לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 07:50
  Alon_hov Alon_hov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
נואשתי...

עברתי פה בערך 100 פעמים על כל התשובות והשאלות להגדרת רשת ביתית, בין מחשב נייח למחשב נייד.

לא מצאתי תשובה שאוכל להבין בשפה פשוטה :-), חוץ מזה שיש לי כבר את כל מה שאני צריך בשביל שיהיה קישור בין 2 המחשבים.

בכל אופן....

יש לי מודם וראוטר, שמספקים גישה לאינטרנט לשני המחשבים(נייח ונייד).
גם בנייד וגם בנייח יש כרטיסי רשת - ויש לי גם כבל של טלפון כזה, עם הראש הגדול בשביל הכרטיסי רשת.(אם זה עוזר...)

הבנתי שאני צריך להגדיר רשת ביתית...
לשנות את השם של קבוצת העבודה לאותו שם, וששני המחשבים יהיו בעלי שם שונה.

נכנסתי לאשף הגדרת הרשת - ומשם הכל מסתבך לי..

מה הפעולות שאני צריך לעשות ? האם חיבור של הכבל רשת לשני המחשבים יכניס את הכרטיסי רשת למצב פעיל ? האם זה כל מה שאני צריך בשביל לקשר בין שני המחשבים ?

האם אני צריך לעשות את אותה פעולה בשני המחשבים ?

האם יש אפשרות לקישור אלחוטי דרך שני המחשבים (במחשב הנייח אין כרטיס רשת אלחוטי), או רק עם הכבל רשת ?

תודה לכל העונים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 16:20
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alon_hov שמתחילה ב "נואשתי..."

אני לא הבנתי בדיוק מה אתה רוצה לעשות .... אתה רוצה לחבר את שניה המחשבים לאינטרנט דרך הרשת או שאתה רוצה במחשב אחד לראות את השני דרך הרשת ולהיות מסוגל לבצע במחשב (הנייח לצורך העניין) פעולות גם מתוך המחשב הנייד.....
כרגע אני יוצא מנקודת הנחה שאתה רוצה פשוט לחבר את שני המחשבים לאנטרנט דרך רשת....
נורא פשוט, לחבר את המודם אל הראוטר דרך כבל רשת, כמובן שהמודם מחובר גם לטלפון (או לכבלים אם זה תשתית של כבלים) ולחשמל , לחבר את הראוטר לחשמל ולמחשב הנייח (שאין בו כרטיס רשת אל חוטי) עם כבל רשת וזה הכל בעיקון המחשב צריך לזהות לבד שחיברת אליו מודם (במידה והכרטיס רשת תקין) בכל אופן לאחר שעשית את זה כל שנישאר לעשות זה להכנס לדפדפן שלך (בדר"כ זה Internet Explorer) להקיש את כתובת ה IP של הראוטר להכנס להגדרות שלו עם השם משתמש והסיסמא שלו (שאייני יודע מה הם כי אני לא יודע איזה ראוטר יש לך) ולהגדיר שם חייגן בתוך הראוטר אם זה ADSL אז זה חייגן שניקרא PPPOE ואם זה כבלים אז בד"כ זה חייגן PPTP או L2TP (אתה תיראה את האפשרויות האלה שתגיע למקום הנכון) וזה הכל אחרי שהגדרת בתוך הראוטר את החייגן עם שם המשתמש והסיסמא שקיבלת מספק האינטרנט שלך אתה פשוט מגדיר במחשב הנוסף (הנייד) להתחבר לרשת האלחוטית ואתה גולש בכיף!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר