לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 17:39
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
התייעצות בקשר למוד"ש וקצין מודיעין

קראתי על התפקיד קמ"ן גדודי ייעודי וזה נורא מעניין אותי רק יש בעיה אחת קטנה:

חייבים להתגייס למודיעין שדה בשביל להגיע לשם, והשאלה שלי היא כזאת: יש סיכוי כזה שאני מתגייס למודיעין שדה, יש לי את הנתונים המתאימים ואני מבקש להגיע לקמ"ן ייעודי ולא מאשרים לי?

יש סיכויים גבוהים שדבר כזה יקרה? או שהם מוציאים כל מי שיש לו נתונים ורוצה את זה?

אני פשוט לא רוצה שיהיה מצב שאני מתגייס למוד"ש ואני לא ייצא לקמ"ן ייעודי כי בעצם אני מתגייס למוד"ש רק בשביל להגיע לשם...

מישהו יכול לייעץ לי \ להסביר לי קצת יותר מה הסיכויים שלי לצאת למסלול הנחשק הזה? תודה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 19:36
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "התייעצות בקשר למוד"ש וקצין מודיעין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moti89
קראתי על התפקיד קמ"ן גדודי ייעודי וזה נורא מעניין אותי רק יש בעיה אחת קטנה:

חייבים להתגייס למודיעין שדה בשביל להגיע לשם, והשאלה שלי היא כזאת: יש סיכוי כזה שאני מתגייס למודיעין שדה, יש לי את הנתונים המתאימים ואני מבקש להגיע לקמ"ן ייעודי ולא מאשרים לי? כן. לא כל מי שרוצה מתאים.

יש סיכויים גבוהים שדבר כזה יקרה? תלוי מחזור/משתנה. או שהם מוציאים כל מי שיש לו נתונים ורוצה את זה? מוציאים מי שרוצה ויש לו נתונים וגם מי שלא בהכרח רוצה (מתנדנד) אך יכול להימצא מתאים.

אני פשוט לא רוצה שיהיה מצב שאני מתגייס למוד"ש ואני לא ייצא לקמ"ן ייעודי כי בעצם אני מתגייס למוד"ש רק בשביל להגיע לשם... אז אתה לוקח סיכון. בכל מקרה תוכל להיות קמ"ן גם אם תגיע לתפקיד דרך מסלול לוחם בחיל או בכל חיל אחר.

מישהו יכול לייעץ לי \ להסביר לי קצת יותר מה הסיכויים שלי לצאת למסלול הנחשק הזה? סיכוי טוב אם יש לך רצון ונתוני פתיחה טובים.תודה מראש.
ישן 07-07-2007, 20:10
  טליק טליק אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי idanmag שמתחילה ב "[QUOTE=טליק]נתוני קצונה ,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idanmag
ומה הם נתונים קצונה
ממה שאני יודע מקדם מעל 1 קבא 52 דפר לא שמעתי על הגבלה.. האם זה נכון?בגדול כן.

ודרך אגב מה אופי התפקיד? חפש וקרא בפורום על קמ"ן גדוד. אתה מפקד על מחלקה של תצפית?לא! אתה מבלבל בין קמ"ן לקצין איסוף (מפק"צ לוחמי איסוף), אין מסלול יעודי לקצונה באיסוף. ויש לי עוד שאלה איך זה אפשרי שמישהו יתגייס בתור קצין ממש בתחילת השירות ויהיה מפקד(ממה שהבנתי) קרבי ולא יהיה קודם כול מ"כ ואחר כך קצין כמו בגולני לדוגמא או שאני מתבלבל בין שני דברים שונים?אחינו הצעיר- אתה עשית מישמש רציני מהכל! אם התגייסת כלוחם ,לכל חיל שהוא, ביכולתך לצאת לקורס קמ"נים אם ביצעת קורס פיקודי כלשהו (מ"כים/מט"קים וכו') קודם ליציאתך לבה"ד 1. יתכן שאף שירתת כמפקד תקופה מסויימת ואז החלטת לצאת לקצונה אך אין מצב שאתה מתגייס כקצין (פה זה לא צבא ארה"ב) ואין מצב שאתה מפקד בלי קורס פיקודי וכו.....(אלא אם אתה במבצע סודי בעורף האוייב והמפקד נהרג) ... .
ישן 08-07-2007, 05:41
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
לטליק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "התייעצות בקשר למוד"ש וקצין מודיעין"

טליק,

יש לי מתאם קצונה 2 אני חושב, יש לי נתונים די טובים והרבה מוטיבציה.

אתה אומר שאם אני מתגייס למוד"ש ולוחץ עליהם קצת בשביל לצאת לקמ"ן ייעודי אני מקבל את זה? הבעיה היא שאני ממש לא רוצה מוד"ש רגיל אלא רק קמ"ן וזה בעצם הסיכון שאני לוקח.

כדאי לי להתגייס למוד"ש ולקחת את הסיכון הזה? מה הסיכויים שיוציאו אותי וכמו שאמרתי יש לי את הנתונים שצריך ויותר אפילו? (אני מתגייס בנובמבר אגב)

מקווה שתספיק לענות.. אני פשוט רוצה רק קמ"ן ייעודי ולא כ"כ מעוניין כרגע במוד"ש "רגיל". תודה מראש.

ישן 09-07-2007, 20:13
  טליק טליק אינו מחובר  

תשובה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "לטליק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moti89
טליק,

יש לי מתאם קצונה 2 אני חושב, יש לי נתונים די טובים והרבה מוטיבציה.

אתה אומר שאם אני מתגייס למוד"ש ולוחץ עליהם קצת בשביל לצאת לקמ"ן ייעודי אני מקבל את זה? אולי הבעיה היא שאני ממש לא רוצה מוד"ש רגיל אלא רק קמ"ן וזה בעצם הסיכון שאני לוקח.נכון

כדאי לי להתגייס למוד"ש ולקחת את הסיכון הזה? מה הסיכויים שיוציאו אותי וכמו שאמרתי יש לי את הנתונים שצריך ויותר אפילו? (אני מתגייס בנובמבר אגב) לא מכיר אותך, לא מכיר את סדרי העדיפות שלך והברירות שעומדות בפניך. כל תשובה שלי שתהיה נחרצת בעניינך תהיה חסרת אחריות.
בהצלחה

מקווה שתספיק לענות.. אני פשוט רוצה רק קמ"ן ייעודי ולא כ"כ מעוניין כרגע במוד"ש "רגיל". תודה מראש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר