13
  משתמש זכר אסיף13 אסיף13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Ride שמתחילה ב "יום מיונים בתל הושמר לגדנ"ע צלילה! הגעה."

אחי אני הייתי בתל השומר ביום מיונים לגדנ"ע חובלים והגעתי גם מרכבת מרכז , והיו במיונים כמה שהגיעו מחיפה (אז גם תיהיה בטוח שאתה תראה בתחנת רכבת ילדים בגיל שלך שגם הולכים לשם , אבל לא משנה , סתם לידע כללי)

אני יגיד לך בדיוק איזה לוח זמנים תעשה !

יש לך רכבת שיוצאת מחיפה מרכז בשעה 6:16 בבוקר ומגיע לתל אביב מרכז(סבידור) ב7:24 , קח אותה , שתגיע לתל אביב מרכז אתה יוצא מהשער ויש מולך מלא מוניות , תמשיך ללכת בקו ישר מאיפה שיצאת . אתה ישר תראה מולך עמדת מודיעין של דן , (זה לא יעזור שאני יגיד לך שאתה לא צריך לשאול אותה איפה זה הקו לתל השומר , כי אתה תעשה את זה בכל מקרה אפילו שאתה תדע ) חח אז אחרי ששאלת אותה היא תגיד לך איפה הקו לתל השומר (70 ->מה שאני לקחתי ו64 מגיעים לתל השומר , שניהם מאותה תחנה)

אז בקיצור מאיפה שיצאת אתה ממשיך ישר משמאלך יש מוניות אתה ממשיך עוד ואז יש מימינך עמדה של מודיעין דן , אתה ממשיך ישר ישר עד שאתה מגיע לכביש ראשי , אתה עובר את הכביש ויש מולך מלאא תחנות אוטובוס, תעבור אחת אחת ותחפש את קו 70 או 64 .

משם אתה עולה ותוך חצי שעה מגיע לתל השומר , יורד בתחנה האחרונה איפה שכל האוטובוס יורד ומשם יש לך רק הליכה קצרה עד ביתן חיל הים (זה אחרי הבורגר קינג אבל תשאל כבר)

חוץ מיזה לא יקרה כלום אם לא תגיע ב8 , בעקרון אני הגעתי ב8 אבל חיכינו שם לפחות עד 8:45- 9 עד שכולם הגיעו , בינתיים המשיכו להגיע ילדים . אבל כמובן שכדי שתנסה להגיע בזמן .

ותאמין לי אחי מההתרגשות איך שהשעון המעורר יצלצל ב5 ומשהו (או מתי שתקום) אתה ישר קם בטיל מהאנדרנלין וההתרגשות :]

בהצלחה גבר !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר