לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 08:55
צלמית המשתמש של speed19866
  speed19866 speed19866 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.05
תודה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "התאורה כן נראית לי מרוככת..."

בכל מקרה זאת תמונת ביוטי כל הצבעים אמורים להיות רכים ודהויים קצת כי זה כל הפואנטה בצילום הזה שהכל יצא רך עדין באווירה שלווה תמיד אפשר להוסיף עוד קונטרס ולחזק את הצבעים כמו הדוגמה למטה ולגבי מה שאמרת שחף לא הבנתי כל כך..."היא נורא נורא חזרה. כאבו לי העיניים, במובן הפשוט של המילה."
בכל מקרה אשמח לשמוע עוד תגובות וערות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/08/20/65962015.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2007, 11:42
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי speed19866 שמתחילה ב "תודה על התגובות"

התכוונתי "נורא נורא חזקה". כלומר התאורה מרוככת (סופט בוקס ריכך אותה, אם אני מבינה נכון את ההשתקפות בעין), אבל בעוצמה חזקה מדי. הבחורונת כ"כ בהירה שכאבו לי העיניים להסתכל עליה.
אני מבינה שבביוטי מהסוג הזה צריך לתת תחושה חלבית, קרמית כזו, אבל לא צריך להגזים. אני גולשת על מסך LCD. היטיתי אותו למטה (לכיוון שמכהה אותו), והלחיים והמצח לא התכהו, מה שאומר שהם שרופים. עור שרוף הוא הדבר הכי לא ביוטי שיש, לפחות לעניות דעתי.

אני ממש אשמח לקבל את קובץ המקור (מוקטן, אם אתה מפחד מגניבות) ולנסות לערוך אותו כמו שאני מתכוונת.

עריכה: מה שאני אוהבת בך הוא הענווה שלך. אתה מדבר בטון נעים ולא מתנשא, ומקבל ביקורות מכל אדם, גם מי שלא עובד בצילום ביוטי, ולכאורה פחות מבין ממך. הלוואי שתמשיך ככה.
ישן 20-08-2007, 18:44
צלמית המשתמש של speed19866
  speed19866 speed19866 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.05
בכל מקרה אני שמח שחלקם פה אהבו אותה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speed19866 שמתחילה ב "צילום ביוטי בסטודיו"

תודה על התגובות אני מעריך זאת אולי הצילום הוא יותר מדי בהיר או חלק טוענים שזה שרוף יכול להיות כל אחד ודעתו ואני מקבל זאת לגבי החומר שמופזר לה מעל החזה מפוזר באמת מרצון שזה יהיה בגסות רציתי שהיא תיהיה זוהרת עם כמה שיותר צבעים חיים בתמונה..
לגבי הרקע חיפשתי לראות איפה זה ניראה מודבק ולא מצאתי אבל כנראה eyalpa יש לך עין חדה ועמוקה...
והמצולמת רצתה להביע את יופיה בתמונה מעבר לזה אין ולא אמור להיות תחושות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר