לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 13:24
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה אני רוצה לחלוק עליך ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "כשמוסלמי הופך טרוריסט"

מוסלמים בריטים משכילים ? נו מה יהיה ...
במדראסה שמלמדים אותם הדבר הבסיסי שנלמד שם הוא קודם כל לחיות לפי חוקי הקוראן ואחר כך לבצע זאת בדרך "הבריטית".

אני מברך על הקידמה באנגליה וקבלת הזרים ,אני מברך בכל יום מחדש שהם מעניקים לעוד פלסטיני מוסלמי אפגני פקיסטני אזרחות או אשרת שהייה ,אני אמשיך לברך ולעודד אותם בכל יום בכל אתר אנגלי כזה או אחר שאני כותב בו ,והסיבה הייתה ונשארה ,כדי לזהות את הרוע צריך לחיות את הרוע ( הנגלים עדיין בשלב ההכחשה והניסיון "ללמוד מה מניע את המוסלמים המשכילים " שיגיע השלב שהם יחיו בטרור מתמיד מוות התפוצצות אוטובוסים רצח לשם ההנאה בגלל שהוא אנגלי ,רצח של ילדים נשים קשישים והכל בשם האיסלם ...שהם יחיו אוליי אז תהיה תהם עדנה להבין "למה צעירים מוסלמים מתפוצצים".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 15:51
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
טלוויזיה BBC Two Explores Muslim / Christian Tensions
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "כשמוסלמי הופך טרוריסט"

A new thee-part BBC documentary starting this Sunday tells the story of the extraordinary tensions and mutual misunderstandings, wars and reconciliations that have haunted two cultures, Christian and Muslim, during Imperial Britain's rise and fall.

Clash Of Worlds (BBC Two, Sunday 28 October 7.0opm) sets out to show how present-day conflict in the Middle East and Al Qaeda's terrorist attacks in the West are informed and even motivated by a historic sense of injustice and oppression that Islamists believe arises directly from the past actions of the British Empire.

The first programme examines the causes and legacy of the Indian Mutiny of 1857. It reveals how a purist form of Islam, Wahabbism, was brought from Arabia to India in the 18th century, where it created the basis for a jihad (holy war) against the British. Later, in the form of Deobandism, this revivalist form of Islam was taken up in Pakistan, then by the Taleban, and today by disillusioned young Muslims in Britain.

Author Charles Allen, a leading authority on South Asian history, and award-winning writer and historian William Dalrymple (pictured above) share their knowledge and opinions of the mutiny and its background. The programme also makes use of newly discovered documents that show how the revolt centered on the King of Delhi, Bhahadur Shah II, a descendant of the Mughal Emperors from the great Islamic dynasty started by Babur in the 16th century.

Future episodes look and the Mahdi uprising in Sudan in the 1880s and the creation of the state of Israel in the first half of the 20th century.

Sunday 28 October, 7.00-8.00pm BBC TWO

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר