לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 22:07
  vor2 vor2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
איפה אני צריך להדביק את הקוד הראשון
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי X_Server שמתחילה ב "הקוד הבא ישמיע לך מוסיקה: ..."

את הפונקציה הדבקתי בscript, את התנאי הוספתי אחרי ההודעה על תשובה נכונה ועל עליית הערך ב tb6. אם הבנתי נכון אז שיניתי את השם של הקובץ לשם של הקבץ שלי - clap.wave ועדיין זה לא עובד האם בגלל שלא צירפתי את הקוד הראשון?
קוד:
function checknum() {var doc=document.all; if(doc.tb3.value== (parseInt(doc.tb4.value)+parseInt(doc.tb5.value))) { alert("כל הכבוד"); doc.tb6.value ++ MM_controlSound('play','document.CS985850726980',' clap.wav') } else alert("נסי פעם נוספת"); } function MM_controlSound(x, _sndObj, sndFile) { //v3.0 var i, method = "", sndObj = eval(_sndObj); if (sndObj != null) { if (navigator.appName == 'Netscape') method = "play"; else { if (window.MM_WMP == null) { window.MM_WMP = false; for(i in sndObj) if (i == "ActiveMovie") { window.MM_WMP = true; break; } } if (window.MM_WMP) method = "play"; else if (sndObj.FileName) method = "run"; } } if (method) eval(_sndObj+"."+method+"()"); else window.location = sndFile; }
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2007, 02:31
  X_Server X_Server אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי vor2 שמתחילה ב "איפה אני צריך להדביק את הקוד הראשון"

קודם כל בשם הקובץ בקריאה לפונקציה יש לך מין רווח כזה: ' clap.wav', אז תתקן את זה. וכמובן, הקוד הראשון הוא הכי חשוב, הוא בעצם הפקד של המוסיקה. תשנה גם בו את הקובץ לשם הקובץ.

הסקריפט:

קוד:
<EMBED NAME='CS985850726980' SRC='clap.wav' LOOP=false AUTOSTART=false MASTERSOUND HIDDEN=true WIDTH=0 HEIGHT=0> <script>
function MM_controlSound(x, _sndObj, sndFile) { //v3.0 var i, method = "", sndObj = eval(_sndObj); if (sndObj != null) { if (navigator.appName == 'Netscape') method = "play"; else { if (window.MM_WMP == null) { window.MM_WMP = false; for(i in sndObj) if (i == "ActiveMovie") { window.MM_WMP = true; break; } } if (window.MM_WMP) method = "play"; else if (sndObj.FileName) method = "run"; } } if (method) eval(_sndObj+"."+method+"()"); else window.location = sndFile; function checknum() {var doc=document.all; if(doc.tb3.value== (parseInt(doc.tb4.value)+parseInt(doc.tb5.value))) { alert("כל הכבוד"); doc.tb6.value ++ MM_controlSound('play','document.CS985850726980',' clap.wav') } else alert("נסי פעם נוספת"); }
</script>
ישן 04-12-2007, 13:44
  X_Server X_Server אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי vor2 שמתחילה ב "תודה רבה בנתיים...(יקח לי קצת זמן אני שאני אבדוק את זה)"

אני לא כתבתי אותה, מצאתי אותה באינטרנט.
פקד EMBED הוא הפקד של המוסיקה. תוכל לקרוא עליו ועל התכונות שלו בדף הבא:
http://www.htmlcodetutorial.com/emb...cts/_EMBED.html

בגדול בפונקציה אתה מקבל את הפעולה שאתה רוצה לעשות[Play] אם כי אין בה שימוש בפונקציה. אך אם תשנה בכל מקום בו כתוב '"Play"' לx אז בעצם תוכל לקרוא לפונקציה כל פעם עם ערך אחר[Stop].
היא מקבלת בנוסף את האובייקט של הסאונד[_sndObj] שקראת לו בפקד הסאונד CS985850726980. ומקבל את שם הקובץ שאתה רוצה להפעיל.
עכשיו, כל הבדיקות שנעשות _לדעתי_ הן התאמות לדפדפן['Netscape' למשל] ולפקד סאונד[לפי מה שאני רואה אם הדפדפן הוא נטסקייפ פקודת ההפעלה היא play ואם היא אחר(לא ברור לי מה הוא MM_WMP) אז פקודת ההפעלה היא run.
אני לא מומחה בJS כך שאני לא יכול להבטיח לך שזה נכון אך זה מה שאני מבין מהסקריפט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר