לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2007, 12:18
  shayosha shayosha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל shayosha שלח הודעה דרך MSN אל shayosha
גיוס צנחנים.ההרגשה שלי.

אוקיי אז יום חמישי התגייסתי
לאחר שנה אימונים והמון רעל הייתי בבקום בלי חשק בכלל ובלי רעל יש כאלה אומרים הלם בקום אבל זה לא זה, קמתי מאז כל בוקר מבואס ובכיתי המון, מאז שאני קטן אני כזה, אני קשור ממש להורים שלי ואמא שלי ממש קשה לה עם זה וגם אמא שלה (סבתא שלי) נפטרה מסרטן לפני שנתיים ומאוד מאוד קשה לה עם זה וגם אבא שלי בכה, אבא אמר לי אני אעשה מה שטוב לי ומה שאני מרגיש ואם אני רוצה הוא יעביר אותי לחיל הים (הוא משרת שם) ותמיד רציתי ללכת בעקבות אבא ולא לאכזב אותו בחיים אני לא רוצה שיהיה קשה להורים שלי וקשה לי אני ממש עם חוסר חשק אין לי כוח לכלום יש משהו שמציק לי בראש אתם בטח מכירים את ההרגשה הזאת. אמרתי כבר שמאז שאני קטן אני כזה, אני לא רוצה לוותר על זה על להגן על המולדתת אבל עכשיו אין לי כוח לכלום אני מרגישש שאני בורח מההורים קשה לי להיות בלעדיי המשפחה והחברים אני טיפוס כזה. אתם בטח תכתבו שזאת ההתחלה אולי זה נכון אבל אני מכיר את עצמי, אני לא יודע מה לעשות, אני גם רוצה לגשת לגיבוש יחטיותת לראות למה אני מסוגל..בזמן שכתבתי תמכתב גם ירדו לי דמעות אין אין קשה לי...חברים שלי חוזרים מתלהבים ואני עם לב שבור עם הרגשהה חרא אני לא מרגיש בגלל שאני חושב שיהיה לי קשה מהבחינה הפיזית למה כעיקרון אני מוכן לזה אבל בגלל מה שאמרתי הקשר המשפחתי והאכזבה שאני מאכזב את ההורים שאני הולך למקום שהם לא רוצים הרי הם גידלו אותי וחינכו אותי לעשות מה שטוב לי ומה שאני מרגיש ומצב אחד טוב לי להיות עם אבא ומצד שאני אני מרגיש שצריך להגן על המולדת..
ממש קשה לי, ואם אני אהיה בחיל הים אני ארגיש שאני אאכזב את כולם.. אני רוצה שיהיה טוב אבל אני לא רואה את זה בא...ואני יודע בסופו של דבר שאני אצטרך לעזוב את הביתת ללמוד ומשפחה והכל אבל אני עוד לא בגיל הזה אין מה לעשות .הייתי רוצה לוותר על החלום כדי להיות עם המשפחה שלי. ובקיצור אני רוצה לעשות מה שטוב לי ומה שאני מרגיש.

רציתי לשפוך ולקרוא מה דעתכםם תעזרו לי אם אתם יכולים ומה אתם הייתם עושים?? תודה מראש
צנף שבור.
שי

Shayosha

נערך לאחרונה ע"י shayosha בתאריך 24-11-2007 בשעה 12:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 12:55
  משתמש זכר Malchi Malchi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
תנשום עמוק תרגע
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי KoKo-MaN שמתחילה ב "מה אתה מזיין תשכל הוא חטף..."

ותזהר בלשונך אף אחד כאן לא תקף אותך. הוא בא מספר לנו שקשה לו שופך בפנינו
אני בטוח שהתגובות האלו הן האחרונות שהוא צריך, אל תצפה שכל אחד ממתגייסי החובה לקרבי
יהיו רמבואים בבוקר הגיוס והכל טוב ויפה, יש גם אנשים שקשה להם. במקומך הייתי מנצל את
העובדה שהסתגלתי מהר לתנאים ולאנשים בשביל לעזור ולתמוך באלו שלא, כי אני מאמין שאתה יודע
שתגיע במהלך השירות שלך למצבים כל כך חרא ומשביזים שהדבר היחידי שיהיה לך זה החברים מהאוהל\מחלקה\פלוגה וכו'.
כנ"ל אני ממליץ לפותח האשכול, יש לך עכשיו שבוע טרום טירונות להסתגל לברר לדבר והכי חשוב
להתחבר עם אנשים שגם כן יתמכו בך. כמו שציינת, אם בכל זאת יהיה לך קשה יש לך את האופציה של מעבר לחיל הים ושירות קרוב לאביך.
אבל עם זאת, אל אף הקשר מחזק שלך למשפחתך, תזכור שמתי שהוא צריך לעשות את הצעד ולהיות
עצמאי או לעזוב את הבית, במקרה הזה להתגייס, ויכול להיות שאישית זה בא לך מוקדם, אבל תנסה
לנצל את זה. כמו כן אני לא מאמין שכדי לך לוותר על החלום שלך, כי אחרי הכל אם ההורים תומכים
(אל אף שאני מבין שגם להם קשה עם הגיוס) אין סיבה שלא תנסה ותחליט.ותזכור שזה צה"ל, אתה
רואה בית, כמעט כל יום יש לך זמן לדבר בטלפון וכו'. עוד לא שלחו את חיילינו אל מעבר לים לשנה
שנתיים.
אני מאחל לך הצלחה רבה ושירות נעים.

נערך לאחרונה ע"י Malchi בתאריך 24-11-2007 בשעה 13:01.
ישן 24-11-2007, 13:16
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shayosha שמתחילה ב "גיוס צנחנים.ההרגשה שלי."

כמו כולם פה אני רוצה להוסיף ולהגיד לך שזה עובר. בדוק. אני מבין מה אתה אומר על כמה שאתה קשור למשפחה שלך, תאמין לי שגם אני הייתי ככה, לפני הצבא בקושי הייתי מסוגל לישון אצל חבר (ואני לא מגזים), אבל באתי לצבא בראש של "אין מה לעשות, ככה זה", ופשוט קיבלתי את זה... ותאמין לי שלא משנה כמה קשה לך בהתחלה, נראה לך אחרי כמה זמן שהצבא הוא הבית שלך, באמת היו ימים שהתחלתי להרהר בזה בצבא ואמרתי לעצמי "ואו, כאן זה הבית שלי"...
ובתור צנף יהיו לך גם יציאות די טובות (14 בעיקר אם אני לא טועה, חמשושים מדי פעם), אני בעיקרון סגרתי 21 כל הזמן וגם 28 ובין לבין היו לי רק יציאות מקוצרות (חוזר הביתה בשישי, לבסיס בשבת בערב)... זה לא קל, אבל מתרגלים, אין מה לעשות, כולם מתרגלים..

ישן 10-12-2007, 21:51
  JoeBlack JoeBlack אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "אני חושב שכל אחד מרגיש במידה..."

שמע, זה מניסיון אישי. אני עוד מעט מסיים פנימייה לאחר שבע שנות שהייה שם. שבע. פנימייה זה ארגון שהוא באמת דומה לצבא, בטח שלא אותו דבר אך דומה, מבחינת הגבלות בחופש שלך כמו יציאות ובדומה לבעייתך - פרידה מהורים. ז"א שאני יוצא הביתה פעם בשבועיים ובהתחלה - כשהגעתי לשם בכתה ו', היה לי קשה ביותר...
בכיתי לאמא בטלפון בלי סוף.. גם כתה ז' הייתי מת לעזוב - כל הקטע של דיסקומפורט הרג אותי אך לאט לאט נהייה לי כיף ועכשיו אני בכתה י"ב, החזקתי מעמד ואתה יודע מה? כיף לי. ממש כיף ואני ממש מעדיף את החיים ללא הורים, חיים עצמאיים וללא תלות ממשית במישהו. יש מצבים בהם אני לא רואה את ההורים חודש ואפילו חודשיים וזה כבר לא מזיז לי. אז מה שאני מנסה להגיד לך - תתגבש עם החברה ואל תנסה להסתגר כי זה לא יעזור בשום דבר. אתה תראה איך בזמן קצר תתרגל. (ד"א - חברי גם היה דומה לך והיום הוא רק יום שביעי בצבא - וכבר כיף לו, והוא סיפר לי על הצחוקים עם החברה וכו'). אז מסתבר שהכל תלוי בחבר'ס מסביב!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר