לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 22:15
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
מידע Is the War Over? מיקרוסופט מורידה את ה- WGA מ- IE7.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.edonis.fr/public/images/internet/ie7-logo.jpg]

מיקרוסופט משחררת גריסה חדשה ל- Internet Explorer 7, שאחד משינויה הוא הורדת ה- Windows Genuine Advantage אשר אמור למנוע התקנה של התוכנה על מחשבים המריצים עותק פירטי של Windows. (ההודעה על שיחרור הגירסה הנ"ל בבלוג הפיתוח של IE7)

שינויים נוספים
:

• The menu bar is now visible by default
  • The Internet Explorer 7 online tour has updated how-to’s. Also, the “first-run” experience includes a new overview
  • We’ve included a new MSI installer that simplifies deployment for IT administrators in enterprises

הורדת הגירסה החדשה (באנגלית בלבד)
דף הבית

לפי דעתי, הם חושבים שככה יהיו יותר דבילים שיורדו את החרא הזה, והם ימשיכו לשלוט בשוק הדפדפנים עם חתיכת חרא, שהם קוראים לה דפדפן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2007, 18:33
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
אולי IE חרא ואנשים יורדים עליו סתם...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "פחחח מהיר יותר. תן לי קוד HTML ואני אצייר לך את הדף יותר מהר ממנו."

אבל לא צריך להתכחש לעובדות האמיתיות!
הוא מציג 100% מהאתרים והוא באמת מאוד מהיר!

אם נגיד אני רוצה משהו מהיר להוציא מהאינטרנט אני לא אכנס ל-FF כי ייקח זמן עד שהוא ייטען בגלל התוספות ובגלל שהמחשב שלי כבר ישן. אז אני משתמש ב-IE לדברים כאלה.
------------------------

חוץ מזה. לכותב האשכול:
לא יודע אם להגיד ש"המלחמה נגמרה"
אבל יש פה היגיון. הם לא רוצים שמשתמשים שיש להם ווינדווס מקורי יעברו את המסכת המעצבנת של הבדיקת מקוריות מאחר שכבר יש להם ווינדווס מקורי.
ואיך ניתן להבטיח את זה? לכל מי שיש כבר IE7 יש ווינדווס מקורי כי בלי ווינדווס מקורי אתה לא יכול להתקין IE7. וגם עם כל מיני פריצות לווינדווס וקראקים לא חוקיים, זה עדיין קשה.
(אני אגיד את האמת, כשלא היה לי ווינדווס מקורי בגלל טכנאי דפוק אני חיפשתי כל מיני פריצות.
ולא הצלחתי, עד שפשוט קניתי ווינדווס מקורי ועכשיו יש לי הכול בצורה חוקית.)
אז אם יש לך IE7 זה אומר שיש לך מקורי וכבר עברת בדיקות ואתה יכול להוריד חופשי. זה דווקא דיי טוב. אבל לא בדיוק, כי אין כבר מה להוריד מהאתר של מיקרוסופט. אחרי שהיה לי ווינדווס מקורי כל מה שהורדתי זה עדכונים שבאים בצורה אוטומטית ואת ה-ווינדווס מדיה פלייר 11 ואת ה-IE7.
זהו.

ביי.
ישן 06-10-2007, 19:13
צלמית המשתמש של S - Designer
  משתמש זכר S - Designer S - Designer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.03
מיקרוסופט לשניה לא חושבת על הלקוחות שלה, אלא על הכסף שלהם.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אולי IE חרא ואנשים יורדים עליו סתם..."

הם לא עשו את זה כדי שלך (במיוחד אם אתה בעל רישיון חוקי של Windows) יהיה יותר נוח להוריד את זה.
תקרא את המשפט האחרון בהודעה הראשית.

הגוש חרא הזה לא מציג 100% מהאתרים, וגם את רוב אלה שהוא מציג זה בגלל שתוכניתנים רבים מתחשבים במשתמשי IE המסכנים שאינם מכירים שום חלופה אחרת לדבר הזה, ומשקיעים שעות רבות בכתיבת קוד שיתאים גם לו (בניגוד אליו כל דפדפן אחר שתתן לו קוד xhtml תקין הוא יקרא אותו טוב). ומצד שני, תוכנתני Microsoft (גם אם הם אינם עובדים שם הם נקראים ככה) כותבים כמו חבורה של קופים ואם זה מוצג טוב בגוש חרא הם מרוצים, ובגללם אתם משתמשים בזבל הזה.

דרך אגב, אם לא הצלחת למצוא דרכים לפריצת Windows, אז אתה לא ממש סיפור הצלחה.

ישן 07-10-2007, 18:33
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "מיקרוסופט לשניה לא חושבת על הלקוחות שלה, אלא על הכסף שלהם."

מעניין את ה-_ שלי (השלם את החסר) מה אתה בתור מעצב אתרים חושב. אותי מעניין בתור משתמש פשוט מה אני מקבל באקספלורר לעומת פיירפוקס. באקספלורר אני מקבל הכי פחות כאבי ראש אולם בפיירפוקס אני מקבל הרבה יותר פיצ'רים. רוב האנשים יבחרו בפחות כאבי ראש ויקריבו את הפיצ'רים. אנשים רבים כמוני ניסו את פיירפוקס ולא נשארו איתו להרבה זמן...

כמובן שברגע שהם לומדים על מקסתון ואיך שהוא לא מקריב כאבי ראש ונותן כמעט את כל הפיצ'רים שיש לך בפיירפוקס (למעט דברים מאוד מתקדמים שרק פרומיל משתמשים בהם כמו greasemonkey), בלי שתצטרך תואר ראשון במחשבים כדי להתמודד עם העניין, אז הם נשארים עם מקסתון. למרות שנתקלתי כמה פעמים באנשים שעדיין חוזרים ל-IE מדי פעם כי הם רוצים את הפשטות הגמורה מדי פעם. גם אנשים שעובדים עם מקסתון וגם כאלה שעובדים עם פיירפוקס. אנ'לא פסיכולוג אז אני לא בטוח שזו הסיבה (פשטות). יכול להיות שזה סתם לא חשוב להם מאיזה דפדפן הם גולשים כי הם רוצים אפס פיצ'רים והכפתור של IE היה הכי קרוב לאצבע שלהם. אנא עארף?!

לכן אני בדרך כלל משאיר את IE המקורי חבוי ב-All Programs ומדביק קיצור דרך רק לדפדפן בודד (מקסתון) למעלה ב-Start ובדסקטופ וב-Quicklaunch כדי לאנוס את המשתמש העצלן (שאני דואג לו) לעשות את הדבר הנכון כל פעם... ואם תשאל למה, אז זה בעיקר בגלל שכשאני פתאום מתייצב מול המחשב שלהם, עם 3 חלונות IE7 פתוחים שבכל אחד כמה טאבים, אז אני מתחיל להתעצבן כי קשה לי לנווט ולוותר על פיצ'רים של המקסתון (שהתקנתי להם במחשב) כמו URL Alias או מנועי חיפוש חכמים, או שמירת הטאבים בתור קבוצה וכו וכו.

נערך לאחרונה ע"י "ר" בתאריך 07-10-2007 בשעה 18:46.
ישן 07-10-2007, 19:54
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "קודם שהחבר ירגע."

כן כן, אני באתי והורדתי את תרבות הדיון באשכול הזה. בכל מקרה זה די שקוף שאתה ממורמר כי "הדבילים" (המשתמשים הפשוטים) פשוט מסרבים להכיר ב"עליונות" הגזע..אני מתכוון התוכנה שאתה משתמש בה (כנראה Firefox או Opera).

בזכות מקסתון, המצב לא ישתנה, ומנוע IE7 או אולי IE8 יהיה המנוע השולט בשוק הדפדפנים בעוד 5 שנים. אם לא היו חלופות מעולות מבוססות Trident (קריא מנוע IE) אז באמת אפשר היה לדמיין ש-Firefox או Opera היו לוקחות את הבכורה.

הסיבה שאתה כה ממורמר היא שאתה פשוט יודע שמה שאני אומר הוא 100% אמת יצוקה, וזה פשוט לא לרוחך... סורי, זה העולם. תתמודד איתו, ואם אתה לא מסוגל, אז תמשיך לשחרר קיטור כל פעם בקללות על IE שאף משתמש אמיתי לא יתייחס אליהם. מבחינתו של המשתמש קצה אתה סתם מחרבש בשכל. הדרך היחידה לשכנע משתמש קצה לעבור לפיירפוקס זה אם תתן לו דולר אחד או שניים כל יום שהוא משתמש בדפדפן הזה. הנה נתתי לך את הנוסחה הסודית איך להפיל את מיקרוסופט. חינם לא מספיק.

רוץ עם זה.

ישן 07-10-2007, 20:45
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "ואתה לא מוכן לקבל את זה שאתה אידיוט, עצלן ושמתקפל מכל דבר קטן."

זיו, זה בסדר. "המעצב": אני אהיה ה-bigger man בין שנינו ואתעלם מההעלבות הילדותיות שלך.

ואני לא אתן לך את העונג שאני לא אגיב להודעות שלך כראות עיניי.

המנוע רינדור של אקספלורר הוא הבחירה הכי טובה עבור משתמש קצה בימינו ובשנים הקרובות (כמו שאמרתי קודם). אתה יכול להמשיך לנבוח, ואנחנו נעבור בשיירה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר