לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2007, 23:14
  shirosh18390 shirosh18390 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
עזרה מתגייסת. קבלתי מנילה. צריכה עזרה דחופה!

אוקיי אז ככה...מחר אני צריכה לשלוח את המנילה.. אין לי ש-מ-ץ של מושג, איך התפקידים , אם הם מעניינים וכ'..
אני רק יודעת שהחוברת הקטנה שמסבירה מה זה כל תפקיד ממש לא עוזרת לי לדעת מה אני רוצה לעשות ..
רציתי לדעת מה הם התפקידים הכי מעניינים לבנות , וממה אנשים יצאו מרוצים...
למטה כל התפקידים שהציעו לי, ואשמח לשמוע אם מצאתם משהו מעניין שם =\...
תודה מראש!! שיר..

ד"א במנילה קבלתי את התפקידים הבאים : [הורדתי את כל הלוחמה]
מדריכת שמע, מדריכה בפנימיות יום\מועדוניות, מדריכה במסגרת החינוך הפנימייתי, מדריכה במסגרת החינוך הבלתי פורמלי, מדריכה במרכזי הדרכה ושל"ח,מדריכה במסלולי טבע, מדריכת קליטת עלייה, רכזת מתגייסים , רכזת שירותי רפואה , סייעת רופא שיניים, חובשת, בקרית שליטה ימית , מכשירנית ימית, מפעילת קש"ב טקטי, צפרית, פקחית טיסה, עובדת מבצעים אויר, כותבת לומדה, תכניתנית, מנהלת תשתיות מערכות מחשב, מש"קית בטחון מידע, מש"קית ניווט ותחקור, מפעילת מערכות מודיעין אלקטרוני מוטס, מפענחת תצלומי אוויר, חוקרת מודיעין אויר, חוקרת מודיעין ימי, חיילת בגופי תיאום וסיוע, חיילת שב"כ, חיילת מוסד, חיילת משרד הביטחון,מש"קית מידע, רכזת כוח אדם, נציגת שירות, רכזת פרט, רכזת קישור וגיוס, תצפיתנית במערך מודיעין השדה, צפ"טית, עובדת חדר הגנת קרקע, עובדת חדר מבצעים, מש"קית שליטה, מנהלת רשת מחשוב, עובדת חקר מודיעין , חיילת שירות בתי הסוהר, חיילת משטרה, שוטרת צבאית, בקרית גבול , מש"קית תיאום וקישור, מש"קית לוגיסטיקה, טכנאית קשר טקטי, חיילת במערך הטכני בזרוע היבשה, חיילת במערך הטכני בחיל האוויר והחלל, בוחנת תחמושת, מש"קית מטה, פקידת לשכה, רשמת משפטית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר