לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2007, 23:39
  Red_Hot_Chili_Pepper Red_Hot_Chili_Pepper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
אחי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EladGabay שמתחילה ב "הצבא לא רוצה אותי :("

אל תתן לייאוש להרוג אותך חס וחלילה ושתידע אחי שהקב"ה מכוון כל אדם למקומו ולאנשין שאיתם הוא צריך לשרת אחי אל תידאג לאן שלא תגיע תקח את זה באהבה תתן תמיד 100 אחוז תשקיע תיהיה הכי טוב שאפשר ואתה תיראה תוצאות.

ממש ממש אבל ממש אל תתבעס מיזה שלא התקבלת לאגוז אחי כנראה שהייעוד שלך מלמעלה זה בדובדבן פלס"ר צנחנים מגלן אולי לגדודים עורב חה"ן וכ"ו.
לא משנה איפה שלא תגיע אתה תיראה בסוף שהכל הייה לטובה ואתה תשמח שהגעת לאותו מקום ואתה תבין שלא משתלם להתייאש כי זה רק יכול להזיק לך מאשר להועיל.
קח את זה באיזי אני יודע שזה לא קל אני בעצמי סיימת גיבוש מטכ"ל ולא התקבלתי אני מכיר את ההרגשה בגלל זה אני אל סתם מדבר...
אחי אתה יודע מי זה בעניי בן אדם גיבור ואחד שיש לו אמונה בהקב"ה ואחד שיצליח
זה אחד שאחרי שהוא נופל יודע לקום ולא להישאר על הרצפה לבן אדם כזה יש כוחות עיליים וזה לדעתי גיבור אמיתי ואחד כזה אני בטוח ב 100 אחוזים שיצליח כי הדבר הכי קשה זה לקום אחרי נפילה.אל תיפול לרצפה אחי תקום תעמוד זקום תרים את הראש ותילך הלאה למיון הבא ובע"ה שיהיה לך המון בהצלחה אחי יש לך מוטיבציה זה הכי חשוב אתה כבר תגיע לאן שתצטרך להגיע אל תידאג הקב"ה מכוון אותנו כל אחד למקומו ובזמנו הנכון .

.ב.ה.צ.ל.ח.ה

נערך לאחרונה ע"י Red_Hot_Chili_Pepper בתאריך 20-12-2007 בשעה 23:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2007, 19:11
צלמית המשתמש של vodka4us
  vodka4us vodka4us אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vodka4us
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EladGabay שמתחילה ב "הצבא לא רוצה אותי :("

אחי חבל על הביאוס שלך באמת!!! אני עשיתי גיבוש שייטת וראיון שלדג וגם לא התקבלתי וגם ראיון צנחנים בסוף הגעתי לגולני!! ושם יש את ה גיבוש שאותו עברתי בהתחלה הייתי עדיין נעול על טופס 55 ורק רציתי שייטת אבל עם הזמן אצתה רואה את ה גיבוש של הצוות ואתה רואה שאתה לא נופל משום יחידה ושבעצם כולם עושים את אותו החרא!! באמת שאל תתבאס שאני עכשיו עוד חודשיים מסיים מסלול ורק מבסוט באמת!!!! צוות באמת מגובש אולי בהתחלה לא אבל עכשיו כן ועוד יש מפק"צ הכי גבר שיש שהוא כמו אח שלך וגם כל החבר'ה ויוצאים ביחד וזה!! אל תדאג שייטת מטכל לא נופלות ממך ותהיה מבסוט איפה שלא יהיה!!
ותאמין לי הצבא כן רוצה אותך סתכל כמה משתמטים יש!! לא חבל?? קיצר אחי בהצלחה ואל תתבאס

ישן 21-12-2007, 19:18
  IROMAN21 IROMAN21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי vodka4us שמתחילה ב "אחי חבל על הביאוס שלך באמת!!!..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vodka4us
אחי חבל על הביאוס שלך באמת!!! אני עשיתי גיבוש שייטת וראיון שלדג וגם לא התקבלתי וגם ראיון צנחנים בסוף הגעתי לגולני!! ושם יש את ה גיבוש שאותו עברתי בהתחלה הייתי עדיין נעול על טופס 55 ורק רציתי שייטת אבל עם הזמן אצתה רואה את ה גיבוש של הצוות ואתה רואה שאתה לא נופל משום יחידה ושבעצם כולם עושים את אותו החרא!! באמת שאל תתבאס שאני עכשיו עוד חודשיים מסיים מסלול ורק מבסוט באמת!!!! צוות באמת מגובש אולי בהתחלה לא אבל עכשיו כן ועוד יש מפק"צ הכי גבר שיש שהוא כמו אח שלך וגם כל החבר'ה ויוצאים ביחד וזה!! אל תדאג שייטת מטכל לא נופלות ממך ותהיה מבסוט איפה שלא יהיה!!
ותאמין לי הצבא כן רוצה אותך סתכל כמה משתמטים יש!! לא חבל?? קיצר אחי בהצלחה ואל תתבאס

ראיון שלדג?.....
יש דבר כזה ? זה לא אמור להיות גיבוש שלדג..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר