לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2007, 21:11
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
החלטת ארגון המורים - תקדים גזעני ומסוכן!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יש! ארגון המורים: שביתה במגזר היהודי החל מיום רביעי"

כך מסרה לכתבנו דוברת ועד התלמידים במגזר הערבי.

זהו עוד בטוי לאפליה מבישה כלפי הנוער הערבי.

"השנה יש לנו בגרויות ואם המורים לא ישבתו - עלולים להכניס משגיחים חיצוניים מבין המורים שכן שובתים ואז, מי יתן לנו את התשובות בזמן המבחנים" כך ספרה בקול בוכים 'עזמית' בת ה17 מנצרת.

האם לנער הערבי צרכים שונים משל היהודי? - אמר בזעם הד"ר הקדמון לעניני שלום הילד והמועצה.
אם יתפסוהו מעתיק - לא יורידו לו ציון? אם יאחר - לא יוזמן לשעת אפס? אם ידגדגו אותו - לא יאלץ לכתוב חיבור בן אלף מילים בנושא: 'הצחוק טוב לבריאות'?

בעוד שהנער היהודי יהיה פנוי מן השממון השכלי ויוכל להעסיק מוחו בלמידה אמיתית - יאלץ הנער הערבי להמשיך ולשנן מידע לא רלוונטי. בעת שהילד היהודי יהיה מוגן בביתו מן האלימות הבית ספרית - יאלץ הילד הערבי להגיע כל בוקר לגוב האריות הקרוי בית ספר.

חבה"כ טיבי נשא נאום מרגש: "יש לי חלום! כן, יש לי חלום! ובחלומי ישכבו הנער היהודי והנער הערבי זה לצד זה בחוף אולגה! כן, יש לי חלום! ושניהם ישתזפו ולא יזכרו כלל מי זה בני גורן ומה קרה לשתי הרכבות שיצאו זו לקראת זו וטבעו בבריכה שהמלאה משני ברזים! כן!! יש לי חלום!

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 07-10-2007 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2007, 22:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
דוגמא חינוכית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "יש! ארגון המורים: שביתה במגזר היהודי החל מיום רביעי"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://news.msn.co.il/NR/rdonlyres/3A85C105-98DD-42BC-A152-493317729A12/290097/tmpA1Item.jpg]

יאלה יאלה חבריה - קדימה לשביתה. נראה להם את כוחינו - נשבש את סדרי החיים. נשלח עשרות אלפי תלמידים לרחובות - שיחשפו לרחוב. אולי יקבלו שם חינוך יותר טוב.
למורים אל תדאגו למחסור במזומנים - הכנתי קופה לתקופה ארוכה.

ואני (כן אני הכותב) מקווה שהפעם הממשלה לא תכנע ולא תשלם בסופו של דבר דמי שביתה - שיעשירו את הקופה לסבוב הבא.
ולמורים נכון שמגיעה לכם תמורה ראויה - אבל בשביל זה חייבים לעבוד בתחומי בתי הספר במשרה מלאה.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 07-10-2007 בשעה 22:48.
ישן 08-10-2007, 06:41

אתה חסר הבנה או עושה את עצמך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""לצערך"? והנה שוב הסברצ בלי להתכוון למה כ"כ חשוב שמורים ישבתו..."

היכן כתבתי שלא מגיע לאדם תוספת וותק ?

נכון אסור שהתוספת תהיה אוטומטית - היא חייבת להנתן ולהקבע על פי תוספת יכולות, כישורים והישגים.

התוספת האוטומטית היא אם כל רע ואינה מבדילה בין מאמץ לבין בטלה, בין השתדלות לבין אדישות, בין מתן הנשמה לבין חיפוש התרוץ מדוע שלא לצאת לעבודה.קיימים מורים שמגיע להם יותר מאחרים והם אלו ה"נשחקים" בגלל תביעות בלתי ראליות של נציגיהם ששכרם 19,999.99 ש"ח ללא הוצאות (ספקולציה בשיטתו של אורי ועל פי הצהרת יו"ר השביתה שמשכורתו פחותה מ- 20 אלף ש"ח).

הדרישה כל כך פשוטה שיתנו 100% ויקבלו 100% - על פי המקובל במשק הציבורי לגבי כלל האקדמאים.

מי שחפץ להשוות עצמו למשק הפרטי - קיימים מכונים ובתי ספר פרטיים שם השכר גבוה יותר. אבל שם חייבים גם לעשות מאמץ.
ישן 08-10-2007, 07:46

אני מסוגל להתחרות עם כל הכותבים בפורום כולל אתך בהקשר ליכולת הכתיבה שלי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כתבת שאתה בעד ה-ת-נ-י-י-ת תוספת ותק. זוהי התנגדות לעקרון תוספת ותק."

הידע ההיסטורי והכללי והיצירתיות.

אינני בטוח אם שמת לב שהרבה מהרעיונות שאני מביע מופיעים מאוחר יותר ע"י שרים ורוזנים. לא משום שהעתיקו ממני ו/או שלחשתי אל אזנם - אלא משום שהגיון הבריא הוביל אותם לשם.
אפילו אתה בסתר לבך יודע שאני צודק ורבים מהדברים שאתה מתריס כנגדי הם לצורך הויכוח בלבד.

הגיע הזמן שתרגע, שתנסה להבין וגם תפנים.

אולי אני כותב בשפה גבוהה מדי בעבורך, משתמש בציטוטים מן המקורות ומן הספרות, הקשים עליך לעכול. אני מציע שאתה תנסה לעלות ברמה לי אין כל כוונה לרדת לדרגתך ו/או לדרגה של כותבים אחרים בפורום.
ישן 08-10-2007, 08:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
LOL, היציאה עם ה"שפה הגבוהה" היא להיט אדיר:)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אני מסוגל להתחרות עם כל הכותבים בפורום כולל אתך בהקשר ליכולת הכתיבה שלי"

דן, אתה מתקשה לכתוב את המילה "היית" בלי להתבלבל, כך שתמוה שאתה בכלל מעלה על הדעת
שיש משהו גבוה בכתיבה שלך...
אין ספק שאתה מאוד יצירתי - אתה מסוגל להטות את השורש כ.ב.ש בכל דרך אפשרית. מכיוון
שה"רעיונות" שלך הם בסה"כ דקלומים של מה שאורי אבנרי אמר אתמול, אני חושב שאתה לוקח
לעצמך המון קרדיט - ובאשר לרוזנים ולשועים שמאמצים את הרעיונות הללו: אכן, יש אנשים שיעשו
הכל כדי לחמוק מאישום פלילי, גם צעדים הרסניים מבחינה בטחונית...

דן, אני לא חושד שיש כאן מישהו שיכול לטעון ש"אתה" (יותר נכון, הקדוש שאתה מצטט) צודק. אי
אפשר להיות צודק כאשר העמדות שלך הן גמישות יותר מאשר גומי. לאף אחד בעולם לא ברור מהו
הקו האדום שלך. נכון לרגע זה, הדבר היחיד שברור לגביך זה שאתה בעד לגרש יהודים, ואם מסתבר
שזה הוביל להחרפת הטרור - אז פתרונך הוא גירוש עוד יהודים. קצת קשה לראות איך אתה מעלה
על הדעת שמישהו שאינו שלומיסט מושבע (או חשוד בפלילים) יכול לקחת ברצינות רעיונות כאלה.
סע לנתיבות - תתענג על הבאת השלום ליישוב נוסף...
ישן 08-10-2007, 08:09
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
קל נורא לקבוע ריטריון אובייקטיבי - אלא שכרגיל אתה שוכח שהארץ לא נגמרת בגוש דן...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לדעתי השיטה הרקובה ביותר הוא תגמול אוטומטי-האוטומט פועל כנגד המצויינות וההישגיות"

מה לעשות שבפריפריה יותר מסובך לספק תנאים זהים, וכך אתה בעצם מתחייב שמורים שם ירוויחו פחות.

הגישה שלך, בסופוט של דבר נועדה ליצור מנגנון לפרוטקציונרים (מה הבונוס שתיתן למורה שישקיע
רבות ב"לימוד השלומיזם ובביעור הנגע ההתנחלותי"?), ולא שום דבר אחר. אתה צריך להבין
שברגע שתיצור מנגנון שבמסגרתו רוב המורים לא יקבלו תוספות וותק - לא יהיה לך כוח אדם
שימשיך בזה, ואם יש דבר שאפילו אתה אמור להבין, זה שניסיון הוא קריטי בכל הנוגע להוראה...

בכל מקרה, השיטה הקפיטליסטית הנלעגת שאתה מציע, היא בדיוק הסיבה שבגללה תהיה שביתה.
אם רוצים שתלמידים ייצאו מביה"ס ויידעו לכתוב "היית", ויוכלו לספר על מה שכתוב בתנ"ך (ולא איזו
גירסא ערוכה שמבטלת את קיומם של שניים משלושת האבות...), ויוכלו לדעת היסטוריה ברמה
בסיסית, ומתמטיקה ברמה בסיסית - יש צורך בשיפור תנאי המורים. דן, תודות לשביתה הזו, צאצאיך
אולי ייהנו ממה שאתה לא נהנית ממנו - הוראה ברמה גבוהה. עליך לברך על השביתה הזו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר