לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2007, 13:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
זה נכון לא רק לארקיע.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שני נוסעים התלוננו על איחור בטיסות. אחד צעק, השני לא. הראשון קיבל פיצוי, השני לא."

לפני חודש וחצי רכשתי נגן מפ3, שהסתבר שלא עבד מהשניייה הראשונה. לפני שבועיים נזדמנתי
למשרדי היבואן, ומסרתי את המוצר לתיקון/החלפה. נאמר לי שיוחזר לי בתוך חמישה ימי עבודה.
אחרי שבוע וחצי (שזה יותר מחמישה ימי עבודה גם בצרפת...) הרמתי טלפון, ושם נאמר לי בטון חסר
סבלנות ש"כשיהיה מוכן נודיע לך"...
אתמול קבלתי טלפון מנציג שירות שעדכן אותי ש"המוצר נכנס לתהליך החלפה ויהיה מוכן בתוך 10
ימי עבודה". כשתהיתי מה זה לעזאזל "תהליך החלפה", ולמה צריך "תהליך" להחליף מוצר שהם זה
היבואן שלו, הוא התחיל לדבר בקוצר רוח ש"נודיע לך". בשלב הזה פקעה סבלנותי, הרמתי את הקול
ודרשתי לדבר עם האחראי/ת עליו. הוא מסר את הטלפון שלה. התקשרתי אליה, והבהרתי שאני לא
ממש שבע רצון מההתנהלות שלהם, ואני דורש טיפול מיידי בעניין הזב, שנסחב פי שלוש יותר ממה
שהיה אמור להדרש. היא הבטיחה תשובה "עד סוף היום". אחרי חמש דקות קבלתי טלפון מנציגת
שירות נחמדה בהרבה מהנציג הראשון, שהודיע לי שמחכה לי מוצר חדש...
מסתבר שכמה צעקות הצליחו לקצר את "תהליך ההחלפה" מעשרה ימי עבודה, לחמש דקות.
נורא עצוב שזו תודעת השירות פה, אבל מי שאשם בכך זה מי שמעסיק עובדי שירות ותמיכה בשכר
נמוך כ"כ, שמוריד להם את המוטיבציה להתאמץ ולהשתדל. מסיבה זו אני בדר"כ נמנע מלהרים קול
על נציגי שירות שלא מצליחים לפתור בעייה - אבל כאשר התחושה היא שהם מ-מ-ש לא מתאמצים לעזור, אז אין ברירה וצריך לצעוק. למרבה הצער, זה בדר"כ עוזר יותר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2007, 14:07
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מוסר העסקים בישראל בשפל.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זה נכון לא רק לארקיע."

היה לי העונג להתקל בכך מספר פעמים בתקופה של חודש.

נתחיל ממיקרו חביב תוצרת כרומקס שרכשנו. ראינו אותו באחת החנויות בכ-1030 ש"ח ולאחר מכן נתקלנו בו באתר אינטרנט ב-799 ש"ח.
כמובן שפנינו לבעל החנות שטען ש-"לא יכול להיות" ו-"אתם בחיים לא תקבלו את המיקרו במחיר הזה". הוא גם התחייב לבטל את העיסקה, להחזיר את הכסף ועוד לתת לנו בלנדר תמנה אם נוכיח לו שרכשנו את המיקרו במחיר הנקוב.

טוב, הזמנו את המיקרו דרך האתר וכמובן שלאחר יומיים קיבלנו SMS שאומר שהמיקרו אזל במלאי ושנציג שירות יחזור אלינו כדי להציע שדרוג.
כמובןש היתה שיחה לא כ"כ נעימה, צעקות, אחראי, כלום, אמרו שאין במלאי, לא יהיה בקרוב במלאי ושהאופציות היחידות שלנו הן לשדרג או לבטל.

המזל היה שהם היו די טפשים כי הם המשיכו לפרסם את אותו מיקרו, הפעם במחיר של 840 ש"ח.
כמובן שהתקשרנו ושאלנו בצורה תמימה האם המיקרו נמצא במלאי, מה מחירו והאם ניתן לבצע הזמנה. נעננו בחיוב. אז כמובן שאלנו אותם מדוע הם לא מכבדים את ההזמנה הקודמת שלנו ב-799 ש"ח תוך כדי צין מספר ההזמנה. שקט על הקו, אמר שיחזרו אלינו.

בסוף הם חזרו אלינו, התנצלו ואמרו שפשוט חלה "טעות" וקיבלנו את המיקרו המיוחל במחיר 799 ש"ח. הבאנו את הקבלה לחנות ממנה "רכשנו" (כלומר, שילמנו עליו אבל לא לקחנו) את המיקרו הראשון, קיבלנו החזר כספי ובלנדר.

מקרה נוסף ודי דומה היה ברכישת כרטיס טלויזיה. הפעם מכירה קבוצתית באינטרנט. הטריק הוא לפתות אנשים במחיר זול למוצר שבכלל לא נמצא במלאי ואז להציע לשדרג. גם כאן התעקשנו וקיבלנו את המוצר המקורי. גם כאן היו שיחות עם אחראים וצעקות ואיום בתביעה (כיצד הם מציגים מכירה קבוצתית עם לכאורה עוד X מוצרים במלאי עד לסגירת הקבוצתית כאשר אין להם בכלל מלאי?).

מקרה אחרון היה עם רכישת מיטה. הורי רכשו מיטה מתכווננת מחברה ידועה, חנות רגילה (לא אינטרנט) בסכום מכובד בהחלט. הכל טוב ויפה, היה עיכוב קל בלו"ז אבל זה עוד נסלח, ביררנו איתם מראש מה לגבי המיטה הישנה והם אמרו לנו שהם לא נוגעים בא, ואם אנחנו רוצים שהם יפרקו ויפנו אותה זה עוד 250 ש"ח.
טוב, ביום בו הם היו אמורים להגיע פירקנו בעצמנו את המיטה, הורדנו אותה למטה (נחטפה תוך פחות מ-5 דקות), מחכים שיביאו לנו את המיטה החדשה ומקבלים טלפון מחברת ההובלה. מתברר שהניילון נקרע ואחד המזרנים התלכלך. המובילים המליצו לנו שלא לקבל את המיטה וקיבלנו את המלצתם.

טוב, זה היה בדיוק ערב חג אתו הורי נאלצו לבלות על מזרן (מהמיטה הישנה) על הרצפה.
כמובן שהמוטיב החוזר של שיחות וצעקות חזר על צמו. אחרי החג אמרו לנו שתוך יומיים מביאים להם מיטה חדשה. הדבר היה נראה קצת תמוהה כי לא היה ברור כיצד הם הספיקו להכין מזרן חדש.
טוב, חשבנו שכאן נגמר הסיפור, אבל ברגע שהרכיבו את המיטה, גילינו שאחד המזרנים הכיל כתם, בדיוק בואתו אזור של המזרן שהתלכלך, הם פשוט ניסו לנקות אותו ולשווק אותו חזרה כחדש.
צילמנו את המזרן, אפילו המוביל צילם אותו בסלולרי שלו, שלחנו מייל זועם, שיחות טלפון.
בסופו של דבר הגענו להסדר בו החליפו לנו את המזרן לחדש + פיצוי כספי.

עכשיו, תקלות קורות. קורה שההובלה לא היתה תקינה ומזרן התלכלך. החוצפה היתה שהחזירו לנו את המזרן הפגום (לאחר ניקוי אמנם) והמוכתם ועוד מבלי לידע אותנו בכך. מה הם חשבו? שאולי לא נשים לב? שנוותר להם?

מה שמשותף לכל המקרים שלפי נסיון מר קודם, אם לא היינו מראים אסרטיביות, מנדנדנים ומקימים עולמות, יש סיכוי שלא היינו מקבלים את כל הדברים שהגיעו לנו על פי חוק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר