לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2008, 06:31
  desup desup אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.07
נפילה מגיבוש חובלים

שלום

לפני שלושה שבועות בערך היה לי גיבוש חובלים של מאותרים צדדיים ולא עברתי, כאילו סיימתי אבל לא עברתי.. המספר שלי נעלם כי מישהו לקח לי את התיק הקטן שהיה לי בו את המספר, במשימות פיקוד והמבחנים הייתי סבבה ותמיד התנדבתי להכל ראשון והייתי בקשר טוב עם האנשים איתי אני לא חושב שהיו נגדי בסוציומטרי, התנדבתי להרים דברים במסעות ובמשימות דיון הייתי גם בסדר אבל נגיד אני מאמין שלא רשמו לי את השם המילואימניקים כי לא היה להם את המספר לפחות במשימות דיון ובמסעות וזה פגע בי בטירוף עכשיו אני מורעל על התפקיד ממש אין משהו בצבא שאני רוצה לעשות יותר מזה.. אז רציתי לשאול אם אני יכול לבקש גיבוש חוזר או משהו? אני לא יודע מה לעשות כבר.. יש לי סיכוי לקבל גיבוש חוזר? ואם כן מה כדאי לי לדעתכם לרשום להם במכתב בקשה לגיבוש חוזר..?

בתודה שחר

נערך לאחרונה ע"י desup בתאריך 17-02-2008 בשעה 06:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2008, 23:07
  chacha19 chacha19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.07
בהמשך למה שאמרו פה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי desup שמתחילה ב "נפילה מגיבוש חובלים"

תראה אתה בעיקרון לא יודע למה לא קיבלו אותך ואיפה שמו עליך עין ואיפה לא...
אישית אני חושב שאתה צריך לפקסס מכתב ענייני כמה שיותר שיראו משהו רציני ולא עוד מכתב... ולדעתי אפילו כדי שתוותר על הקטע עם המספר כי עוד פעם אתה לא יודע מה המילואימניקים כתבו עליך וגם אם אתה רוצה להכניס את הקטע הזה אז שהוא לא יהפוך להיות בסיס המכתב ערעור שלך, לדעתי זה דווקא מדגיש איזו בכיינות וחוסר אמון במערכת שמעבירה את הגיבוש (בתכלס הם מילואימניקים חובלים שעברו דבר או שניים בחיים שלהם והם יכולים להצביע על המתאימים עם המספר או בלעדיו)... בנוסף תתקשר לביתן חיל הים הצוות שם אחלה ותמיד מטפלים בכל נושא הכי מהר שאפשר (מניסיון הם יותר יעילים מהמענה בתל השומר ממדור סיירות ואפילו מהמענה של צוות אוויר וירפ"א...)
נסח משהו טוב אם צרך עזרה אז בשמחה וישהיה בהצלחה נשמה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר