לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2007, 20:29
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי lini18 שמתחילה ב "[b]אפשר בבקשה יותר תגובות? זה..."

את נורא חמודה (באמת, הבקשה שלך מנוסחת בצורה נוגעת ללב ), אבל אצלנו לא נהוג לבקש תגובות...
בכל מקרה:
קודם כל, למדי לא להקריפ את התמונות בכל מיני קרופים מוזרים. אם את עושה קרופ - שמרי על יחס 2:3 בין הצלעות (או 3:4, שזה היחס שהמצלמה שלך נותנת אם את מצלמת בקומפקטית), כדי לתת תחושה מקצועית יותר, ולא תחושה של קרופ-מתחמק (קרופ שמנסה להעיף אוביקטים לא רצויים מהתמונה. קרופ מאולץ כזה, את יודעת...)
שתי התמונות הראשונות משעממות, לדעתי. אין תפיסה מיוחדת של החתולה, ואין איכות טכנית בשמיים (קומפוזיציה רגילה, רקע קצת מבולגן וקצת טשטוש בתמונה השניה).
השלישית מתוקה. קומפוזיציה לא רעה (שתשתפר אם תעברי ליחס של 2:3, או לפחות 3:4), תפיסה יפה וצד טכני בסדר גמור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 14:38
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי lini18 שמתחילה ב "[b]סליחה שאני מקפיצה "שוב"..."

זה בסדר, התדיינות היא דבר מקובל בפורום, אפילו אם היא כוללת הקפצת האשכול של עצמך...
ולענייננו: הבנתי את כוונתך, אני מבטיחה לך. אני יודעת שאת לא ילדת צומי, או איזו בחורה אלימה ודורסנית שרוצה להשיג תגובות לאשכול שלה בכוח, ע"י רמיסת אשכולות של אחרים. זו ממש לא היתה כוונתי. אבל יוצא שאם את מקפיצה את האשכול שלך - בהכרח דחקת מטה אשכולות של אחרים, שהגיעו בצדק להיות גבוהים יותר מהאשכול שלך (ולמה "בצדק"? כי הם נפתחו אחריו ולכן זכותם לקבל את דקות החשיפה שלהם, או שהגיבו להם אחרי שהגיבו אליך, ולכן שוב - הם זכו בצדק "לעקוף" את שלך. הם פשוט השיגו יותר תגובות).
אם כל אחד מאיתנו ינסה להקפיץ את האשכול שלו כדי לקבל עוד תגובות - כל הפורום יהפוך להיות מסחרה של בקשות ודרישות לתגובות (מראה מאווווד לא רציני), ואשכולות לא יצליחו לקבל תגובות נורמליות, כי כל הזמן הם יידחקו ע"י אשכולות אחרים. (וגם אשכול שיוקפץ כמו שאת הקפצת את שלך - לא יקבל תגובות, כי מיד יבואו אחרים ויקפיצו עוד יותר את האשכול שלהם.)

שימי לב, זו לא דרישה מוגזמת או חצופה, וזו לא איזו המצאה שלי. אם תריצי חיפוש בפורום על המילים "להקפיץ"/"לדרוש" ודומותיהן, תראי שגולשים רבים זכו להערה על כך שלא נהוג להקפיץ אצלנו אשכולות בבקשה לתגובות. גם בפורומים אחרים העניין לא נהוג.
הנה אשכול שלי שלא זכה למספר התגובות שקיוויתי לו, ובכל זאת לא הקפצתי אותו. את חושבת שלא רציתי לקבל תגובות כדי ללמוד מהן? בטח שרציתי. אבל אלה החיים, וצריך לחיות עם זה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=305141
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר