לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 00:38
  Barak_RE Barak_RE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.07
יש לי בעית משקפיים ואני רוצה יחידה מובחרת.. :פ

שלום חברים, כפי שחלקכם הבחנתם אני חדש פה.. ואני מתגייס רק במרץ.. ככה שיש לי זמן.. אני עושה 3 אימונים בשבוע ואני מורעל לקרבי אך בעיונת קטנה.. לפני כמה חודשים.. בצו ראשון.. בכלל לא היתי בקטע וסתם חירבשתי במחשבים ובראיון אישי אמרתי שאני מבריז ופה ושם.. קיצר לא היתי בקטע של להתגייס..
יצא לי קב"א 52 התאמה לקצונה 0.. יש לי פרופיל 82 ויש לי בעית ראיה
4.50- עין שמאל
4.75- עין ימים.. (כן כן עין אחת חלשה יותר :,( )
ובנוסף לכך.. תופעה חדשה אצלי.. צילינדר בשתי העינים 0.75...

אמרו לי שיום סיירות אני לא אקבל... (
אך שיש באפשרותי לבקשר גיבוש חובלים או משהו כזה.. בקיצר כבר קיבלתי מנילה.. וכמאט בכל האופציות הקרביות עשיתי 5..
(לא ידעתי יותר מידי מה זה מו )
ובחרתי
1) גולני
2) חטיבה 900
3) סטילים

עכשיו בחרתי זאת מכיון שגולני זה קרבי.. מגניב אבל אני מתחרט..
חטיבה 900.. כי אם אני יצליח להיתקבל ל"עוקץ" אני יהיה הבן אדם הכי מאושר בעולם... כי אני חושב שאני יכול לתרום הכי הרבה למדינה בעוקץ.. מכיון שמאז שאני זוכר את עצמי אני חי עם כלבים ויש לי כימיה מטורפת איתם
וסטילים בגלל שאני מת על הים..

עכשיו.. רק עכשיו השאלה שלי אליכם.. אחרי שסיפרתי את הכל על עצמי ^^
אני כל כך חושש שאני לא יתקבל לעוקץ דבר ראשון.. אני לא בטוח עד כמה הנתונים שלי מתאימים ליחידה.. מכיון שחירבשתי הכל בצו ראשון ובנוסף הגיבוש רק אחרי שאני מתגייס אז אם אני לא יתקבל אני ישאר בחטיבה 900 ואני לא יודע כל כך על החטיבה הזאת.. ואני ממש אבל ממש רוצה לתרום למדינה..
אני יכול לקבל יום סיירות?
אני יכול לבקש גיבושים לכל מיני יחידות? נגיד יהלום וכו'? (להזכירכם יש לי בעית משקפיים)
אני ממש רוצה לתרום למדינה.. למרות שאני ממש רוצה להיות ב"עוקץ" אני היתי שמח לנסות להיתקבל ליחידות מובחרות אחרות.. שבהן אני לא יקח סיכון שאני ישאר בחטיבה 900 P
ובכל אופן.. מה דעתכם על חטיבה 900? איזה יחידות בה פעילות? איך כל החטיבה הזאת עובדת ומה עושים שם בדיוק?
והאם יש מצב כל שהוא לחרבש משהו להמציא משהו לעשות משהו.. שאני יעשה את כל הצו ראשון מחדש? כי תכלס כל מה שאמרתי שם לא משקף את המציאות.. וכן אני ממש מתחרט :\
תודה רבה רבה מראש חח ומצטער שסיבכתי אתכם עם כל ההיסטוריה שלי ^^

ברק רפאל.

נערך לאחרונה ע"י Barak_RE בתאריך 23-07-2007 בשעה 00:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 00:56
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Barak_RE שמתחילה ב "יש לי בעית משקפיים ואני רוצה יחידה מובחרת.. :פ"

כפיר פועלת רק באיו"ש (הגדה המערבית) אך היא חטיבת חי"ר לכל דבר. מה שכנראה טורם לחוסר הביקוש לחטיבה (ובאמת היא לא מאוד מבוקשת) הוא כנראה זה שזאת חטיבה חדשה בלי מורשת קרב, ושהיא לא נלחמה בלבנון 2 וגם לא תילחם (כלומר, לא תעזוב את אזור המרכז) אם תפרוץ מלחמה בצפון או דרום.

אני חושב (אפילו שאני לא מבין גדול, או אפילו קטן) שהדלות ליחידות העילית (שלדג, שייטת 13, מטכ"ל) סגורות לך ואין מצב שתקבל אותם, בגלל העיניים. לגבי חובלים, יכול להיות, בוודאי שיותר סביר מאשר מאחרות שאתה יכול לקבל דרך יום סיירות.

אם תגיע לגולני אתה יכול לגשת לגיבוש שנערך בשבוע השני של הטרום-טירונות שבו מיינים חיילים ליחידות החטיבתיות, לפני הצוותים שנפתחים במחזור גיבוש הספציפי הזה (מה שאומר שאפילו אם אתה רוצה פלס"ר, יש מצב שלא נפתח צוות אז אתה יכול לקבל רק עורב או פלח"הן.) בנוסף אתה גם יכול דרך הגיבוש של גולני להגיע ליחידת אגוז, שהיא גם ממש סבבה וגם ממש מובחרת.

אם אתה בכפיר אתה יכול בגיבוש להתמיין רק להיות מדריך לוט"ר (אם אני לא טועה) או לוחם עוקץ. כמו שאתה כבר יודע, אם אתה לא עובר גיבוש אתה הולך לגדודים של החטיבה (שזה ככה בכל החטיבות והחילות, גם בשריון לגבי הפסל"ר, גם בהנדסה קרבית לגבי יהל"ם.)

מה שאומר שבגלל שלא סימנת הנדסה קרבית במנילה, קשה לדמיין שתלך לשם (וכפי שנראה במקרה שלך, זאת הדרך היחידה שלך להגיע ליהל"ם.) אולי יש עוד זמן לשנות, אולי אתה יכול להפעיל פרוטקציה, לא יודע.

משיהו כתב הודעה באיזשהוא אשכול אחר שהוא מכיר קצין בסיירת יעל (חלק מיחידת יהל"ם) עם מספר גבוה במשקפיים, ככה שזאת לא תהיה בעיה בשבילך.

לגבי היח"טיות (פלס"ר עורב פלחה"ן) אם אתה כשיר לגדודים אתה גם כשיר ליח"טיות, מה שאומר שעצם זה שאתה כבר בחטיבה אומר ששום בעיה פיזיולוגיות שיש לך תמנע ממך להתקבל. לגבי היחידות המיוחדות האחרות (עוקץ, אגוז) אני לא יודע.

זה שאתה קרבי זה כבר מספיק תורם, זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך. שיהיה בהצלחה ומקווה שעזרתי.

ישן 23-07-2007, 01:00
  Mista Mista אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Barak_RE שמתחילה ב "יש לי בעית משקפיים ואני רוצה יחידה מובחרת.. :פ"

תשמע אני לא ינסה ליפות את הדברים יחידה מובחרת ויום סיירות אתה לא תקבל...אין מה לעשות הראיה שלך לא משהו בלשון המעטה ויכולת הראיה שלך לצערי וצערך אינה מתאימה ליחידות המיוחדות אבל תאמין לי שאם תרצה אתה תעבור את הגיבוש לעוקץ !!! כי הכל אפשרי והכל בראש.
עכשיו גם יש לך את הגדודים של גולני גבעתי וכו' שתאמין לי שם גם יש חברה נפלאים וחברים שאתה תרכוש לכל החיים שלך ואתה תהנה שם .
לגבי חטיבה 900 זו חטיבת כפיר ופעילויות שלה הן באזור יהודה ושומרון תבצע חיפוש במאמרים ואני בטוח שתמצא עוד מידע רב לגבי היחידה. במידה ובאמת תישאר בחטיבת כפיר ולא תרצה להיות שם תמיד תוכל להגיש את טופס 55 (בקשת העברה למרות שלא בטוח שיתקבל)
אבל אל תדאג אחי תבוא לגיבוש בראש של "אני עובר לא משנה מה יהיה" ואתה תעבור תפציץ שם ותהיה הכי שפיץ. בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Mista בתאריך 23-07-2007 בשעה 01:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר