לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2007, 22:25
  דובדבנצ'יק דובדבנצ'יק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
אף פעם אני לא יבין את צה"ל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "כל הקרביים מקבלים קלות"

ואני גם לא יבין.זו מערכת הכי דיבילית שקיימת בעולם. כן כן בעולם. לפי דעתי צה"ל זה לא צה"ל.אירגוני טרור יותר מסודרים מצה"ל. ולא שאני רוצה לזלזל אבל זה באמת נכון.
ועכשיו לגבי הנעליים,שמישהו יסביר לי מה הקטע לתת לקרביים נעליים קלות ולתומכי לחימה וג'ובניקים כבדות? למישהו יש הסבר למה ככה צה"ל החליט?באמת אני רוצה להבין את זה.\
כמו שלימדו אותנו צבא זה אחיד.משהו משותף,להיראות אותו דבר. אז למה עושים את הדבר הזה?
לפי דעתי חיילים שמשרתים ביחידות עורפיות הם הראשונים שצריכים לקבל נעליים קלות.למה אתם שואלים?
תאמינו...שהרבה מאוד חיילים יש להם בעיות בריאותיות שלא מאפשרות להם להגיע לקרבי(בעיות בברכיים גב ועוד...)ולכן הם לא אמורים לסבול עם הנעליים הכבדות.ודווקא קרביים הם אלו שהיו צריכים לקבל נעליים כבדות.כי הם קרביים,לוחמים,חזקים ובריאים...
אבל בכל מקרה כולם צריכים לקבל נעליים קלות!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2007, 22:58
צלמית המשתמש של Sorrer
  משתמש זכר Sorrer Sorrer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "אף פעם אני לא יבין את צה"ל"

כן... הג'ובניקים פשוט מוציאים פטור מכל דבר (וגם מהנעליים הכבדות) ומסתובבים עם ניקיי... בסדר?

והקרביים צריכים יותר את הנעליים הקלות כי הם לא יושבים על התחת אלא נעים כל הזמן, מתאמים וכו', אז הם קצת יותר זקוקים לנעליים נוחות, לא נראה לך?

חוץ מזה אתה צריך להרגע קצת, לצה"ל יש שיקולי תקציב, ותאמין לי שברגע שזה יתאפשר כל החיילים יקבלו נעליים קלות, למעשה אם אני לא טועה ההחלטה הזו כבר התקבלה ותיושם בקרוב. (חפש בפורום, דיברו על זה נדמה לי).

אגב, לי לא הייתה בעיה עם הנעליים הכבדות. ולדעתי הן אפילו יותר מרשימות מהקלות... (אבל זה כבר לא קשור לנושא).

אגב, משהו שראיתי פה בפורום, לטענת כמה גורמים הנעליים הקלות פחות אורטופדיות והכבדות אמורות להיות יותר בריאות, אין לי מידע על זה, אבל שוב, חפש את זה בפורום... (אישית קשה לי להאמין אבל אולי, מי יודע)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Sorrer בתאריך 14-12-2007 בשעה 23:00.
ישן 15-12-2007, 03:43
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי דובדבנצ'יק שמתחילה ב "אף פעם אני לא יבין את צה"ל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דובדבנצ'יק
תאמינו...שהרבה מאוד חיילים יש להם בעיות בריאותיות שלא מאפשרות להם להגיע לקרבי(בעיות בברכיים גב ועוד...)ולכן הם לא אמורים לסבול עם הנעליים הכבדות.ודווקא קרביים הם אלו שהיו צריכים לקבל נעליים כבדות.כי הם קרביים,לוחמים,חזקים ובריאים...

צודק, ג'ובניקים צריכים לקבל קלות כדי שחס וחלילה לא תכאב להם הרגל בדרך למקדונלדס בעזריאלי, בשביל מה לוחמים צריכים בכלל נעליים קלות? הרי עם המשקל של האלונקה או הג'ריקן יחד עם האפוד כוננות מלאה והנשק, מי בכלל מרגיש את ההבדל בין נעל קלה לכבדה? חוצמזה שהם קרביים, לוחמים, חזרים ובריאים...אז צריך לעשות אותם קצת פחות בריאים, כי בתאכלס אתה לא לוחם עד שאין לך שבר מאמץ או איזה דלקת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 15-12-2007, 14:15
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
צבאי

ציטוט:
ועכשיו לגבי הנעליים,שמישהו יסביר לי מה הקטע לתת לקרביים נעליים קלות ולתומכי לחימה וג'ובניקים כבדות? למישהו יש הסבר למה ככה צה"ל החליט?באמת אני רוצה להבין את זה.\
כמו שלימדו אותנו צבא זה אחיד.משהו משותף,להיראות אותו דבר. אז למה עושים את הדבר הזה?

אז עבדו עליך.))))))))))))))))למה דווקא בעיניין הנעליים אתה מנסה למצא משהו משותף?לך על שעות שינה,למשל:לפי פקודות מטכ"ל חייבים לישון לפחות 6 שעות,נכון?אבל יוצא פעמים לא מעט,שג"ובניקים יושנים גם 8-9 שעות והקרביים-רק כמה שעות ביממה.אז למה לא להפחית את שעות השינה לפחות ל-4 שעות לג"ובניקים?ממילא לא מתאמצים מי יודע מה.כולם ילכו עייפים אך מסופקים מזה שנוצר מצב שיוויוני,סוף סוף,לפחות במשהו.
לגבי שיוויונות באופן כללי:בעולם לא היה ולא יהיה,כנראה,שיוויון בין אנשים-אחד נולד גבוה וילך לכדורסל,השני שמן ויהיה מתאבק סומו,לשלישי יש אבא עשיר והוא יכול כל יום להישתזף ב איי הוואי.
קומוניזם זה אולי רעיון טוב אך לא פרקטי וגם אגואיסטי,יש לציין. לא בצבא ולא באזרחות היה או יהיה שיווין וטוב שכך.

ציטוט:
ודווקא קרביים הם אלו שהיו צריכים לקבל נעליים כבדות.כי הם קרביים,לוחמים,חזקים ובריאים...

החזק ישרוד,אתה אומר...לא תמיד יש להם אפשרות להוריד את הנעליים למנוחה,לפחות במשהו צריך להקל עליהם.הייתי אפילו מציע להביא כמה ג"ובניקים שלא מתאימים לשום מסגרת צבאית נורמלית(כביכול חולי נפש או אלה שהורידו להם פרופיל סתם בגלל חוסר רצון לשרת) שישרתו בבסיסים קרביים וינקו להם את השירותים ויעשו עבודות רס"ר-ירוויחו שני הצדדים:גם קצת פחות עומס על קרביים וגם הג"ובניקים לא יהיו מפונקים ואחרי סיום השירות יקבלו את כל הפקדונות והמענקים.
זה נקרא שיוויון.

ישן 15-12-2007, 15:26
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07

ציטוט:
אבל בכל מקרה כולם צריכים לקבל נעליים קלות!!

למה אתה חושב שכל הלוחמים בצה"ל מקבלים בבקו"ם נעליים קלות??
אתה טועה...
לוחמים בשריון, תותחנים ועוד כמה יחידות מקבלים נעליים כבדות!! כן כן...
למה? כי הם עובדים עם כלים כבדים וכל מיני דברים כבדים כך שאם משהו יפול להם על הרגל תהיה להם הגנה מינימלית לפחות בעזרת הברזל (או מה שזה לא יהיה) שיש להם מקדימה בנעל...
זה השיקולים של צה"ל לעומת שיקולים של ילד כמוך ששאף להיות בדובדבן ומתבכיין על נעליים קלות/כבדות!
וחי"רניקים לא מתעסקים עם כלים כמו טנקים ותומ"תים ועיקר הייעוד שלהם הוא שימוש ברגליים חחח פשוטו כמשמעו "חיל הרגלים" ולכן הם מקבלים נעליים שמתאימות להם!

ישן 15-12-2007, 17:30
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShahKi
חבר'ה אני מציע לכם להרגע קצת..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MicKo שמתחילה ב "די, אני לא רוצה נעליים "כבדות""

קודם כל, אתם לקחתם פה את הנושא לצדדים אחרים לגמרי, של האשמות העלבות והטחות בין ג'ובניקים לקרביים, מה שבהחלט לא מכבד את הפורום הזה..
בתור לוחם אובייקטיבי לגמרי, הדעה שלי היא שאין לי ספק שגם הגובניקים צריכים לקבל נעליים קלות, אך כמו שאני הייתי רוצה את מערכת ההגנה האקטיבית על הטנק שלי אבל אין סיכוי שזה יהיה בקרוב(תקציב) זה בדיוק העניין עם הנעליים. לפי שיקולו של צה"ל העברת כל החיילים בכלל צה"ל לקלות תהווה פגיעה תקציבית ואם להניח על המאזניים את השיקול למי להקצות נעליים קלות, צר לי ידידי התומך, אך ללא ספק החברה הקרביים זקוקים לכך ולא בגלל היותם יותר בריאים אלה על הרצון לשמור עליהם בריאם.. מקווה שאתה מבין את זה ולא רחוק היום בו גם לך יהיו נעליים קלות..
אגב לכל הלוחמים יש קלות.. גם לשריון וגם לתותחנים וכ'ו זאת החל ממחזור אוג' 07...
תודה ושבוע טוב.

ישן 15-12-2007, 22:39
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ShahKi שמתחילה ב "חבר'ה אני מציע לכם להרגע קצת.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShahKi
קודם כל, אתם לקחתם פה את הנושא לצדדים אחרים לגמרי, של האשמות העלבות והטחות בין ג'ובניקים לקרביים, מה שבהחלט לא מכבד את הפורום הזה..
בתור לוחם אובייקטיבי לגמרי, הדעה שלי היא שאין לי ספק שגם הגובניקים צריכים לקבל נעליים קלות, אך כמו שאני הייתי רוצה את מערכת ההגנה האקטיבית על הטנק שלי אבל אין סיכוי שזה יהיה בקרוב(תקציב) זה בדיוק העניין עם הנעליים. לפי שיקולו של צה"ל העברת כל החיילים בכלל צה"ל לקלות תהווה פגיעה תקציבית ואם להניח על המאזניים את השיקול למי להקצות נעליים קלות, צר לי ידידי התומך, אך ללא ספק החברה הקרביים זקוקים לכך ולא בגלל היותם יותר בריאים אלה על הרצון לשמור עליהם בריאם.. מקווה שאתה מבין את זה ולא רחוק היום בו גם לך יהיו נעליים קלות..
אגב לכל הלוחמים יש קלות.. גם לשריון וגם לתותחנים וכ'ו זאת החל ממחזור אוג' 07...
תודה ושבוע טוב.

אחי איזה גדוד אתה ב- 401 ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר