לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2008, 17:56
  KAHOL KAHOL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "חבל שעשית את זה..אני מבין..."

אוי איך הגעתי לצריפין..האמת ?גם לי לא ברור
הורידו אותי מקרבי אחרי שיצאתי מ50..סיימתי 02 ואני כיום תומך לחימה בנח"ל
שלחו אותנו לקורסים , אני מיועד למש"ק לוגיסטיקה
אם הם חושבים שאני אמיין מדים..הם הצחיקו אותי.
אני עשיתי ועושה אין סוף בעיות ומדבר עם כל העולם כדי לחזור לקרבי ורק לנח"ל החרדי.
קשה לי עם הדת בצבא מאוד ומבחינת הנח"ל החרדי לא תהיה בעיה להתקבל , מה שצריך זה שהצבא יאשר..והוא כרגע עושה בעיות קצת כמובן.
כי אומרים לי קודם תסיים את הקורס..ואז תגיש 55..ואז עד שתהיה תשובה זה 40 יום..אתה מבין מורחים אותי בשטויות.
בקיצור את הקורס אני לא יעשה לא יעזור להם אני כמובן לא נכנס לשיעורים וכו'..
לגבי הריתוק..אני כותב לך בפרטי מה התוכנית(:

נערך לאחרונה ע"י KAHOL בתאריך 12-01-2008 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2008, 18:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "אתה כנראה לא מבין למה אני..."

אין לי בעיה לא לעזור אם מבחינתך "לעזור" זה אומר לתמוך בך בזמן שאתה בוחר את כל הדרכים הכי גרועות.

אני לא יודע מי "כל האנשים" שסיפרו לך שלהגיע לאן שאתה רוצה בצבא זה רק דרך בעיות, אבל אני בטוח שגם אם הם הגיעו לאן שהם רצו, אז השאיפות שלהם לא היו להתקדם בצבא אלא בידיוק ההפך, לעשות כמה שפחות ולתרום כמה שפחות.

אתה אומר שאתה רוצה להיות חייל קרבי בנח"ל החרדי, תאמין לי שאתה טורק לעצמך בפרצוף כל דלת שיכולה להוביל אותך לשם.

תנסה לעצור לרגע ולחשוב מה המטרות שלך, איזה דרך בחרת להשיג את המטרות והאם זאת הדרך הנכונה.

תנסה לשים את עצמך בנעליים של מג"ד שצריך עכשיו להחליט אם הוא מוכן למשוך אותך או לא, לפניי שהוא מקבל אותך לראיון הוא מסתכל על התיק האישי שלך, רואה שלא הצלחת להחזיק מעמד בטירונות קרבית, רואה שלא הצלחת להחזיק מעמד בטירונות 02, רואה שאפילו ריתוק מסכן שבר אותך.. למה שהוא ירצה בכלל להכניס אותך לראיון? למה לו לבזבז את הזמן אם לפי התיק האישי שלך אתה חייל שלא מצליח להתאים את עצמו למסגרת?

אני יודע שזה נשמע כאילו אני קוטל אותך, אבל אל תסתכל על זה ככה, אני מנסה להראות לך מנקודה יבשה לחלוטין של מישהו שמסתכל מלמעלה (וזה בידיוק מה שיקרה כשיבחנו אם אתה מתאים לחזור לקרבי) אם יש סיבה בכלל לתת לך את האפשרות הזאת

ישן 12-01-2008, 18:40
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "סבבה , רשמת , הפנמתי ..בוא..."

לחזור זה הדבר הראשון שאתה צריך לעשות, אין ברירה עדיף מוקדם ממאוחר
אתה צריך להבין גם שעכשיו תקבל עונש שאתה צריך לעמוד בו, דווקא המשפט הוא המקום שאתה יכול להביע בו חרטה (לא תרוצים) ולהסביר למפקד שבנוסף למשפט אתה רוצה גם להיכנס אליו לראיון (אני לא יודע אם תחטוף כלא, אני מקווה בשבילך שלא, אם תחטוף כלא בכל מקרה מפקד היחידה צריך להכניס אותך לראיון כשאתה חוזר)

תקן אם אני טועה, אבל אתה רוצה שכל הדברים יקרו מיידית, וזה גם מה שהוביל אותך עד עכשיו לכל מה שעשית, כי לא קיבלת את מה שרצית בזמן. אתה חייב פשוט להבין שהדברים בצבא הם לא מידיים, לא כל מה שאתה דורש מייד תקבל ואתה חייב לתקן את הרושם שעשית עד עכשיו לפני שתקבל את מה שתרצה.

תדאג שהמפקדים שלך ידעו את הרצונות שלך, תדאג להיות חייל טוב כדי שלאף אחד לא יהיה תירוץ למה לא מגיע לך להיות לוחם, ותשלח טפסי 55 כל תקופה מסויימת עד שיאשרו לך.
מה שחשוב זה שתבין שזה תהליך, זה לא משהו שיקרה מהיום למחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר