לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2007, 19:27
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ליאור רבינוביץ' שמתחילה ב "לצבוע כיתה, פקודה חוקית?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ליאור רבינוביץ'
אני מסיים קורס עכשיו..והמערכת של המבחנים לא עובדת על מנת שנוכל לעשות מבחן מסכם. ישבנו כל היום בבסיס [אנחנו יוצאים יומיות..] ואז הנגד שאחראי על הקורסים בא ואמר לנו [לי ולעוד אחד..] אנחנו כולה 5 בקורס [ 2 לא היו ואחד לא יכול לצבוע..] לצבוע לו כיתה שלמה, בצבע חום, עם 2 מברשות בעובי של מברשת שיניים ושנלך אחרי שנסיים. כמובן שאחרי שהבנו שיקח לנו מלא זמן החלטנו שלא נעשה את זה. הוא יכול לתת לי פקודה כזאת? כן ולהעניש אותי אם סירבתי לעשות את זהכן<

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2007, 21:17
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ליאור רבינוביץ' שמתחילה ב "אבל למה זה פקודה חוקית? זו..."

הידעת? יש בצה"ל חיילים שבאמת... שומו שמיים... מכינים ארונות! יש גם כאלו שמתקינים קירות גבס. יש כאלו שסוחבים מזגנים ממשאיות לתוך בניינים שבהם יותקנו. יש כאלו שמנקים תעלות ביוב. ויש כאלו, שכן, צובעים חדרים ובניינים.
מה לעשות שהתקציב עדיין לא מאפשר לשכור תאילנדים שיעשו זאת ולכן חיילי היחידה, הסדירים וכם ההארעיים (קורסיסטים ומסופחים) "נאלצים" לעבוד באחזקת הבסיס גם מעבר למשימות השגרתיות שלהם.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 30-11-2007, 06:58
  ליאור רבינוביץ' ליאור רבינוביץ' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ליאור רבינוביץ' שמתחילה ב "לצבוע כיתה, פקודה חוקית?"

אתם סתם מנסים לעשות ממני צחוק במקום לנסות להבין את השאלה שלי..
זו הייתה עבודה בלי אפשרית, הוא אמר לנו שיש לנו כמות מוקצבת של זמן כדי לצבוע כיתה שלמה, עם 2 מברשות קטנות, בלי סולמות, בלי רולרים בלי כלום..זה היה אפילו לא היה אפשרי להגיע לגובה של התקרה.
אם פעם הבאה הוא יתן לי לנקות את המדרכה עם מברשת שיניים? גם אז זה היה בסדר?

עשיתם ממני איזה חפשן אחד שלא עושה כלום ואיזה ילד דפוק. אז אתם יכולים קצת להרגיע עם התגובות שלכם.

אין לי בעיה עם שמירות,מטבחים,ניקיונות שאני עושה את זה אפילו בכיף ונהנה מזה. אבל יש דברים שהם לא הגיוניים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר