לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2007, 23:16
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
עזרה בקשר לSeaTools, מה זה אומר על ההארדיסק?

הרצתי את SeaTools על ההארדיסק שלי דרך Hirens Boot CD, עשיתי Full Scan, בסופו של דבר הוא אמר לי שהסריקה לא עברה בהצלחה והיו כ-800 Errors, רובם היו תחת התיאור 40h, שלפי התיאור שם אם אני לא טועה זה Error שאי אפשר לתקן.. עכשיו השאלה שלי היא מזה אומר שיש לי Bad Sectors? זה הפיך? אם אני יפרמט את המחשב זה יסתדר? או שאני צריך להשתמש באחריות שלי ולהחליף את הדיסק..? השתמשתי גם ב Norton Disc Doctor שמגיע בדיסק והוא מצא גם את אותם Errors רק שהוא גם סימן איזה 10-12 נקודות ב-B שאני מניח שהוא מתכוון לסקטורים פגומים.
מה אתם אומרים? מה לעשות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2007, 00:15
  IpDo IpDo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "עזרה בקשר לSeaTools, מה זה אומר על ההארדיסק?"

לא מכיר את שתי התוכנות.
אבל לגבי סקטורים מתים:
קודם תריץ תוכנה לדוגמת Active SMART שתראה לך בצורה פשוטה וברורה מה מצב ה HD שלך ואם הוא עדיין "שמיש" אם הוא לא אז רצוי שתממש את האחריות.
http://www.ariolic.com/activesmart/

אם כן אז יש את הדרך הקלה:
וינדוס יודע "לעקוף" את הסקטורים האלה ובעצם להעלם מהם.
הוא עושה את זה ע"ב מחיצות עם SCANDISK אתה נכנס למאפינים במחיצה שאתה רוצה לבדוק, בוחר ב Tools Error-checking ומסמן ב V את Scan for and attempt recovery of bad sectors.
ד"א Norton גם משתמש בזה לתיקון ככה שאין סיבה להשתמש בו.

השיטה היותר רצינית היא לעשות פירמוט אפס.
זה שונה מפרמוט רגיל מכל מיני סיבות אבל הוא בעיקר מנסה "לאפס" את *כל* הסקטורים (כולל המתים) ולפעמים זה עוזר לתקן כמה מהם.
רצוי לעשות את זה עם התוכנה שקיבלת עם ה HD, ואם אין אז יש כל מיני תוכנות פירמוט שיודעות לעשות את זה.

בכל מיקרה, כל עוד לא עברת את ה"סף האדום" אין יותר מידי בעיה להשתמש ב HD כזה.
ישן 23-08-2007, 00:47
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "שלח את התוצאות ל"

אני עובד על Windows XP Professional, הסיבה שהחלטתי לבדוק את הכונן כי הייתי נתקל לא מעט בכל מיני שגיאות של Cannot Read Data גם בעבודה סתם ככה על המחשב וגם שהייתי מנסה לצרוב קבצים למינהם הצריבה היתה נתקעת באותה טענה.
הפעם האחרונה שהתקנתי את המחשב היתה ביום שהרכבתי אותו לפני בערך שנתיים אני מעריך, היו לי בעיות ונאצלתי לתקן את המערכת הפעלה כמה פעמים (סוג של התקנה על התקנה), אבל לא יצא לי עוד לפרמט אותו כמו שצריך ולהתקין כל מחדש.
ולא אני לא מכבה את המחשב אף פעם, בעיקרון הוא דולק כל הזמן, אם אני מכבה אותו זה רק בצורה מבוקרת, ובמקרה של הפסקות חשמל יש לי אל-פסק רציני ששומר שלא יקרה למחשב כלום, ומכבה את המחשב במקרה של בעיה בחשמל.
בקשר ללשלוח את התוצאות, אני לצערי לא יכול לעשות את זה כי אין לי שום דרך לשמור אותם, SeaTools עובדת דרך Dos ומאחר ואין לי כונן דיסקטים הוא לא נתן לי אפשרות אחרת לשמור את הקובץ לוג שלו, ניסיתי לשלוח ישירות להדפסה אבל גם זה לא הלך כנראה כי המדפסת שלי היא USB והיא לא תומכת DOS.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר