לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2007, 18:20
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
עקיצת 4 על 4 (יציאה מתפקיד בעזרת קק"צ)

שלום רב לכולם,
תחילה אני רוצה להיתנצל אולי על הטורדנות שאני גורם לה במספר ימים האחרונים נוכח השאיפה לעזוב את הבסיס בו אני נמצא כיום.

כזכור לחלקכם, התגייסתי במרץ ולאחר שנפצעתי בגיבוש ולא טיפלתי בפציעה כראוי נאלצתי לעבור מספר ניתוחים, כך שבסופו של דבר נצטרכתי להוריד פרופיל ולשמש כתומך לחימה [טבח(!!!)] בבא"ח.

אני יותר ממודע לעניין שמשאת נפשי(לעזוב את הבא"ח) לא עונה בקנה אחד עם הבירוקרטיה הצבאים, (אם זכורני לא בוגד בי, זהו היה יוליוס קיסר שאמר: "שצבא שבו חייליו הם אלו שיקבעו את אופי שרותם וצוויון השרות, סופו כשלון")

אך בכל זאת אני אינני לא יכול להישאר אדיש להחלטה טיפשית שכזו להשאיר אותי בתור טבח!
יש לי קב"א 56 דפ"ר 90, ומספר גורמים פתחו בפניי דלתות לתפקידים בעלי צווין מעניין ואתגרי, הרבה יותר מטבח, כל זאת, כמובן, מתוך הנחה שאני אצליח לצאת ממקום שרותי ולהגיע לבקו"ם.
מיותר לציין, שכבר הבנתי את כל הפרוצדורה של לאחר יציאה מהבא"ח, ההשלחות למז"י, וקבלת טופס ההמראה על מנת לצאת ממז"י ולהתקבל לשנוי שיבוץ בבקו"ם.
כיום אני יכול לאודות שלמדתי היטב את הפרוצדורה הצבאית תוך כדי שאיפה ומטרה עיקרית, והיא יציאה מהבא"ח והגעה למקומות שונים, בהם אני אוכל לתרום יותר, ויד בבד הם יתרמו לי הרבה יותר עניין בשרותי הצבאי.

הבעיה העיקרית שלי כרגע היא היציאה מהבא"ח, בימים האחרונים אני מנסה לעשות כל דרך אפשרית על מנת לצאת מהבא"ח, אחת הדרכים שעליה שמעתי כיכולת לעבוד היא דרך שנראת "עקיצת 4 על 4" ומיטב הבנתי, מדובר, בבקשה לצאת לקורס קצינים, ולאחריו, לא להסכים לחזור להשלמה ולבסיס ממנו יצאת לקורס, דרך נוספת, קלה יותר, אך לדאבוני גם פחות רלוונטית עבורי היא ויתור קצונה המהלך הקורס בבה"ד ושליחה ישירות למז"י, הסיבה שדרך זו פחות רלוונטים עבורי היא כיוון שאינני רוצה להיות ותרן קצונה, דבר שכל הדעות מחתים את השרות הצבאי, דבר שאינני מוכן לעשות!.

לסיום, ברצוני רק לשאול לכל היודעי דבר, מי שמכיר את העקיצה המדוברת, אשמח לקבל מידע, ודבר נוסף, בהנחה שיש לי את המתאם קצונה הגבוה ביותר, מהו הפז"מ המינימלי הדרוש כדי לצאת לקק"צ.

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:37

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר