לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 11:16
  cool456 cool456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל cool456
בעיה חוזרת עם ajax, עברית ואקסס

יש לי קובץ html עם ajax.
אני מנסה לשלוח מידע מטופס לקובץ asp בשרת שהוא מכניס את הנתון למסד נתונים (אקסס).
משום מה אני מקבל סימנים מוזרים בתוך המסד נתונים במקום עברית.

הנה הקוד בקובץ ה- html:

קוד:
<html> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1255"> <script type="text/javascript"> function sendComment() { var xmlHttp; try { // Firefox, Opera 8.0+, Safari xmlHttp=new XMLHttpRequest(); } catch (e) { // Internet Explorer try { xmlHttp=new ActiveXObject("Msxml2.XMLHTTP"); } catch (e) { try { xmlHttp=new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP"); } catch (e) { alert("Your browser does not support AJAX!"); return false; } } } var url="ajaxtest.asp"; var name = "name=" + encodeURI(document.getElementById('name1').value) var params = name; xmlHttp.open("POST",url,true); xmlHttp.setRequestHeader('Content-Type','application/x-www-form-urlencoded'); xmlHttp.send(params); xmlHttp.onreadystatechange=function() { if(xmlHttp.readyState==4) { document.getElementById("comments").innerHTML=xmlHttp.responseText; } } } </script> <title> </title> </head> <body> <form dir=rtl style="font-family:arial;color:black;font-size:10pt;"> שם: <input type="text" id="name1"/><br/><br/> <input type="button" value="שלח" onclick="sendComment()" /> </form> <div style="border-style:solid;border-color:white;border-width:1px;width:100%;height:350;" id="comments"> </div> </body> </html>

מה שמוזר זה שאם אני משתמש ב escape() ורושם עברית, זה לא מעביר לדף ה asp כלום.
אם אני משתמש ב encodeURI() זה מעביר משהו אבל מכניס סימנים במקום עברית למסד נתונים.
הנה הקוד בקובץ ה asp:

קוד:
<%@ language="VBSCRIPT" Codepage = 1255 %> <% Response.Charset="windows-1255" Session.CodePage=1255 %> <!--#include virtual = "/erezweb2/Adovbs.inc" --> <% name = request.form("name") set all_dataDB = Server.CreateObject("ADODB.Connection") all_dataDB.Open "DSN=database;" set comment = Server.CreateObject("ADODB.RecordSet") comment.Open "comments", all_dataDB, adOpenStatic, adCmdTable comment.AddNew comment("Name") = name comment.Update comment.Close set comment = Nothing all_dataDB.Close set all_dataDB = Nothing %> <font color="black"> Name = <%=name%> <br/> </font>

מה שמוזר פה זה שאם אני משתמש ב Response.Charset="windows-1255" אז ה Name שמוחזר לקובץ ה html מכיל סימנים במקום עברית.
אם אני מוריד אותו אז יראו עברית בדף ה html.
בכל מקרה במסד נתונים זה רק סימנים ולא עברית.

אני כבר הרבה זמן מנסה לגרום לזה לעבוד אך ללא הצלחה.
אודה לכם על כל עזרה.

ארז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר