לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2007, 17:50
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי gilshasha שמתחילה ב "אז אתה זיו , לא משתמש..."

אני לא משתמש בפיירפוקס. בעבר השתמשתי בנטסקייפ (שזה סוג של אבא רוחני לפיירפוקס) והפסקתי מהסיבה הזו של חוסר התאימות.

לעניין הבעיה, בוא ונפתח קצת. בסוף שנות התשעים הוציאה MS דפדפן בשם IE, ושילבה אותו במערכת ההפעלה. הדפדפן הזה הפך לסטנדרט, ואתרים שלמים נכתבו עבורו, שיציג אותם בצורה טובה, תוך התעלמות מהתקן לכתיבת אתרים.
הדבר הזה יצר מונופול מסויים בשוק הדפדפנים, כי דפדפנים אחרים אינם מסוגלים להציג היטב את האתרים שלא נכתבו לפי התקן. בעולם יש כיום מודעות רבה יותר לעניין, ורוב האתרים תיקנו את עצמם. בארץ הבעיה עדיין קיימת ובגדול, ויש הרבה מאוד אתרים ואפילו פורטלים גדולים שזה לא ממש מטריד אותם.
במצב הזה, אנו מוצאים שלושה סוגי אנשים; סוג אחד (הזן האידאולוגי, שאני מאוד מעריך אותו על אומץ ליבו) שאם הדפדפן שלו לא נכנס לאתר מסויים, הוא פשוט לא נכנס אליו; הסוג השני משתמש בשני דפדפנים כדי להנות מכל העולמות, שזה בעצם IeTab שהציעו לך למעלה, ואז הוא מגיע ליציאה אבסורדית כמו זו ; והסוג השלישי פשוט משתמש בדפדפן שיכול להציג את כל האתרים. זה אני.

נכון, יגידו שאני שבוי בזרועות המונופול, נכון. מה לעשות. חלק עצום מהאתרים שאני גולש בהם לא פועלים היטב בפיירפוקס (וזה כולל גם אתר פרטי שלי !), ואני לא בנוי לנוע בין דפדפנים שונים. יש לי דפדפן מעולה, קל יותר מפיירפוקס, וגם מהיר ממנו.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 13-11-2007 בשעה 17:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2007, 21:19
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני לא משתמש בפיירפוקס. בעבר..."

מה שהוא אמר - מילה במילה.

גם אני מעריך מאוד את משתמשי Firefox ועובד עם מקסתון בעיקר מטעמי נוחות (תאימות עם כל האתרים שאני מבקר).

אני אישית אינני נאמן לאף מחנה (ואתם זוכרים איך אני עכשיו לא מעריך את NOD32 למרות שאני עדיין משתמש בהם, בעיקר מעצלנות לעבור אל קספרסקי), ולכן אשקול לעבור אל Firefox עוד איזה שנה אם יהיו שם פיצ'רים שאי אפשר לקבל במקסתון2 (לדוגמא: כרגע גוגלבר עם google suggest לא עובד במקסתון ולי זה חשוב, ולא Roboform המתקדם ועוד כמה דברים די מעטים האמת). אני גם לא סומך על הסרברים הסיניים של מקסתון להחזיק מידע רגיש שלי (טפסים של magic fill כתובות ה-favorites וכו') כך שאני אנטוש את מקסתון כנראה אם הם לא יקבלו את הצעתי לאפשר סינכרון מידע בין הבית/משרד/נייד דרך שרת פרטי שלי (לא של מקסתון). אני לא רוצה שהדפדפן שלי יצור שום תקשורת עם סין העממית (או סרבר אמריקני של חברה סינית). אי אפשר לדעת מי בממשלה הסינית יגיע למידע שלי. סין היא המדינה הכי מסוכנת כרגע בעולם, הרבה יותר מאיראן לדעתי. זו למעשה מלחמה קרה מושתקת.

בכל אופן יש מצב גם שאבנה פתרון סינכרון בעצמי למקסתון, אם פיירפוקס יעצבן יותר מדי (אותי ואת האנשים שאני מחליט עבורם באיזה תוכנות להשתמש כולל דפדפן כמובן).

הכל פתוח. בינתיים אני מאוד מרוצה ממקסתון 2 למרות הרבה מגבלות ובאגונים קטנים (לא קריטיים) שיש לו. ואני לא מאפשר למקסתון ליצור קשר עם אף סרבר שלהם...

ישן 20-11-2007, 15:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "כנס לתצוגה>>סרגל כלים>>התאמה..."

הוא לא היה שם.
אבל הסרתי את כל התוספות האחרות והפעלתי את השועל מחדש והנה הוא הגיע!
עכשיו רק צריך למצוא את התוסף שעושה את הפעולה ההפוכה: מציג דפים מהאקספלורר בפיירפוקס. היה מותקן לי פעם על מחשב אחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר