לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2007, 22:12
  Jezper Jezper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאולין צפוני שמתחילה ב "להתאמן לבד או בעזרת קורס הכנה??"

תשמע לפי דעתי זה תלוי למה אתה חותר...אם אתה מתכוון להגיע ליום סיירות ואז לגיבוש כלשהו...אז רק כושר קרבי בתוכנית מסודרת בגלל שאתה לא משיג שם רק כושר אלא סוג של מנטליות שונה...שתמיד יש לתת עוד ומלמדים אותך דברים שאתה לא תוכל ללמוד ולהתאמן לבד עליהם...וחוצמזה שאתה עם עוד אנשים תמיד אתה תתן 100% + עוד, וזה כי תמיד תהיה התחרות בין האנשים!

אם אתה רק רוצה לעשות כושר לעצמך בלי קשר לגיבושים עדיין הייתי ממליץ על תוכנית כושר מובנת במקום מסודר אבל פה זה כבר נתון לויכוח ואם זה יקר לך אז אפשר לוותר...בכל מקרה לא כל תוכנית מהאינטרנט מתאימה לך ואתה צריך לבדוק את זה ולהתייעץ עם מומחה שלא תהרוס לעצמך תגוף!

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2007, 22:53
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
אני אישית לא מאמין בקבוצות הכנה לצה"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאולין צפוני שמתחילה ב "להתאמן לבד או בעזרת קורס הכנה??"

לדעתי זה סתם דרך לשאוב ממך עוד כסף.
בתור אחד שהתאמן (חודש) בקבוצה כזאתי ולאחר מכן עזבתי אותה מיוזמתי.

אבל זוהי ההשקפה שלי ורק שלי!

אני מאמין שכל מה שאתה משיג בקבוצות כושר האלה אתה יכול להשיג לבד ויותר טוב.
מה יתן לך זחילה על קוצים? מנטליות? בולשיט! לזחול על קוצים זה קשה גם בפעם ה-200 ואם אתה באמת תרצה אתה תזחל על הקוצים כמו גדול!

וכאן הדגש הגדול "אם באמת תרצה" הוכל תלוי בך בסופו של דבר, לפי דעתי כשאתה מתאמן לבד שרק אתה םע עצמך ורק אתה קובע לעצמך מסגרת אימונים, אם אתה לבד תעמוד בדברים שאתה קובע לעצמך זה מראה על בגרות אישית ועל מוסר עצמי הרבה יותר גבוה מזה שמתאמן בקבוצה (הרי הרבה יותר קל להתאמן בקבוצה)

אין לי כוח להמשיך לרשום, אבל בכללי בסופו של דבר הכול מתחיל ונגמר בראש שלך ולא משנה כמה מנטליות יחדירו בך, אתה תצטרך להתמודד עם מצבים קיצוניים לבד, לא רק בגיבוש אלה לאורך כל המסלול ולאורך כל החיים, שום דבר לא יכול להכין אותך.

אני מאמין שאלה שמכינים את עצמם בדיוק למה שיהיה ביום סיירות או בגיבוש משקרים על עצמם אז הם יעברו את הגיבוש כי הם יודעים בדיוק מה יהיה בו והם התכוננו בדיוק לזה אבל ברגע שישימו להם במסלול דברים שהם שונים והם לא התכוננו אליהם אם הם לא מתאימים הם לא יצליחו לבצע אותם.

אבל מנגד אני לא פוסל קבוצות כושר קרבי וזוהי דעתי האישית.
נכון קבוצות כושר קרבי מכניסות לכושר, מראות לך מה אתה הולך לעבור בשלל הגיבושים של צה"ל וכמו שאמרו להכין אותך לצה"ל, יש בהן טוב והן ברוכות, רק חבל שהן עולות הרבה כסף והתמסחרו.

אני פשוט מאמין שכל מה שאתה עושה בקבוצות הכושר הקרבי האלה אתה יכול לעשות לבד, ויותר טוב, הכול תלוי בך ובמוסר עבודה העצמית שיש לך.

אני מציע לך לעבוד לפי איך שאתה חושב ולא לפי איך שאחרים חושבים, תנסה קבוצת כושר קרבי תראה אם זסה מתאים לך תישאר אם לא, אז תתאמן לבד בכל אופן שיהיה בהצלחה!

ישן 12-08-2007, 08:44
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Free-Style שמתחילה ב "אני אישית לא מאמין בקבוצות הכנה לצה"ל"

אני דווקא חולקת עליך מאוד!
אמנם זה נכון, מה שעושים בקבוצות כושר האלו אפשר לעשות לבד, אבל התשובה באופן התגובה,
אפשר לעשות לבד,
אני בצוות אחריי שהם כמו משפחה בשבילי, הכנה מצויינת לעבודה עם צוות ומלבד לכושר עושים דברים שקשורים לערכים, אז נכון-זה לא צופים, וזה לא ספורט למתאבדים! אבל יש אימונים מסודרים ויש להכיר אנשים ויש להתנדב, ויש תחרויות ארציות- ומבחינה כספית- אתה משלם רק ביטוח שנתי(150 ש"ח),
אך מה שאני באמת לא ממליצה עליו זהו כושר מסוג אחר כמו עמית ואקסטרים וכו' מפני שמלמים שם בסביבות ה-150-200 ש"ח לחודש, וזה בהחלט מיותר אלא אם כן יש לך כושר לבזבז,
מלבד האימונים של הקבוצה, אתה יכול ואפילו צריך להתמיד ולעשות כוש מעבר לזה,
למשל יש לך 2 אימונים בשבוע?להוסיף בהדרגה של חודשיים אימון לשבוע,
כל חודשיים להוסיף אימון, עד שתגיע למצב שתתאמן פעמיים בשבוע עם ה'אחים' שלך וכל שאר השבוע לבד.

למרות שאני נשמעת כמו פרסומת מהלכת לאחריי- אני יכולה להגיד שבעיניים עצומות אני סומכת על אחד אחד שם, למדתי משם הרבה מאוד ועברתי שם המון דברים חשובים ודומיננטים בחיים שלי!
ואני בהחלט ממליצה על המסגרת הזאת!!

אז.. בהצלחה אחויה

ישן 12-08-2007, 10:14
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "אני דווקא חולקת עליך..."

תראי אחריי עושים עבודה מקודשת יצא לי גם לעבור כמה אימונים אצלם ובאמת אחלה חברה ואחלה אנשים יש שם! ואם ללכת למשהו אז ללכת לזה כי כל השאר ממוסחרים....

אבל בכללי ערכים אם חינכו אותך טוב, יש לך אותם ולי ברוך השם יש חינוך טוב.

אני בכללי מסכים איתך שזה אחלה וזה אחלה אנשים והצוות יהיה כמו הנשמה שלך נכון מאוד.... אבל עדיין אני מאמין שאפשר לעשות לבד למרות שאם כבר הולכים למשהו הייתי ממליץ על אחריי בתוספת אימונים אישיים.

בכל מקרה כמו שאמרו לפותח האשכול אל תעבור ממשהו שאתה אוהב לקבוצת כושר קרבי עדיף שתמשיך להתאמן באומנויות לחימה שלך ותשלב בתוכם אימונים לצבא של כושר וכו' שיהיה באמת בהצלחה! אל תגרום לצבא, כבר, לגרום לך לוותר על דברים שאתה אוהב!

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר