לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2008, 09:46
  mackstein mackstein אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי YosefS שמתחילה ב "מצטרף להמלצה,לדעתי העריכה..."

אני מצטער לאכזב את הצלמת - אני לא כ"כ מסכים עם מי שאמר שאחת מהתמונות טובה.
אני חושב ששתיהם לא טובות ודורשות ביצוע נוסף. אני אומר זאת פשוט כי התחתנתי באולם הזה ואני רואה אצלי בתמונות של החתונה איך נראית תוצאה טובה למרות שלא לקחתי צלם שעולה 8000$. מהפסנתר הזה אפשר לעשות מטעמים. לפי דעתי, אם את לא עושה את זה בתור טובה אלא מקבלת על זה כסף לכי לשם שוב ותנסי להוציא תוצאה יותר טובה. חוץ מזה על זכוכית המעקה של המדרגות שעולות לאולם הקטן ולמשרדים יש איזהשהו כתם שדווקא בתמונה הטובה יותר - בולט יותר. מומלץ להוריד אותו בעיבוד.
התמונה הראשונה סבירה בעיני אבל לא הרבה יותר מזה. אם נגרע משהו באיכות בגלל ההקטנה אז יכול להיות שאני טועה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2008, 14:47
צלמית המשתמש של netiv20
  netiv20 netiv20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל netiv20
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי mackstein שמתחילה ב "אני מצטער לאכזב את הצלמת -..."

דבר ראשון אני צלם ולא צלמת, שנית כל אתה לא מאכזב אותי זכותך לחשוב שהתמונות לא טובות, אבל אשמח להסבר מה לדעתך לא טוב, ומה אפשר לשפר בביצוע החוזר, או לחילופין שתראה לי תמונות מאותו מקום שלדעתך טובות יותר, בכדי שאוכל ללמוד ולהשתפר, הרי זה מטרת הפורום, את התמונה העליתי גם בכדי לקבל טפיחות על השכם (האגו) וגם בכדי לשמוע דעות שונות.
לגבי הכתם זהו השתקפות של העציץ, ואני לא חסיד גדול בעיבודים של פוטושופ, אני דוגל יותר בלכתחילה להוציא משהו טוב,
לגבי האיכות מסכים איתך שזה יכל להיות יותר חד, אבל זה היה ללא פלאש בצילום מהיד במהירות של עשירית השנייה, זה מה שהתאורה הטבעית במקום נתן לי להוציא.

ישן 01-01-2008, 11:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netiv20 שמתחילה ב "The piano"

טוב, הראשונה מטורפת. לגמרי. כריכה לספר, אבל אחד מהטובים ביותר.
טוב, הסתכלתי עליה עכשיו שוב והחלטתי שאם זו היתה כריכה לספר, ההוצאה היתה צריכה לסדר לך אולם קצת אחר: בלי מעקה הפלסטיק על המדרגות, ובלי כמה בלאגנים שיש על הקיר השמאלי (למטה ולמעלה).
וכמובן, לא צריך לשנות WB, זה חלק מהקונספט. (אבל שים לב: זו לא תמונה שמתאימה לפירסום האולם. היא אפלולית ומשדרת בדידות. היא פשוט טובה כדי לשים אותה בגלריה שלך, אם יש לך.)
השניה נעימה וחמימה, אבל התאורה בה מאוד קשה. לשאלתך איך מרככים פלאש: בהנחה שאין לך סופטבוקס/מטריה, נסה להבא להקפיץ את הפלאש. אם תרצה אשלח לך בהודעה פרטית תמונות בצילמתי באירוע, עם פלאש מרוכך היטב ע"י הקפצה מהתקרה או מקיר קרוב.
כמו כן, נסה לתת דומיננטיות יחסית גבוהה לתאורה הסביבתית. כלומר, צלם על רגישות די גבוהה, צמצם פתוח ומהירות יחסית איטית (1/60, לא צריך להגזים, אחרת התמונה תהיה מטושטשת), וכך הפלאש לא יהיה עיקר התאורה, והצללים יהיו פחות דומיננטיים.
בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר