לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2007, 13:10
  thebestdw thebestdw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי bebulbal שמתחילה ב "אחי, אף אחד לא מצליח לישון 8..."

אוקיי, תודה על התשובות עד עכשיו..
אבל אני רוצה להבהיר את המצב שיש כאן.
עד לפני כמה חודשים (2-3) עשיתי עם עצמי חושבים והגעתי למסקנה שאני לא כל כך רוצה טייס (מסיבות שונות שלא נוגעות כרגע לעניין) ואני מעדיף חובלים או גדודים/יחטיות.
אבל לפני שבוע וקצת ההורים שלי שאלו אותי על טייס ועל למה אני לא מתאמן ומתכונן בשביל זה, ואז סיפרתי להם שאני לא מעוניין לעשות את הגיבוש.. לאחר מכן הם התחילו להסביר לי למה כל מה שחשבתי לרעה על טייס לא נכון.
בנוסף הם סיפרו לבן דוד שלי (שהוא טייס) שאני לא רוצה ואז הוא התחיל לצחוק עלי P:
בקיצור, לפני שבוע וקצת הבנתי שאני כן רוצה טייס.. אבל אני יודע בוודאות שאם אני ניגש במצב הנוכחי שלי (מבחינת כושר) אני אולי ישרוד יומיים .
עכשיו יהיו את אלו שיגידו שלא מחפשים אנשים סוסים וכו'.. אבל אני מכיר את עצמי, ואני יודע שאם אני לא יתאמן אני לא יעמוד בזה (אפילו אם יהיה לי המון כוח רצון עדיין הגוף לא יהיה מסוגל לעמוד בזה).
לפני שבוע בערך התחלתי להתאמן בחדר כושר (כל יום) אבל אני לא אספיק להכנס לכושר עד הגיבוש ואני גם סתם יגיע עם שיברי מאמץ.. אז זאת הסיבה שאני רוצה לדחות את הגיבוש.
אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי ולענות על שאלותי (שיבואו בהמשך) ולא סתם להגיד "אם לא התאמנת עד עכשיו זה בעיה שלך" או דברים בסגנון..

תודה מראש
נדב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר