לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2005, 02:28
  אררריק אררריק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אררריק
צילום בעיה במצלמה מסוג gpt i-cam 340
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיאו חתול שמתחילה ב "דרייבר למצלמה Creative WebCam Vista (PD1010) ?"

שלום לכולם!
אני לא מצליח להשתמש במצלמה בשיחות במסנג'ר או באייסיקיו, וגם לא מצליח ללכוד איתה סירטוני ווידאו בתוכנה שמסופקת איתה - ulead video studio. הסיפור הוא כזה: קניתי מחשב חדש לא מזמן והתקנתי בו הכל, ואחרי כמה ימים קניתי בחנות אחרת את המצלמה - i-cam 340 של gpt. כשהתקנתי אותה גיליתי את הבעיה הנ"ל. יש לציין שהנורית של המצלמה דולקת ואני כן מצליח 'לראות את עצמי' במצלמה ולצלם תמונות רגילות. הסרתי והתקנתי שוב וזה לא עזר. במסנג'ר ובאייסיקיו כשאני מפעיל את האופציה של שיחה עם מצלמה פשוט יש שחור במקום התמונה מהמצלמה. ההודעה שמופיעה לי כשאני מנסה ללכוד ווידאו בתוכנה הנ"ל היא unable to switch to capture mode. check if your video capture driver is working properly. failed to build a preview graph. גם מופיעה לי בועה שאומרת שלא נשאר לי מקום על הפס הרחב או משהו כזה ומפנה אותי לחלון שאומר שלא נשארו לי משאבים או משהו כזה ושהתוכנה לוקחת יותר מידי משאבים.
מה זה? מה עושים? אאארררגג
יש לי מודם ADSL 1.5 מגה וזיכרון פנימי 512 מ"ב
תודה לעונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר