לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2008, 17:29
  benfe1 benfe1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.08
שאלה בקשר לשאלון העדפות(מתגייס במרץ 08)

היי,
גלשתי בעבר בפורום הזה תחת כינוי אחר
היתה לי בעיה כלשהי עם הסיסמא ולכן החלפתי שם משתמש.
קצת רקע בנוגע למיונים שהייתי בהם..הייתי בגיבוש צוללות עד היום, הוענק לי יום סיירות ולא הלכתי(מצטער על זה עדיין).
אוקי, עכשיו השאלה שלי היא בקשר למנילה. מילאתי במנילה את חטיבת הנח"ל עדיפות ראשונה, אחר כך כפיר, ו-3 גבעתי.
כיום, אני רוצה לשנות זאת ואני מעדיף לשנות את זה לנח"ל גבעתי וכפיר. יש לי אופציה עדיין באתר עולים על מדים לשנות את שאלון ההעדפות, השאלה היא האם השינוי יהיה רלוונטי בכלל והאם יש טעם לעשות זאת, או שזה מאוחר מידי ותאריכי גיוס של מרץ צריכים להגיע כל יום אליי הביתה כבר וזה לא יעזור.

כמוכן, אם מישהו יוכל להעשיר לי את הידע עוד קצת על יחידת כפיר מבחינת האנשים והחברה, מכיוון שאין לי כלל מידע עליה.

תודה מראש,
בן =)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2008, 10:36
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי כאן כוח שושנה. שמתחילה ב "כן אחי גולני וצנחנים לרוב זה..."

אני פשוט חייב להבין מאיפה הביטחון הזה שלך שאם הוא יסמן כפיר גם בעדיפות שלישית הוא יקבל?

אני סימנתי נח''ל ראשון, לאחר מכן כפיר ובסוף גבעתי וקיבלתי נח''ל בלי שום בעיה.
ככה גם כל החברים שלי.

אז בבקשה ממך, אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר, עדיף שלא תדבר בכלל.
אתה סתם נותן מידע שגוי לאנשים שאחרי זה יגרום להם לחרטות לגבי דברים שהם עשו, כמו זה למשל.

בנוסף, הביקוש לכפיר הוא לא כזה נמוך כדי שאם תסמן את זה עדיפות שלישית לא משנה באיזה מצב תקבל את זה.

הכל תלוי במכסות וברצונות של הצבא. שוב, אני לא שולל את האפשרות שאם תסמן כמו שאמרת
תקבל נח''ל גולני או כפיר. אבל יש אפשרות שלפי צורכי הצבא תגיע או לפה או לפה או לפה.

ישן 19-01-2008, 23:58
  כאן כוח שושנה. כאן כוח שושנה. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "אני פשוט חייב להבין מאיפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OrUsH69
אני פשוט חייב להבין מאיפה הביטחון הזה שלך שאם הוא יסמן כפיר גם בעדיפות שלישית הוא יקבל?

אני סימנתי נח''ל ראשון, לאחר מכן כפיר ובסוף גבעתי וקיבלתי נח''ל בלי שום בעיה.
ככה גם כל החברים שלי.

אז בבקשה ממך, אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר, עדיף שלא תדבר בכלל.
אתה סתם נותן מידע שגוי לאנשים שאחרי זה יגרום להם לחרטות לגבי דברים שהם עשו, כמו זה למשל.

בנוסף, הביקוש לכפיר הוא לא כזה נמוך כדי שאם תסמן את זה עדיפות שלישית לא משנה באיזה מצב תקבל את זה.

הכל תלוי במכסות וברצונות של הצבא. שוב, אני לא שולל את האפשרות שאם תסמן כמו שאמרת
תקבל נח''ל גולני או כפיר. אבל יש אפשרות שלפי צורכי הצבא תגיע או לפה או לפה או לפה.

אולי אתה צודק במשהו אבל אני מכיר הרבה אנשים שסימנו גולני גיבעתי והשלישי עוקץ או כפיר אז הם נפלו שם וכולם חברים שלי שמשרתים עכשיו שם!!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר